Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

mondial 125 AGK motor devri hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam arkadaşlar bende mondial 125agk var motorum şimdilik güzel ancak 5.viteste 11000 devire kadar geliyor fakat hız 105-110 arası dişlilerinde değişiklik yapmak istiyorum daha önce değiştiren veya tavsiyesi olan varmı herkese bol neşeli km ler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    bence devir saatinde hata var mondial 11 bini zor çevirir gibi geliyor
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

xray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    monDial 125 agk
    imkanı yok.bnde daha bgun aldım ama 5.wites 11000 gorsuun zannetmem.
    [CENTER][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"][/COLOR][/FONT][/CENTER](TraNCe-EnErGy)

Rauf_ant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125AGK
    bende dün aldım bakalım nolcak inşallah pişman olmam

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    bende mondial agk var 2 senedir kullanıyorum eğimli yolda 11000 devirin üstüne çıktım devir saati bittiğinde sürat 115 km civarıydı 120 km sürate kadar çıktım

bu arada arkadaşım mondial 125 kt ile arkamdan nal topladı
    birde motor hakkında konuşmak istiyorum böyle titreşim olmaz diyorum parça kalitesi berbat kullanım berbat herşey berbat sadece ucuz o kadar

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    Alıntı sahil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mondial agk var 2 senedir kullanıyorum eğimli yolda 11000 devirin üstüne çıktım devir saati bittiğinde sürat 115 km civarıydı 120 km sürate kadar çıktım

birde motor hakkında konuşmak istiyorum böyle titreşim olmaz diyorum parça kalitesi berbat kullanım berbat herşey berbat sadece ucuz o kadar
    arkadaş boş alanı gördü ya atıyo bence burda yazmamak gerek arkadaşım buyur gel bide bana göster şu dewriniaynı motordan benım arkdaşımda war ben 120de sabitliyorum motoru yetişemiyo hatda mesaf ile açılıyo arkamda kalıyoinanmak istemiyosan bi gel çaıyımızı iç
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Alıntı FAHRETTİN METİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş boş alanı gördü ya atıyo bence burda yazmamak gerek arkadaşım buyur gel bide bana göster şu dewriniaynı motordan benım arkdaşımda war ben 120de sabitliyorum motoru yetişemiyo hatda mesaf ile açılıyo arkamda kalıyoinanmak istemiyosan bi gel çaıyımızı iç
    kullanıcıdan kullanıcıya motorun temizliğine motorun benzinine kadar herşey etkiler...
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V

Agk 125 iyidir.

Bende de var. Şuan 15.000 km. Maaşallah hiç bir sıkıntım derdim yok. Dağ tepe bayır gezerim. Durmadan uzun yol yaparım. Tek kötü yanı beğenmediğim o da Kaportası çok pas yapyor. Nasıl halledicem bilemiyorum. Boya zımpara falan. Gerçi hep dışarda duruyor ondan galiba ama hiç hoş görünmüyor. Sağinda solnda ufak tefek paslı yerleri var.

http://www.kucukresim.com][/url]
    ::tartis:: Motor yorulmaz !!!! Sadece üstündeki insanlar yorulur ::tartis::

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı sahil adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kullanım hangi konularda berbat?yol tutuş frenleme gibi konularda mı?

Motosikleti
    Citroen Zx 1.8 16 V
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanım hangi konularda berbat?yol tutuş frenleme gibi konularda mı?
    Arkadaşım yol tutuşda iyi frenlemede iyi. Ben 2 seneden beri kullanıyorum. Kötü yanlarını sayayım.

1- Lastikler (İç-Dış)
    2-Titreşim
    3-Kaporta pas yapıyor.
    ::tartis:: Motor yorulmaz !!!! Sadece üstündeki insanlar yorulur ::tartis::

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Niğdeye bende gitmiştim
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

d£rv!s-TaN

BEN 125AGK ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU YAZ ALLAH İZİN VERİRSE YANLZ ACAİP DERECEDE KARARSIZ KALDIM AŞIRI MOBİLET DÜŞKÜNÜYÜM YANİ KISACA HIZ DÜŞKÜNÜ İYİ BİŞEY DEYİL AMA 125 AGK TAM OLARAK EN RAHAT SON HIZ NE KADAR YANİ VE KALIN SES ÇIKMASI İÇİN EGSOZ''AMI EK YAPMAK GEREKİYOR VEYADA MOTOR KISMINA HER HANGİBİ PARÇA KOYSAK'DA OLURMU KISADA OLSA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM

d€rv!s-Tan

ya dalgami geciyorsün bilerder o motorün egsozsuyla oyna san ne olürya güldürme beni

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    ya ben aynı zamanda rahat olsun istiyorum yolculukta mond. KT 1000 lira fln almayı düşünüyorum alışayım witesli motora rahatlığı warmıdır

ALLAH'ın İZNİYLE 125 AGK ALDIM YANLIZ ÖN AMATİSÖR İNDİRMEK İSTİYORUM VEYA'DA AMATÖSÖR LASTİK'İ VAR ÜZERİNDE ONU YIRTARSAM TOZ TOPLAMA GİBİ SORUN OLURMU EN KIZA ZAMANDA CEVAP BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

kazasız belasız sürüşler hayırlı olsun iyi bi tercih yabmıssın
    ::arrow::İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor::miiz1::::lac::

Arkadaşlar Beni yanlış anladınız sanırım lastik diyince amasör üzerindeki yani treksiyon'un altındaki çatı bölümü Toz Toplama gibi sorun olurmu bide modifiye amaçlı amatisör düşük istiyorum kesmekmi gerekir yoksa anahtarla felan indirme ihtimali varmı Çok Teşekkür Ederim

Beyler Motor'a Performance Egsoz'u takıyorlarmış Fiyat'ını bilen arkadaşlar varsa yazsın ve hız'da ibrede yaklaşık ne kadar fark ediyor

125 lik motorda gözle görülür sekilde işe yaramaz bosuna parnı harcama derim
    ::arrow::İKİTEKER hastalıgında tedeviyi bünyem kabul edmiyor::miiz1::::lac::

Motosikleti
    mondial agk
    Merhaba arkadaslar ben 2 yıldır agk kullanıyorum ve konya da oturuyorum 1500 tl ye bu motor bence süper.Tamam kabul edıyorum titresim var uzun yolda da cok yorucu bır motor benım motorum su an 15000 km de tahminen 30000 de rektefıyeye gırecek ve bu zamana kadar ben bır problem yasamadım km nın yarısı uzun yolda gectı ıkı kısı 120 km yı defalarca gordum gaz kesmeden 90-110 suratle 80 km yı 55 dk gıttım 11 devırı de gordum ve motoruma temız baktıgım ıcın benı hıc bırzaman yolda bırakmadı bırakmazda yaptıgım tek seyse her 1000 km de yagını degıstırmek 4000-5000 km de bujıyı degıstırmek oldu yanı agır masraf hıc yapmadım dag bayır dınlemez bu motor 120 km yı cok rahat gorur almak ısteyene tavsıye ederım ama paranız varsa tabıkı cbf 150 yada ybr daha ıı olur umarım bu yazım merak eden arkadaslara faydalı olmustur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler