Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul - Pendik Sail Motosiklet Otopark Varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Arkadaşlar haftaya ilk motorumu alıyorum satıcıyla sözleştik, motoru gördük beğendik, fiyatta anlaştık. En sonunda en büyük problemle yüzleşme zamanı geldi. Ben bu motoru sokağa nasıl bırakacağım. Tabi ki bırakmak istemiyorum, etrafta sokağa motoru park edip giden esnaflar var tabi ancak bölgede hırsızlık olmadığından mı yoksa, başka bir sebebi var mı, neye güveniyorlar bilemiyorum.

Pendik Sahilde oturuyorum yakınlarda bildiğiniz geceleri motoru bıraktığımda tek gözümün açık kalmayacağı bir otopark varmı acaba? Yada yakınlarda oturan otoparkı olan yardımcı olabilecek birileri varmıdır aranızda?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Hayirli olsun bende pendikteyim herhangi bir durumda ulasabilirsiniz bana.
    Otopark olarak bildigim kadariyla dolmus duraklarinin orada 1-2 otopark var.
    Batı mahallesinde pek sikinti cikacagini sanmiyorum. 300-400 tl gibi bir butce ayirirsaniz halat zincir, alarmli disk kilidi, halat ve branda alirsaniz kafaniz rahat olacaktir.
    Ben oyle yapiyorum apartmanin girisinde kamerada tam olarak cekiyor motoru.
    Gorusmek uzere, kazasiz belasiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mondial z-one 150
    küçükyalı da var ara sokakta. minibüs yolundan bostancının bitiminde derenin üstünden geçer geçmez sağdaki inşaat malzemesi kum satan yerden sağa gir. daracık sokak seni sahile bağlar. o yolda sağda apartman atında bir moto garaj var. oralarda sorarsan gösterirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)