Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

KTM sürenlerin bildiği 15 şey

Motovento
    REKLAM ALANI
    TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Reklam
    piyasa oluşturma çabaları
    Sabit fikirli olmak
    makinalarının eleştirilmesine tahammül edememek
    3-4 bin km yaptıktan sonra güya acil paraya sıkışıp elden çıkarma çabaları
    Çok kötü bir kulağa sahip olmaları (Traktör sesine duyarlılık)
    Avcılara çok özenmeleri (Turuncu motora binen avcılar)
    Durmadan servis aradıklarından çok yakıt tüketmeleri
    Gezi ve turlarda yanlışlıkla birbirlerinin motorlarına binmeleri
    KTM ve diğerleri diyerek bağnazlık yapmak
    Mengu16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reklam
    Sabit fikirli olmak
    Valla oturup seninle dertleşmek istiyorum bir gün. Yolum Ankaraya düşerse misafir edermisin beni dertleşmek tanışmak için ?
    Acaba ne olduda sende böyle bir KTM düşmanlığı hadi onuda bıraktım KTM kullanan motorcuların düşmanlığı var ?
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM DUKE 200 / 2015
    2.600 km dir bir KTM DUKE 200 kullanıcısı olarak traktör benzeri sesi haricinde herşeyine kefilim
    RC 390 düşünüyordum ama sırf o harika görüntüsüne (bence) 180 derece zıt sesi yüzünden naked modele yöneldim

berkaye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX
    Reklam
    Sabit fikirli olmak
    Anaa :D Arkadaş 987984546 tane ktm kullanıcısı var hangi birine tutturacan bu dediklerini bana yazık şimdi arada mesela ? hele gezi ve turlarda yanlışıkla birbirlerinin motorlarına binmeleri ne yahu güldürdün vallahi öyle insanlar varsa cidden garip Bu arada burdan ktmye sesleniyorum lanet olası bi tane dual purpose yapmadınya yazıklar olsn bizi dandik klx lere crf lere almaya zorluyosn .s.s (Arkadaşın bahsettiği ktm kullanıcısı moduna girmek için dandik klx ve crf yazdım yanlış anlaşılmasın)

Berk abi nolmuş burada çıldırmış millet motor la alt tarafı marka işte
    - Ayağımız kick starta değer değmez, gözümüz dağlara çevrilir.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı berkaye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaa amma uydurmuş :D Arkadaş 987984546 tane ktm kullanıcısı var hangi birine tutturacan bu dediklerini hele gezi ve turlarda yanlışıkla birbirlerinin motorlarına binmeleri ne yahu güldürdün vallahi öyle insanlar varsa cidden garip

Berk abi nolmuş burada çıldırmış millet motor la alt tarafı marka işte
    Yaw herkesin düşüncesi kendisine beni bağlamaz.sadece saygı duyarım katılmak yada katılmamak benim düşüncem. Ben sadece cidden merak ediyorum ve bir gün Ankaraya gidersem ve müsaid olursam arkadaşda müsaid olursa oturup hem tanışmak, sohbet etmek hemde şu KTM nefretinin nedenini öğrenmeyi çok istiyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Saatte Rolex, arabada BMW neyse motorsiklette de KTM o anlasilan...

Hepsi isini iyi yapiyor. Lakin kolay ulasilir olmadiklari icin maddi yonden zengin lakin karakter yonunden fakir kimseler hava atmak icin kullaniyor. Bu sefer ortamda alerji olusunca ister istemez bazilarinda da anlamsiz b.k atma durumu olusuyor.

Olan sadece sevdigi icin KTM kullananlara oluyor. Bu durumda KTM fasizani haline gelmis KTM sahiplerine baska motorsikletleri denetin, bindirin, kurtarin saplantilarindan, olmuyorsa da salin dogaya gitsin
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Arkadas burada atip tutuyor, 390 basliginda da motor ariyordu 1 ay once. Kedi-ciger hesabi oldu sanirim. Kendisi tofas zihniyetinden siyrilamayip, 2. El degeri yuzunden alamadi ya, sallayip duruyor.

Bir insan yasini surekli kendisi belirtiyorsa, o yasa kadar hic bir sayginlik kazanamamis demektir gozumde. Basi ne zaman sikissa benim yasim su kadar, traktor, servis vs diye zirvalar. Aldirmayin, bir zaman sonra kendi kendine kizip konu acar "elveda" diye.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw herkesin düşüncesi kendisine beni bağlamaz.sadece saygı duyarım katılmak yada katılmamak benim düşüncem. Ben sadece cidden merak ediyorum ve bir gün Ankaraya gidersem ve müsaid olursam arkadaşda müsaid olursa oturup hem tanışmak, sohbet etmek hemde şu KTM nefretinin nedenini öğrenmeyi çok istiyorum.
    23 şubatta istanbuldayım
    Fuar da 1 günümü KTM standına ayırdım.Piercing takan KTM cilerle tanışmak isterim

Motosikleti
    ktm 1190
    23 şubatta istanbuldayım
    Fuar da 1 günümü KTM standına ayırdım.Piercing takan KTM cilerle tanışmak isterim
    Valla piercing falan taktığım yok ama yıllarca KTM kullandım tanışabiliriz.

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Yakında belki de 10.cu Ktm mi alacağım.Ben de piercing yok lakin.İstersen gel sana taktırayım en güzelinden.

23 şubatta istanbuldayım
    berkcigdem bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakında belki de 10.cu Ktm mi alacağım.Ben de piercing yok lakin.İstersen gel sana taktırayım en güzelinden.
    Sen üzerine alınma Tayfunbora kardeşim.Seni Safkan KTM ci olarak tanıyor ve takip ediyorum.
    Tüm bunlar DUKE 390 sayfasında birkaç neşeli atışma ve sonrasında birkaç arkadaşın olayı çok ciddiye alması nedeniyle şahsıma hakarete varan yazılar yazması kırgınlık yaşattı.
    Gayet içten dileklerimle Tüm KTM li kardeşlerimi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.Ne kadarda beni sevmeselerde.
    Saygılarımla

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Bak işte.Böyle durumları hiç sevmiyorum.Cevabındaki olgunluk ve alçakgönüllüğü farketmedim sanma.
    Saygılar benden o zaman.

Sen üzerine alınma Tayfunbora kardeşim.Seni Safkan KTM ci olarak tanıyor ve takip ediyorum.
    Tüm bunlar DUKE 390 sayfasında birkaç neşeli atışma ve sonrasında birkaç arkadaşın olayı çok ciddiye alması nedeniyle şahsıma hakarete varan yazılar yazması kırgınlık yaşattı.
    Gayet içten dileklerimle Tüm KTM li kardeşlerimi saygı ve sevgiyle kucaklıyorum.Ne kadarda beni sevmeselerde.
    Saygılarımla
    berkcigdem ve TOTEMONS bunu beğendiler.
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

Motosikleti
    ktm 1190
    Saygılarımla
    Hocam ordaki bütün yorumlarınızı okudum. zamamında duke 390 kullandığım için o sayfayı halada okurum , bildiğim birşey varsa yazarımda. Sizin anlamadığınız şey burada kimse size birşey demiyorken geliyorsunuz yok ktm şöyle yok ktm böyle. Tamam motora istediğini de ben ona zaten birşey demem benide bağlamaz. Bir motoru sevmekte zorunlu değilsinde. Sadece bilmediğiniz yanlışlarınız var ktm ile ilgili onlar hakkında doğru bilgiyi elimden geldiğince veririm bundada sorun yok sonuçta bende her motorun vidasına kadar bilen bir insan değilim yani ama siz herşeyi red ediyor herşeye itiraz ediyorsunuz ne hikmetse.
    En önemlisi asıl zaten benim takıldığım nokta yoksa diyorum ya motordan banane ister beğen, ister beğenme umrumda değil. Siz işi ktmciler diye yada ktm kullanan motorcular diye sınıflandırmaya başlayıp insanlar hakkında abuk subuk konuşursanız herkesin size gelip yüklenmesinide kabul etmek zorundasınızdır yada birisinin size hakaret etmesini kabul ediceksiniz.

Ne kadar beni sevmeselerde yazmışsınız ama nerde ktm başlığı görsem içinde siz varsınız ve herşeye laf ediyorsunuz ee normal değil mi sizce ?

Not : Ben insanı bir motora göre sevip sevmemezlik yapmam o ayrı birşey. Ben tavrına göre severim yada sevmem.

Kusurada bakma bazen yazdıklarınıza susuyorum ama bazende susamıyorum.

İyi forumlar.

Motosikleti
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ordaki bütün yorumlarınızı okudum. zamamında duke 390 kullandığım için o sayfayı halada okurum , bildiğim birşey varsa yazarımda. Sizin anlamadığınız şey burada kimse size birşey demiyorken geliyorsunuz yok ktm şöyle yok ktm böyle. Tamam motora istediğini de ben ona zaten birşey demem benide bağlamaz. Bir motoru sevmekte zorunlu değilsinde. Sadece bilmediğiniz yanlışlarınız var ktm ile ilgili onlar hakkında doğru bilgiyi elimden geldiğince veririm bundada sorun yok sonuçta bende her motorun vidasına kadar bilen bir insan değilim yani ama siz herşeyi red ediyor herşeye itiraz ediyorsunuz ne hikmetse.
    En önemlisi asıl zaten benim takıldığım nokta yoksa diyorum ya motordan banane ister beğen, ister beğenme umrumda değil. Siz işi ktmciler diye yada ktm kullanan motorcular diye sınıflandırmaya başlayıp insanlar hakkında abuk subuk konuşursanız herkesin size gelip yüklenmesinide kabul etmek zorundasınızdır yada birisinin size hakaret etmesini kabul ediceksiniz.

Ne kadar beni sevmeselerde yazmışsınız ama nerde ktm başlığı görsem içinde siz varsınız ve herşeye laf ediyorsunuz ee normal değil mi sizce ?

Not : Ben insanı bir motora göre sevip sevmemezlik yapmam o ayrı birşey. Ben tavrına göre severim yada sevmem.

Kusurada bakma bazen yazdıklarınıza susuyorum ama bazende susamıyorum.

İyi forumlar.

Ben KTM yi sevmişim neye yarar.Siz güzel insanları seviyorum.
    Kazasız belasız zevkli eğlenceli sürüşler dilerim.

Motosikleti
    ktm 1190
    Ben KTM yi sevmişim neye yarar.Siz güzel insanları seviyorum.
    Kazasız belasız zevkli eğlenceli sürüşler dilerim.
    eyvallah sizede.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Hic eglenceli degil. Ne bu saygi sevgi anlayis boyle? :D

Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma GW250
    KTM markasının bendeki olumlu imajı ve ileride Duke 390 alma düşüncem bir orange daysde yaptığım test sonrasında tam ters yönde değişti. Ya benim kullandığım test motoru iyice harap olmuştu ya da 390 hakkaten bana göre değil. İlk anda teste çıkmaktan bile vaz geçiyordum neredeyse, alet titremiyor sarsıyor. Her patlamayı hissediyorsunuz. Sanki açık egsoz takılmış gibi -ki fazla egsoz sesine gıcık olurum- 20 dk sürecek olsam kafa kalmayacak. Bir de aletin debriyajı bozuktu. Kaç farklı motor kullandım bunu gibi açık-kapalı çalışan, arası olmayan debriyaj göremdim. Testte bozuk debriyajlı motor kullandırmak da KTMye özel birşey olsa gerek.

Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı Jedaykin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KTM markasının bendeki olumlu imajı ve ileride Duke 390 alma düşüncem bir orange daysde yaptığım test sonrasında tam ters yönde değişti. Ya benim kullandığım test motoru iyice harap olmuştu ya da 390 hakkaten bana göre değil. İlk anda teste çıkmaktan bile vaz geçiyordum neredeyse, alet titremiyor sarsıyor. Her patlamayı hissediyorsunuz. Sanki açık egsoz takılmış gibi -ki fazla egsoz sesine gıcık olurum- 20 dk sürecek olsam kafa kalmayacak. Bir de aletin debriyajı bozuktu. Kaç farklı motor kullandım bunu gibi açık-kapalı çalışan, arası olmayan debriyaj göremdim. Testte bozuk debriyajlı motor kullandırmak da KTMye özel birşey olsa gerek.
    Oooo sen o duke 390 ı mı kullandın kullanabildin mi peki ? ben onla 1 tur atıp abiler bunun yerine başka birşey verin demiştim

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jedaykin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük ihtimalle size yıpranmış bakımsız bir motosiklet denk gelmiş.2014 te bende Eskişehirdeki Orangedays'e katılmıştım.KTM'yi severdim ama pek almayı düşündüğüm motosikletlerden değildi.Duke 390'î sürdükten sonra bütün fikirlerim değişti.Şu anda ciddi ciddi ileride kısa süreli de olsa sahip olup bir süre kullanmak istediğim motosikletlerden.Küçük cc sayılabilecek bir motosiklet göre kullanımı gerçekten çok zevkli.Şimdiye kadar kullandığım en titreşimsiz tek silindirli motosikletlerden bir tanesi.390cc ye göre performansı beni şaşırtmıştı.Ama test ettiğim Duke 200 aynı sizin kullandığınız Duke 390 gibi bakımsız,pert olmuş,hor kullanılmış ve çok titreşimliydi.Bence temiz bir Duke 390 kullanıp öyle karar verin.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    Yamaha YZF - R25
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ktm'yi savunanların heralde ktm'de hisseleri var ben anlamıyorum bu fanatikliği. :D herşeye fanatiğiz. takım tutar gibi parti tutuyoruz, takım tutar gibi motosiklet tutuyoruz ama genelde altımızda hangi motor varsa onu tutuyoruz... bırakın abi bunları güzel motor, turuncusuna aşığım ama 390cc motora o paraları ben veremem üzgünüm yani.
    Güzel tesbit

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Ktm sürenlerin bilipte görmezden geldiği bazı can sıkıcı konuları var

1-Titreşim
    2-Selenin sert oluşu
    3-Keçe patlama sorunları
    4-Stop etme sorunu
    5-Jant kırma
    6-Uçuk yedek parça fiyatları
    7-Yüksek servis ücretleri
    8-Servislerin yetersizliği
    9-Aksesuarları çok pahallı olması
    10-Motor gücünün japon rakiplerine göre şişme olması

BAJAJ geldi KTM nin mevsimi bitti

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)