Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOSİKLETİME TEKME ! ? ! ( BİR İÇ DÖKMEDİR - BİLGİ -SORU İÇERMEZ)

Motovento
    REKLAM ALANI
    svgblg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Selam arkadaşlar dün akşam beni deli eden bir durumu paylaşmak istedim. İçimde kaldıda

Üsküdar'da oturup Mecidiyeköy^'de çalışan bir pcx kullanıcısıyım, aktif istanbul içinde motor kullanan biri olarak istanbul mahlukatlarıyla hergün trafikte bende denk geliyorum normal hayatımın aksine trafikte oldukça sabırlı olduğumu düşünüyorum.

Dün akşam Çekmeköye aile ziyaretine gittim. Motoru normal evin önüne park ettim genişçe bir ara sokak.Saat 23 gibi alarm ötmeye başladı, camdan baktım başka bir araba gelmiş arka arkaya gidip benim motoru sıkıştırıyor.Motorun arkasındada araba var ve adam alarmı duya duya geri gitmeye devam ediyor heralde farketmiyor diyip motora yakın olan cama koştum, napıyosun demek için ben oraya gidene kadar arabadan inmiş camı bi açtım bide napsın motora tekme atıyor. O an kan beynime sıçradı napıyosunuz diye bağırdım , aa pardon erdoğanlaramı geldiniz demezmi ? Neymiş efendim oraya kuryeler falan geliyormuş sağdan soldan motor koyuyorlarmış onlarsa alsınlar diye yapıyornuş. Sokakta birsürü araba park edecek yer var ki evin önü yani arabasını yokduğu yerin önüde yarım arabalık yer var ve adam arkadan benim motoru sıkıştırıp park etti. Sonra beni görünce öne aldı. Biraz daha söylendim tabi ne hakkınız var biri sizin arabaya tekme atsa hoşmu vs ama fazla ileri gidemedim misafirlikte olduğum için. Beyin olmayınca ne söylesem boş dedim girdim içeri. misafirliğe gittiğim kişilerin üst komşusuymuş benzer sorunlar oluyormuş vs neyse. öyle olmasa akşam muhtemelen daha kötü biterdi. Sabah indim motora disk kilidini oldukça zor açtım , beyinsiz herif motoru iteklediği için disk ile birlikte teker dönünce sıkışmış,arakada götüremiyorum yer yok vs baya söylene söylene hallettim en son dedim şunun aynasını kırıp gidim.Giyindim falan harekete hazır halde aynanın yanına gidip 1 dk kadar durdum sonra yapamadım içim elvermedi ,ne halin varsa gör dedim gittim dokunmadım bile arabasına. Bi türlü kabullenemiyorum bu ülkedeki saygısızlık boyutuna, cehalet boyutuna. kabullensem bukadar üzülmem sanırım.

plakası 34 NB 0067 görenler beyaz pcx için diyip benim için tekme atabilirmi lütfen :D Çekmeköyde limon marketin sokağında :D

öle yani ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    aaa ben kıyameti koparırdım orda, yaptıgına yapaagına pişman olurdu, bi daha yapabilio muydu bakim? )
    Saygısızlar,
    Bu aralar bi agresifleştim zaten zor, kışın dolma gibi daha zor,
    oguzhan6161 bunu beğendi.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haklısında ... Ama bizi fedai tutma bari Buu pcxx içinnnnnnn ..!!

Onurhan D, barodi, MASTER_10 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Arabalar park yeri bulamadığı için sahipleri delleniyor.Kaldırıma parkeder,engelli rampasının önüne parkeder,engelli yerine parkeder,yan parkeder ama bir motosikletli ona göre hiç bir yere parkedemez,parkederse yaptığı terbiyesizliktir.Çünkü motosiklet onun aracından küçük olduğu için,beyin onu taşıt olarak algılayamıyor,kabullenemiyor.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben olsam polis çağırırdım gelmezlerse kavga çıkartır zorla getirtirim karakolluk olmadan bırakmazdım ne demek motosiklete tekme atıyor ya da hiç olmadı bugün git arabayı baştan aşağı çiz gitsin
    oguzhan6161 bunu beğendi.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    durumunu düşündüm
    uzun uzuun düşündüm
    bir daha düşündüm
    sonra yine düşündüm
    bekledim bi cigara içtim bi daha düşündüm
    az biraz daha düşündüm

birisinin arabasına kot pantolumun dikişi denk gelse çizildimi lan diye bakan biri olarak
    başına gelen olayda ne tepki vereceğimi çıkaramadım...

:(

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    ben yapamadım siz yapın diyip hedef göstermeyi doğru bulmuyorum. motora tekme atan o hayvandan ne farkın kaldı ki şimdi? yaşanan kötü, o an tepki gösterilmeliymiş. ben önce arabasını sonra adamın kendini sonra da önüme geleni tekmelerdim herhalde öyle bir durum görünce.
    something123, omeraydin ve oguzhan6161 bunu beğendiler.

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Geçmiş olsun Abi çok üzüldüm .. Çok olgunca davranış sergilemissiniz.. Umarım motorunuzda bir hasar olusmamistir.. Diskinizi kontrol ettirin disk kilidinden ötüru eğiklik olusmus mu ?

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    korumalı eldivenin varsa motora onunla bin diyecektim ama yazıma bakılırsa kızsın

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin yapamadığını başkası mı yapacak Disk yamuk değilse diak kilidinin parası alınabikir. Disk yamuksa diskin de tabi

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Niyeti ne olursa olsun motorunuza kimse dokunamaz. Zarar vermeden yerini çok az da olsa kimse değiştiremez, hele ki zarar verme varsa hemen polis çağırmalıydınız. Karşı tarafın aracına veya kendine zarar vermemek çok doğru bir karar ama anladığım kadarıyla uğraşmamak için gereğinden fazla boşvermişsiniz. Ama üzerine forumda plaka paylaşarak daha da büyük bir hata yapmışsınız, açıkçası plaka sahibine sorun yaratmak için olayı uydurduğunuzu düşünenler bile olacaktır. Bence plakayı silin, olayın olduğu yerde kamera kaydı varsa ulaşın ve avukat ile varsa zararınızı karşılatın. Kayıt vs. yoksa da unutun gitsin, bir daha böyle bir olay yaşanırsa da hemen polis çağırın.
    www.capitalcitychoppers.org

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Tekmeyle felan ciğerim soğumazdı benim..
    Holigan damarım kabarır çıkışta 2 tekerine takardım sallamayı, olmadı boydan boya dalgalı bir desen çizerdim kaportaya..

Kendi arabası ve park yeri kıymetli, karşı tarafın kıymetlisi yok öylemi ??
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

belki polis molis çağırılıp ortalık kızıştırılabilirdi ancak adamın aracına zarar vermeyerek en iyisini yapmışsın.
    iki yanlış hiç bir zaman bir doğru etmez.

Mal Canın Yongası Demişler.Ben Borca Harca Girim Gözüm Gibi Bakayım.Bi Tane Annesi Kş.ar Gelsin.Motoruma Tekme Atsın.Egzosu Söker,G.tne Sokarım.Kendi Motosikletime Yapılmış Gibi Sinirlendim.
    ferhatkars bunu beğendi.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    o deilde takıldıgım seyi yazim, bende neblim pastane önüne falan park ederken, zaten zor girip çıktıgımdan bazen diklemesine değilde araba şekliyle koyuyorum, e tabi haliyle bir araba gibi hemen hemen yer kaplıyor, yani bende bir aracım nihayetinde ille motorumu iki araba arasına sıkıştırmalı mıyım? buda soru şimdi kafama takıldı.. oha motora bak nasıl parketti.. bunun düsturu nedir acaba?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı awesomee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o deilde takıldıgım seyi yazim, bende neblim pastane önüne falan park ederken, zaten zor girip çıktıgımdan bazen diklemesine değilde araba şekliyle koyuyorum, e tabi haliyle bir araba gibi hemen hemen yer kaplıyor, yani bende bir aracım nihayetinde ille motorumu iki araba arasına sıkıştırmalı mıyım? buda soru şimdi kafama takıldı.. oha motora bak nasıl parketti.. bunun düsturu nedir acaba?
    Saygı düzeyi gelişmiş bir toplumda yaşasak,senin bir araçlık yer kaplamayacak ve araçların manevra yapmalarına olanak sağlayacak şekilde parketmen gerekir.Ama günümüzde nasıl parkedersen parket o motoru illa biri kurcalayacak,yerinden oynatacak.Malum zaten parası olan ve ehliyeti olan herkes trafikte.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayıp etmiş.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Yanlis yapmissin hakkini yedirmissin.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    madem ayna kırmadın (ki önermiyorum ) sende onun aracına tekme atıp ödeşseymişsin iyi olurmuş
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerinde ben olsaydım o adam arabasını çalıştırarak götüremezdi..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)