Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kawasakinin hangi modelini daha çok beğeniyorsunuz?

Katılımcı sayısı
190. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • ZZR1400

45 23.68%
  • ZX-12R

22 11.58%
  • ZX-10R

38 20.00%
  • ZX-6R

85 44.74%
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

KaWaSaKi TutKunları Burada Buluşalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    resımdekı motor nasıl yatmıs oyle

o devırı sen ayarlayacaksın artık sana baglı o
    benim bildiğim yuksek vıtesde duşük devir motora zarar vermez.sadece çiğ benzin yakarsın yani fazla benzin yersin. tabi 20km hızla 6. vitesde gitmeyi bilemem

bunlarda benim makinanın fotoları,ılk aldığım gün çkmiştim.lütfen nazar değdirmeyin.

YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    kazasız belasız kullanman dileğiyle...makinanın lastiği patlarsa benden bilesin
    nazar değmeyecek makina deği..şaka bi tarafa .
    [B] KapTaN 44[/B]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    motorun guzelmıs....!!
    Yeni yine yeniden

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Benimkine ne kadar çok benziyor

Alıntı 2move adlı üyeden alıntı
    800 km rodajımı yoksa 1600 km mi bitti? 800 den sonra benim makina bi açıldı anlatamm yani.bu kadar fark beklemiyodum..çok merak ettiğim bi konu var? 800 bakıma ne kadar ödedin?

üzüldüm vall adostum.. rodaj bitmeden çok mu abandınız motora,2 kişiyiz demişsin bide.
    1600 rodajı bitti...1000 km bakımına götürdüm, 80 ytl ödedim...ben öyle ahım-şahım bir fark göremiyorum rodajdan sonra...güzel gidiyordu, gene güzel gidiyor Basmıyorum zaten pek...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Off çok pahalılanmış ya er-6n 10000---16000 zor çok zor artık iyi bir makine almak.

Motosikleti
    Alıntı fraktal adlı üyeden alıntı
    Off çok pahalılanmış ya er-6n 10000---16000 zor çok zor artık iyi bir makine almak.
    kawasaki makina düşünenlerin çok parası olması gere
    [B] KapTaN 44[/B]

Aitho selam,

Aitho ya selam vermemin konu ile alakası yok. Biz kendisi ile baska forumlardan da tanışırız da...

Aitho dediğin gibi ZZR600-ZZR110 çecukluk efsaneleri. Ben fazla racing tarzı sevmediğimden dolayı (en azından şimdilik) ve ilk kez motor kullandığımdan dolayı hayatımda, Er-6n aldım. Hatta alırken 650 cc lik bir alet beni aşar mı başlangıç olarak diye de bayağı tedirginlik yaşadım. Ama bu yeni virüse dayanamayıp aldım. Gayet memnunum ama gidonu sanırım biraz yükseltmem gerekecek. Fren anında öne cok yükleniyorum. Rahatsız ediyor biraz. Bu yükseltme işini nasıl hallederim acaba?
    Bilgisi olan var mı arkadaşlar.. Yardımcı olursanız sevinirim..

Saygılar.

Alıntı atinczor adlı üyeden alıntı
    Aitho selam,

Aitho ya selam vermemin konu ile alakası yok. Biz kendisi ile baska forumlardan da tanışırız da...

Aitho dediğin gibi ZZR600-ZZR110 çecukluk efsaneleri. Ben fazla racing tarzı sevmediğimden dolayı (en azından şimdilik) ve ilk kez motor kullandığımdan dolayı hayatımda, Er-6n aldım. Hatta alırken 650 cc lik bir alet beni aşar mı başlangıç olarak diye de bayağı tedirginlik yaşadım. Ama bu yeni virüse dayanamayıp aldım. Gayet memnunum ama gidonu sanırım biraz yükseltmem gerekecek. Fren anında öne cok yükleniyorum. Rahatsız ediyor biraz. Bu yükseltme işini nasıl hallederim acaba?

Saygılar.
    walla duymadım şu ana kadar böle bişey,yalnız başıma şöyle bi olay geldi,160-170 le giderken kontrollu bı sekılde fren yaptım(ani fren değil) direksiyonda sağa sola sapıtma başlangıcı gibi titreşimler oldu. seni rahatsız eden olayda bumuydu?

Motosikleti
    arkadaşlar topicimiz taa 5 sayfaya gitmiş nerede kawasakiciler. topice yazalım . hep ilk sayfada tutalım
    [B] KapTaN 44[/B]

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Alıntı atinczor adlı üyeden alıntı
    Aitho selam,

Saygılar.
    Frende öne yüklenme gibi birşey olmaz, ben de 5-6 defa çok sert fren yaptım ama problem yaşamadım. Gerçi bende abs var, onun da etkisi olmuş mudur bilmiyorum. Bence o senin acemiliğinden kaynaklanıyor, gidon yeterince yüksek, hiç uğraşma bence. Orjinalliği de bozma, sürüş eğitimi al derim...ya da motorunu değiştir, cruiser al, onların gidonları yüksek.
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Frende öne yüklenme gibi birşey olmaz, ben de 5-6 defa çok sert fren yaptım ama problem yaşamadım. Gerçi bende abs var, onun da etkisi olmuş mudur bilmiyorum. Bence o senin acemiliğinden kaynaklanıyor, gidon yeterince yüksek, hiç uğraşma bence. Orjinalliği de bozma, sürüş eğitimi al derim...ya da motorunu değiştir, cruiser al, onların gidonları yüksek.

Shamyl, superlighta abs mi taktırdın ? . Yoksa yeni motor aldında bizim mi haberimiz yok?
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    selam arkadaşlar.. dün ve bugün ilk uzun yol tecrubemi yaptım..
    bursa-istanbul-bursa...
    tahmin ettiğimden daha iyi çıktı makine.. ses,meraklı gözler,küçük motorcu hayranlar, motorun yol tutuşu, rüzgar,kamyonlar, trafik magandaları falan her şey iiydi ama ufak bir sorunun oldu hiç hesapta olmayan..

ewe geldiğimde motordan inemedim,ayağa kalkamadım resmen. 5 dakika deponun üstüne yattım bekledim. seleyle temas noktasında accayip bir ağrı vardı .. bu ne dedim yaa. OFFF! kuyruk sokumu diyolar ya ,o batmış..

uzun yol çok güzel ama biraz nasır tutması lazım anlaşılan.

iki hafta sonra da ayvalık'a gidicez hanımla. bakalım o zaman nasıl olcak..

Allah tekerinizi düz bastırsın.kalın sağlıcakla.....

topik çok durulmuş canım,,ne oldu kawa sevgisi?

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Kawasaki kolay kolay alınamayacağı için oyuncak gibi geliyo millete onun içinde uğraşmak istemiyor sanırım
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    yahu bizim zzr 1400 ü hatırlayan varmı...Çocuğu linç etmiştini yav hiç unutmam...en son aktivitesi 08.07 diyor...bi dahada uğramamış...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    daha iyi ya. gelmesin bir daha

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu bizim zzr 1400 ü hatırlayan varmı...Çocuğu linç etmiştini yav hiç unutmam...en son aktivitesi 08.07 diyor...bi dahada uğramamış...
    Evet , zzr 1400'ü olduğunu iddaa eden , sonra da yan çizen arkadaş... Bi de bizim motorlara laf ediyordu

Ben ZX-6R 'ye bayılıyorum , diğerleri biraz kaba duruyor bence , kamyon gibi...
    Bir de Er-6f süper...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Er5 kafamda acaip yer tuttu...Galiba alıcam.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

abiler herkese slm acaba elinde zxr6'nın kadranının gece çekilmiş fotosu varmı??

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er5 kafamda acaip yer tuttu...Galiba alıcam.....
    Güzel motor ama kullanmadan alma... Yorumlara bakacak olursak bazıları iyi bazıları kötü diyor. Bazı insanlar çok yakıyor diyor , bazıları duramıyor diyor. Ben de kullandım bana biraz hantal geldi. Arka fren tambur ayrıca. Ağırlığı da Er-6f ile aynı ama hantallığı bana daha ağır gösterdi motoru. Ben de Er-5 düşünüyordum ama biraz daha para koyup cebe Er-6f almak daha mantıklı diye düşünüyorum.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler