Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce hangi cruiser?

Katılımcı sayısı
20. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kuba SL 150/200

4 20.00%
  • Regal Raptor 150/200

5 25.00%
  • Falcon Freedom 250

2 10.00%
  • Kanuni Seyhan 250

0 0%
  • Mondial MCT 250

2 10.00%
  • Kanuni Tiger 250

0 0%
  • Hiçbiri

7 35.00%

Yeni motosiklet için önerilerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Crenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Merhaba herkese şu anki motosikletim Mondial MCX 150. Öğrenciyim, 17 yaşındayım çalışıp paramı biriktirip ehliyetimi de motosikletimi de alın terimle aldım.
    Şu anki motosikletimi satıp 3-4bin liralık 2. el bir cruiser almak istiyorum. Araştırdım çok var göze hoş gelen ama ben iki günde bir tamirhaneye uğrayıp bir yerleriyle uğraşmak istemiyorum. Tabiki uğraştıracak ama çok sık değil.

Bana önerileriniz ne olabilir motoru güçlü, görünüşü sade cruiser başka bir isteğim yok, teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    burak1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125 - Bajaj Boxer 150
    6bin liraya yaklaşabilirsen Hyosung Gv-650 bulabilirsin 2. el. Şahsen kullanmadım ama sıfırını alma niyetiyle çok araştırmıştım, ertelemek zorunda kaldım. Uzun yola çıkılabilecek cruiserlar arasından tavsiye edilen en hesaplısı bu. 6 bin lira altındakiler kilometre bakımından biraz yüksek. Cruiserlar için km yüksekliği belli bir sınıra kadar pek mesele değil ama malum türkiye, kullanıcı bilinci düşük. yıpratılıyor motorlar. Regal raptorlar da iyidir ama, 4000e çok rahat temiz bulursun.
    Bir alternatif de kanuni seyhan 250. titreşimi falan fazladır biraz daha ama hem ucuz hem titreşimsiz motor olmuyor. az titreyeceğiz mecburen kanuniyi yıllardır kullanan bir arkadaşım var ve ciddi bir sorun yaşamadı. biraz da şans tabi. ama bu 3 marka cruiserlarda o fiyatlara alınabilecek en iyi 3'lü zannımca.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    3-4 bin tllik alırsan dertsiz başına dert alırsın biraz daha biriktir eli yüzü düzgün birşey al sana tavsiyem.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6bin liraya yaklaşabilirsen Hyosung Gv-650 bulabilirsin 2. el. Şahsen kullanmadım ama sıfırını alma niyetiyle çok araştırmıştım, ertelemek zorunda kaldım. Uzun yola çıkılabilecek cruiserlar arasından tavsiye edilen en hesaplısı bu. 6 bin lira altındakiler kilometre bakımından biraz yüksek. Cruiserlar için km yüksekliği belli bir sınıra kadar pek mesele değil ama malum türkiye, kullanıcı bilinci düşük. yıpratılıyor motorlar. Regal raptorlar da iyidir ama, 4000e çok rahat temiz bulursun.
    Bir alternatif de kanuni seyhan 250. titreşimi falan fazladır biraz daha ama hem ucuz hem titreşimsiz motor olmuyor. az titreyeceğiz mecburen kanuniyi yıllardır kullanan bir arkadaşım var ve ciddi bir sorun yaşamadı. biraz da şans tabi. ama bu 3 marka cruiserlarda o fiyatlara alınabilecek en iyi 3'lü zannımca.
    6 bin liraya hyosung gv 650 nerde göster de bizde görelim.

Motosikleti
    Vitello VT 100 Sport
    kardeşim sen en iyisi arkadasların dediği gibi biraz daha para biriktir bilindik bir marka al yoksa çok sıkıntı çekersin parçasını falan bulamazsın zor olur senin için 4000 tl en yanmasın ;)

Motosikleti
    Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 bin liraya hyosung gv 650 nerde göster de bizde görelim.
    2006-2007 modeller var 40bin kilometrelerde. Arkadaşın bütçesine en yakın alternatifleri saydım ben. az daha koy ybr al'cılar gibi 7 bin daha koy sıfır hyosung mu al diyeyim.. kilometrelerinin yüksek olduğunu, kullanıcılarımızın bilinçsiz olduklarını ve motorları yıprattıklarını yani çok güvenilmeyeceğini de söyledim. sahibinden.com da arat bak kaç paraya ne var. gereksiz yorumlar..
    cbf 150 bunu beğendi.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Tesekkur ederim yorumlariniz icin, hesapli bir makine alma taraftariyim bir problem cikartirsa zarar yapmadan satmayi beceririm diye dusunuyorum daha sonra 6bin liralara cikabilirim. Baska tavsiyeler varsa duymak isterim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

Baska marka model soyleyecek var mi acaba?

az daha koy ybr al bence

AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    O fiyatlara cruiser almak biraz zor olur. Kuba sl 200 var bir ona bakın. Benim önerim derbi stx 150 almanızdır 4750tlye sıfır var. Bu motor diğer 125 ve 150cclik commutterlardan daha güzel duruyor. Bu motor piaggio ve zongshen(yanlış yazmış olabilirim.) Firmaları tarafından yapılmıştır. Bu motora çinli densede piaggio gibi bir firma kötü bir motorla adını kirletmeyecektir(kendi fikrim ve kullanıcıların fikri). 3. Sayfasında bir link var orda motorun değerlindirmesi var. Alınabilecek bir motor şahsen zamanı gelince benim de almak istediğim motordur. İyi geceler.

BlackNaked - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Falcon Freedom 250 , Sıfırı 5.900 İkinci eline bak derim .

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı AliCem Yener adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O fiyatlara cruiser almak biraz zor olur. Kuba sl 200 var bir ona bakın. Benim önerim derbi stx 150 almanızdır 4750tlye sıfır var. Bu motor diğer 125 ve 150cclik commutterlardan daha güzel duruyor. Bu motor piaggio ve zongshen(yanlış yazmış olabilirim.) Firmaları tarafından yapılmıştır. Bu motora çinli densede piaggio gibi bir firma kötü bir motorla adını kirletmeyecektir(kendi fikrim ve kullanıcıların fikri). 3. Sayfasında bir link var orda motorun değerlindirmesi var. Alınabilecek bir motor şahsen zamanı gelince benim de almak istediğim motordur. İyi geceler.
    Derbi stx e baktım da hocam cruiser değil yanlış bakmadıysam ancak güzel motor yinede.

Alıntı BlackNaked adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Falcon Freedom 250 , Sıfırı 5.900 İkinci eline bak derim .
    Aradığım tipte bir motor ancak 3binden fazla 2. elini görmedim uzun ömürlü olmayabilir mi?
    Youtube Channel:
    https://youtube.com/cihankocofficial

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    regal raptor 150 nin sıfırına bak derim fiyatı fena değil...

Motosikleti
    RX3i Evo
    Gelen onerilerden yola cikarak daha kolay sonuca ulasabilmek icin anket acmis bulunmaktayim, dusunceniz ne ise oylarsaniz sevinirim.

yasin. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    sekil olarak bunlar benim hosuma gidiyo ama saglammıdır degilmidir güzelmidir bilmem pekte anlamam cruiser lardan :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ramzey-ramzey-gm-250-2013-model-232580477/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-tam-isirmalik-yahu-222395167/detay
    buda iyimiş aslında :D

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı yasin. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sekil olarak bunlar benim hosuma gidiyo ama saglammıdır degilmidir güzelmidir bilmem pekte anlamam cruiser lardan :D
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ramzey-ramzey-gm-250-2013-model-232580477/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:14 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-tam-isirmalik-yahu-222395167/detay
    buda iyimiş aslında :D
    Güzel motorlar ancak 4 binin üzerine çıkacağımı düşünmüyorum, başka gözüne çarpan varsa bakarım
    Youtube Channel:

Motosikleti
    mct'ler yaşlandı artık. ufak tefek masraf yaparım motoru sıfırlarım diyorsan al ama değmez. Temiz bulunöaz artık onlarda, zor. bayramiç çanakkale arası gidip geldim bununla geçem yaz 200 km toplam, indiğimde hala titriyordum.

sezgingulmez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni GT170 / Mondial RX3İ EVO
    bu hiçbiri seçeneğini koymakla hata etmişsin bence marka aşıkları direk ona giderler çin düşmanlığı başlarına dert onların. gönlüm isterki dragstar a binesin ama sen bence bu cruiser olayından vazgeç öğrenci adamsın elindeki miktar ile temiz makine bulamazsın. ülkede bir dönem esti geçti cruiser ler bilen bilmeyen aldı paraladı makineleri o yüzden usturuplu binen o fiyatlara vermiyor. benim sana tavsiyem oturaklı bir commuter den devam et
    oluroyle ve A.Türker bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı burak1990 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mct'ler yaşlandı artık. ufak tefek masraf yaparım motoru sıfırlarım diyorsan al ama değmez. Temiz bulunöaz artık onlarda, zor. bayramiç çanakkale arası gidip geldim bununla geçem yaz 200 km toplam, indiğimde hala titriyordum.
    Mondial fazla yakıyor zaten şu anki motorumdan biliyorum regal kuba ya falan mı bakınsak?
    Youtube Channel:

Motosikleti
    RX3i Evo
    Ankete oy kullanalım lütfen

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)