Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

windstopper içlik iş görür mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 650f
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar öncelikle, yaz kış motosiklet kullanıyorum kışın özellikle soğuğa karşı aldığınız önlemler nelerdir windstopper içlik ve kışlık motosiklet pantolonu almayı düşünüyorum özellikle bu ürünleri kullanlar görüşlerini ve marka tavsiyesinde bulunulursa çok memnun olurum, genelde uzun yol yapıyorum, aldığım termal içlikler bir işe yaramadı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    iş görür de kaç liralık ürün bunlar? benim bulduklarım mont kadar pahalı çıktı hepsi öyleyse değmez. normal termal içlik de pekala iş görüyor.

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    decathlondan 35-40 tl ye alt üst takım alabilirsin. ben geçen sene aldım gayette iş görüyo. eğer arkadaşın söylediği gibi pahalıysa hiç gerek yok. al iki çift içlik değiştire değiştire kullan takım olarak.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ürünü kullanmayanlardan şahane tavsiyeler.

Kış mevsimi için yapacağın ekipman yatırımı sırasında bence ilk sıradadır. Başta biraz fazla para verirsin ama yıllarca kullanırsın. Dört yıl önce aldığın knox marka ürünü hala kullanıyorum ve ilk günkü gibi. - derece sıcaklıklarda yüksek süratlerde kotun(kevlar) altında kullandım. Sıfır üşeme garantisi veriyorum. Tüm arkadaşlarıma aldırdım, herkes çok memnun. KEsinlikle tavsiye ediyorum. Standart termal içlik rüzgardan korumaz. Çok üşüyenler windstopper altına giyebilir

Kullandığım ürünlerin linklerini koydum, buyurun efenim

http://www.motomaxonlineshop.com/col...rt-pant-pmu669

http://www.motomaxonlineshop.com/col...oraplar-pmu667

http://www.motomaxonlineshop.com/col...laklava-pmu665

http://www.motomaxonlineshop.com/col...rt-top-pmu3177
    kamandes ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbr 650f
    kışın normal termal içliklerden bir fayda goremedim bu motomaxtaki içlikleri denicem teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:49 ----------

kışlık pantolon olarak uzun yolda önerebileceğiniz marka var mıdır?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:51 ----------

Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    decathlondan 35-40 tl ye alt üst takım alabilirsin. ben geçen sene aldım gayette iş görüyo. eğer arkadaşın söylediği gibi pahalıysa hiç gerek yok. al iki çift içlik değiştire değiştire kullan takım olarak.
    üç takım aldım ama işe yaramadı

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    kamandes bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Piaggio Xevo 250
    Geçen sene fuardan almıştım tavsiye ederim. İstanbul şehir içi yeterli, Ankara'daysanız bilemem orası fena soğuk.
    http://www.termal-iclik.com/puhu-termal-ust-erkek-iclik
    kamandes bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    decathlon falan bilmem ama bende northface windstopper içlik var kendileri biraz pahalıdır 150 - 200 tl falan ama rüzgar müzgar işlemez. ayrıca bu ürünü yazında kullanabilirsiniz. çünkü ister istemez yazlık montlar file olduğu için sıcakta farketmeden göğsümüze deli gibi rüzgar alırız buda ileri yaşlarda bize ekmek yol su olarak geri döner.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    bilmediğimden dolayı soruyorum yün içlikler işe yaramıyor mu?

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilmediğimden dolayı soruyorum yün içlikler işe yaramıyor mu?
    yaramaz çünkü yün içlik hava geçirir. evet sıcak tutar ama hava geçireceği için bir anlamı olmaz. windstopper dediği şey rüzgarı kesinlikle geçirmez ama yün içlik gibide sıcak tutmaz.
    A.Türker bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaramaz çünkü yün içlik hava geçirir. evet sıcak tutar ama hava geçireceği için bir anlamı olmaz. windstopper dediği şey rüzgarı kesinlikle geçirmez ama yün içlik gibide sıcak tutmaz.
    Benim windstopper tamam ruzgari az gecirior, tamam aldim eyvallah iyi oldu, ama usumemek icin bole kumassal bir sey gerekior genede.. bende ruzgari kesmek icin yatcilarin kullandigi yagmurluk aldim xl baktm esiomu hava yagmur var giyiniveriorum;)) decathlonda deniz bölümünden 89 tl ye aldim, yatch club urunleri tavsiye ederim..
    Ne yaparsan yap... AŞK ile yap..

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim windstopper tamam ruzgari az gecirior, tamam aldim eyvallah iyi oldu, ama usumemek icin bole kumassal bir sey gerekior genede.. bende ruzgari kesmek icin yatcilarin kullandigi yagmurluk aldim xl baktm esiomu hava yagmur var giyiniveriorum;)) decathlonda deniz bölümünden 89 tl ye aldim, yatch club urunleri tavsiye ederim..
    onun yerine kışlık mont alsaydın. kışlık montta ne rüzgar işliyor ne yağmur nede çamur. hemde seni korur.

Motosikleti
    MT 07
    Ben ekipmani motor olaylarindan once hic bilmeden aldim, simdi de yeni ne alsam oha onuda mi alcan yine ne kadar bayilcan oluyor.. aklimda monta iyi bir bayilmak yok mu saniosun tutuyorum kendimi ;)

Motosikleti
    ktm 1190
    Ben ekipmani motor olaylarindan once hic bilmeden aldim, simdi de yeni ne alsam oha onuda mi alcan yine ne kadar bayilcan oluyor.. aklimda monta iyi bir bayilmak yok mu saniosun tutuyorum kendimi ;)
    ktm rc 200 almayı biliyosun ama...

bence böyle birşey için tutma kendini. ALLAH korusun düşşen windstopper yağmurluk falan korumaz mont korur.

Motosikleti
    MT 07
    Yok yahu montum var;)) 4 mevsim degil alirken nedense icligini falan almamisim ne oldugunu bilmiodumki ;)) revit montum var.. ama ole iyi goratex gibi iclikli dislikli kislik mont almadim.. koruma anlaminda bence giyinince robokop gibiyim ;))

Motosikleti
    ktm 1190
    Yok yahu montum var;)) 4 mevsim degil alirken nedense icligini falan almamisim ne oldugunu bilmiodumki ;)) revit montum var.. ama ole iyi goratex gibi iclikli dislikli kislik mont almadim.. koruma anlaminda bence giyinince robokop gibiyim ;))
    zaten 4 mevsim alma bence. kışlık ve yazlık ayrı olsun. revitin kışlık montları var çok güzel. hatta benimkide revit tavsiye ederim. ol ol robocop iyidir.

Motosikleti
    MT 07
    zaten 4 mevsim alma bence. kışlık ve yazlık ayrı olsun. revitin kışlık montları var çok güzel. hatta benimkide revit tavsiye ederim. ol ol robocop iyidir.
    Spidi kislik pantolon aldim, mont takim spidi alicam takim olsun.. yaz icinde dainese donucem, tevit guzel evet guzel ama kaliplar ciddi erkek kalip iste bende ondan sıkıldım.. evet yaz kisligi ayirmaya basladim doğru soluosun arkadaşım.
    Bide balaklava ile simsiyah... kis zor iste..

Motosikleti
    ktm 1190
    Spidi kislik pantolon aldim, mont takim spidi alicam takim olsun.. yaz icinde dainese donucem, tevit guzel evet guzel ama kaliplar ciddi erkek kalip iste bende ondan sıkıldım.. evet yaz kisligi ayirmaya basladim doğru soluosun arkadaşım.
    Bide balaklava ile simsiyah... kis zor iste..
    valla bence revitten devam et derim. merak etme bir süre dönmezsin dainese e çünkü üzerindekiler yeticektir. ama dainese farklıdır yazlık montum dainesee. kışlık ve yazlık ayakkabılarda dainesee.
    balaklavaya alışınca yazında takıcaksın ben yazında takıyorum onlardan 2-3 tane al ama istersen zamanla o lastikleri baya nanay oluyor git gelle uğraşmazsın :D
    kışın motor kullanmak özellikle yağmurda kullanmak en zevklisidir ama.

Motosikleti
    MT 07
    valla bence revitten devam et derim. merak etme bir süre dönmezsin dainese e çünkü üzerindekiler yeticektir. ama dainese farklıdır yazlık montum dainesee. kışlık ve yazlık ayakkabılarda dainesee.
    balaklavaya alışınca yazında takıcaksın ben yazında takıyorum onlardan 2-3 tane al ama istersen zamanla o lastikleri baya nanay oluyor git gelle uğraşmazsın :D
    kışın motor kullanmak özellikle yağmurda kullanmak en zevklisidir ama.
    Yok yok baya eksigim var ;)
    O balaklava ki bence baklava ;) agzimi yuzumu iyi koruo ama cikartip atasim gelio ;)) ninja gibi sadece gozler gozukuo..
    Yağmurda ole az deneyimim var trafik deilse keyifli ;)) istanbul kopru yağmur trajedi ;))

Motosikleti
    ktm 1190
    Yok yok baya eksigim var ;)
    O balaklava ki bence baklava ;) agzimi yuzumu iyi koruo ama cikartip atasim gelio ;)) ninja gibi sadece gozler gozukuo..
    Yağmurda ole az deneyimim var trafik deilse keyifli ;)) istanbul kopru yağmur trajedi ;))
    hem ağzını yüzünü korur. hemde saçının öne gelmesini engeller ki sizde daha büyük bir sorun bu. hemde terini emer. o yüzden bol bol yıkarsın zaten.

alışırsın köprüyede yağmurada merak etme
    something123 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)