Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Servislerin dolandırıcılıgı

Motovento
    REKLAM ALANI
    caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Dün motorumu floryadaki suzuki servisine çalışmadıgı ıcın goturdugumde bu motorun akusu bıtmıs yenı aku takalım 300 lıra dedıler gerek yok dedım bugun transıtle kızıltoprak ktme goturdum adamlar bu motorun akusu falan saglam dedı 5 dakıkada ateslemedekı problemı cozdu ve para almadı aramızda inazuma kullanıcısı bırcok arkadas var bu servıse gıttıklerınde dıkkatlı olsunlar boşuna paranızı kaptırmayın
    Zuzuuw, yüksel66 ve Enes Bakır bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bounrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R, Yamaha XJ6 Diversion F
    Motosiklet camiasına hoş geldin
    Aynılarıda Hondada var, motorumun subap ayarını yapın diye not aldırıp fazla para veriyorum adamlara, sonra bu motorun subap ayarına ihtiyacı yok diyip gönderiyorlar. 1000km sonra motorum subap yakaladığı zaman şikayet hakkımı gasp etmek için bir önceki isteğide siliyorlar Çok normal..

Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı bounrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet camiasına hoş geldin
    Aynılarıda Hondada var, motorumun subap ayarını yapın diye not aldırıp fazla para veriyorum adamlara, sonra bu motorun subap ayarına ihtiyacı yok diyip gönderiyorlar. 1000km sonra motorum subap yakaladığı zaman şikayet hakkımı gasp etmek için bir önceki isteğide siliyorlar Çok normal..
    Genelde bunları ustalara soylemeyıp bılgısayar basındakı arkadasa soyledıgımızde oluyor bu olaylar bugunde bılgısyar basındakı arkadas motorun işi uzun 3 4 gune anca bıter pazartesı salı gelın alın dedı ustayla gorustum 5 dakıkada çözdü sagolsun işin kolayına kaçan elemanlar yuzunden oluyor bunlar

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Batuhan Motor = G.tuhan motor. Gunaydin.
    Dodin ve jackonbir bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    her servis konusuna aynı mesajı yazıyhorum yaw, hçbiri 5 para etmez
    TEKNECI bunu beğendi.

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    aynen katiliyorum.
    garanti felan hikaye.
    once kendin halletmeye calisacaksin.
    sonra, bildigin, tanidigin ustaya gotureceksin motoru.
    illaki garantinin devamini istiyorsan 50-60TL akil parasi verip kitapcigi kaseleteceksin ve servisin elini surdurmeyeceksin.
    marka farketmeksizin "yetkili servis=dolandirici" benim gozumde.

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Servislere asla güvenmem 10 usta varsa en azından yarısı dolandırıcı katakullici oluyor. Adam gibi çalışanını bulmak zor

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    Servislerin iyilerinin ve kötülerinin konuşulduğu bir başlık vardı; hatta bir site kurulmuştu diye hatırlıyorum ama konuyu bulamadım. En iyisi hep aynı servise götürüp; gerçekten gerekmedikçe servis değiştirmemek bence. Genel kanı olan işini kendin halledeceksin de doğru mantık değil aslında. tamam halledebiliyorsan ne ala ama mekanikten, teknikten anlamayan adam veya kadın motor kullanmasın mı yani? zaten ucuza iş yapmıyorlar. parasıyla yaptıkları işi de doğru düzgün yapmaları lazım diye düşünüyorum.

Motosikleti
    BMW S1000R
    Suzukidekilerin öyle davranması uzerıne ktm supermotonun o davranısı cıdden gozume gırdi

Cuhara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Floryayı bilmem ama Suzuki servislerinin genelinde böyle bir durum var. Ya servisten tanıdık birisi olacak ya da dışarıdan farklı bir ustaya göstereceksin.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Arkadaşlar bunlar servislerin dolandırıcılığı değil ' bilgisizliği eğitimsizliği ' , buna para hırsıda eklenince siz daha dükkandan içeri girerken onlar yolacaklari paranin hesabını yapar oluyorlar.. Asla bi servise güvenip motorumu götürmem, hatta orda bırakmam. Mahalle tamircileri nispeten daha güvenlidir, başında durup tamir süresince ilgilenebilir,tedariklerini kendin yapabilirsin. Ne olup bittiğini gözlemleyebilirsin. Birazda kendimizi geliştirip, araştırıp elimizden geldiği kadar tornavida tutup, en azından bakımlarını yapabiliriz.. İnsanın en zoruna gidende, zaten araba fiyatlarina yakın motorlar alıp paramizla rezillik çekmemiz..

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı caglar48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Suzukidekilerin öyle davranması uzerıne ktm supermotonun o davranısı cıdden gozume gırdi
    ktm hasanpaşa'daki "ustacım" süper birisidir
    motorumu her zaman guvenle teslim ettim.. bütün servis çalışanları her zaman güler yüzle sorunumu çözdüler..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

truck123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mh Drift 125
    Servis isi hikaye ne dedigini yapiyolar ne duzgun is yapiyolar parasinin hakkiyla alan cok az usta var hep garantiye gpturdugumde yaptiklari sey yag degistirmek baskada bisey degil motorda sikinti olmadigi surece kendiniz yapin bakimlarinizi

Motosikleti
    BMW S1000R
    garanti bitimini bekliyorum bittikten sonra kendım yapmaya calısacagım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)