Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lifan PONY ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar nedense bu motor hoşuma gitti arkadaşlar almayı planlıyorum dün supersport naked tarzı bakarken bi anda buna kaydı kullanan arkadaşlar varmıdır nasıldır 1-2 video izledim motor sağlam ve güzel gözüküyor gibi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldin. http://www.motosiklet.net/forum/moto...y-lf100-c.html bu başlığı incelemeni öneririm. Kullanıcıları mutlaka yorum yapmıştır.

Tamamdır saoğolun kusura bakmayın hocam bilseydim oraya yazardım iyi akşamlar
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Alıntı RideTF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamdır saoğolun kusura bakmayın hocam bilseydim oraya yazardım iyi akşamlar
    Ne kusuru olur mu öyle şey aramıza yeni katıldığından dolayı yardımcı olmaya çalışıyorum. Bi konu hakkında merak ettiğin bişeyler olursa özel mesaj da atabilirsin hocam. Ayrıca bu pony tarzı motorlardan birinde elden marş yok. Markasını hatırlayamadım lifanda vardır sanırım. Şimdiden hayırlı olsun diyelim bari

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Krank kırıyor diyorlar bunun için.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krank kırıyor diyorlar bunun için.
    Eşşeğe biner gibi binen bi arkadaşım vardı onunda pony'si vardı ve krank kesti. Ama normal bi sürü değildi onunki.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eşşeğe biner gibi binen bi arkadaşım vardı onunda pony'si vardı ve krank kesti. Ama normal bi sürü değildi onunki.
    100'lük motorun krank falan kırmaması lazım, 7-8 beygir motor sonuçta. Sürekli tam gaz sürse de sorun çıkmamalı.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Sorununu vs bilmem ama kullanmasi keyifli bi makine. 2 kisi kum toprak ne varsa daldim bana misin demedi yaratik. Frenleri de disk zaten (var mi var ) o fiyata oyle bi motorda disk fren zor is. Biraz daha ozenilse aslinda cok tatli makine olurmus ama tek motor bana cekilmez gibi geliyo. Soyle ikinci bi motor olarak msx'ten ziyade bunu tercih ederim sebebi de araziye cok rahat girmesi. Ama ilk motor olucaksa biraz uzer gibi...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)