Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

AliExpress Güncel Kampanyaları - Motosiklet Ürünleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    42 usd lik var bizim arkadaşlar kullanıyor guzel bu konuda var linki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Walla agalar ben direk veriyorum kart numarami catir catir yapiyorum alisverisimi kac yildir. Birgun olsun karttan fazladan para cekildigini gormedim aliexpress sitesinde
    çok çekilme değil de, benim bankanın kuru 2,88 iken alışveriş yaptığımda 2,91 den çevrilmiş.
    ayrıca daha sonrasında güvenlik açısından bir sıkıntı olabilir diye sormuştum.
    paypal daha güvenli geliyor bana.
    genelde ebay üzerinden alıyordum, ama ebay de herşey bulunmuyor, varsa bile aliexpress e göre pahalı oluyor bazı ürünler.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok çekilme değil de, benim bankanın kuru 2,88 iken alışveriş yaptığımda 2,91 den çevrilmiş.
    ayrıca daha sonrasında güvenlik açısından bir sıkıntı olabilir diye sormuştum.
    paypal daha güvenli geliyor bana.
    genelde ebay üzerinden alıyordum, ama ebay de herşey bulunmuyor, varsa bile aliexpress e göre pahalı oluyor bazı ürünler.
    bunun ayarı kullandığınız kredi kartı özelliklerinde mevcut.
    nacizane tavsiyem döviz harcamalarınızda bankanın kuru çevirmesine izin vermeyin. ekstreniz usd olarak gelirse ister usd, ister o günkü kurdan tl ödersiniz. eğer internet bankacılığında ayarları bulamazsanız bankanın müşteri hizmetlerini arayıp "usd harcamalarımın tl ye çevrilmesini istemiyorum, bana usd ekstre yollayın" derseniz sorun çözülür. paypalda da aynı ayarı yapmanızı tavsiye ederim. onlar da varsayılan olarak tl ye çeviriyor döviz harcamalarını ve kur farklı oluyor.

Motosikleti
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nacizane tavsiyem döviz harcamalarınızda bankanın kuru çevirmesine izin vermeyin. ekstreniz usd olarak gelirse ister usd, ister o günkü kurdan tl ödersiniz. eğer internet bankacılığında ayarları bulamazsanız bankanın müşteri hizmetlerini arayıp "usd harcamalarımın tl ye çevrilmesini istemiyorum, bana usd ekstre yollayın" derseniz sorun çözülür. paypalda da aynı ayarı yapmanızı tavsiye ederim. onlar da varsayılan olarak tl ye çeviriyor döviz harcamalarını ve kur farklı oluyor.
    hocam anlatamadım sanırım.
    bankanın kur fiyatından çevrilseydi daha ucuza gelecekti,
    aliexpress kendi kurundan hesapladı sanırım.
    paypal ile alışveriş yaparken o da kendi kurundan hesaplayınca miktar yüksek çıkıodu, ancak orada ayrıca bir seçim sunmuşlar, isterseniz bankanız çeviriyi yapsın diye, onu seçtiğimde banka kurundan hesaplanıp çıkış yapılıodu.

aliexpress te bu şekilde bi olay göremedim, varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı braveguy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama şöylede bir dezavantajı olmazmı bu durumun atıyorum satın aldığımızda dolar 2,90tl dir,alışverişi yaparsın dolar tl e çevrilmeden yansır,hesap kesiminde ise dolar fırlamış olur daha fazla ödemiş oluruz.

tr de genelde yüksek bişey düşmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam anlatamadım sanırım.
    bankanın kur fiyatından çevrilseydi daha ucuza gelecekti,
    aliexpress kendi kurundan hesapladı sanırım.
    paypal ile alışveriş yaparken o da kendi kurundan hesaplayınca miktar yüksek çıkıodu, ancak orada ayrıca bir seçim sunmuşlar, isterseniz bankanız çeviriyi yapsın diye, onu seçtiğimde banka kurundan hesaplanıp çıkış yapılıodu.

aliexpress te bu şekilde bi olay göremedim, varsa bilgilendirirseniz sevinirim.
    bende dün kamera aldım aliexpresten direk 82$ olarak gözüktü tl e çevirmedi sonra internetten provizyondaki işlemlere baktım ordada 82$ gözüktü,

10 gün önce ebayden alışveriş yaptım toplam 15$ dı fakat bunu hemen paypal tl e çevirdi ve paypal kuru 3,03 olarak aldı,o günkü kur ise 2,86 idi

neden böyle oldu anlamadım neyle ilgili bu durumu anlayan biri varsa açıklarsa sevinirim

Motosikleti
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama şöylede bir dezavantajı olmazmı bu durumun atıyorum satın aldığımızda dolar 2,90tl dir,alışverişi yaparsın dolar tl e çevrilmeden yansır,hesap kesiminde ise dolar fırlamış olur daha fazla ödemiş oluruz.

tr de genelde yüksek bişey düşmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:40 ----------

bende dün kamera aldım aliexpresten direk 82$ olarak gözüktü tl e çevirmedi sonra internetten provizyondaki işlemlere baktım ordada 82$ gözüktü,

10 gün önce ebayden alışveriş yaptım toplam 15$ dı fakat bunu hemen paypal tl e çevirdi ve paypal kuru 3,03 olarak aldı,o günkü kur ise 2,86 idi

neden böyle oldu anlamadım neyle ilgili bu durumu anlayan biri varsa açıklarsa sevinirim
    paypalda iki seçenek var, normalde paypal kendi kuru seçili olarak geliyor ekran, ancak ödeme seçenekleri kısmında, çeviri olayını kendi bankam yapsın dediğiniz zaman sizin bankanız kurundan para çevirisi yapılıyor.

Aşağıda paylaştığım resimde, "Diğer dönüştürme seçenekleri" kısmına girip alttaki seçenekte "Beni satıcının faturasında belirtilen para birimiyle faturalandır" seçeneğini seçmeniz gerekiyor.

Burdurlu33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawasaki(Jawa 125 sport)
    Ya beyler aliexpressden alacagim 50 60 dolarlik bi kask burdan alacagim ls2 kaskdan daha iyi olurmu

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Arkadaşlar sanırsam aliexpress te ininal kart geçerli kredi kartını riske atmak istemeyenler ininal çıkartabilir

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Bab Hunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine ben Sizler için karışık fırsatları paylaşmaya devam ediyorum. İşinize yarar umarım. Tekrar görüşmek üzere.

Alışveriş konusunda kafanıza takılan sorular var ise pm yolu ile gönderirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Alpinestars GP-Pro Uzun Korumalı Deri Eldiven - Farklı renk seçeneği ile Fiyat: $59.99 yerine $52.19
    Farklı renk isteyenler için.
    http://g02.a.alicdn.com/kf/HTB1M5IMH...pg_220x220.jpg
    Siyah olani aldik, geldi parasina gore cok iyi valla. Ya da orjinali kullanmak hic nasip olmayacagi icin bana oyle geliyor

Ezio41 namideger Burak arkadasim izlenimlerin icin tesekkurler, yorumlarina guvenmem gereken bir arkadasim oldugunu bir kez daha anladim

Yunusus Allah senin evine atesler dasjhgasd

Yol gosterici yorumlar icin tesekkurler herkese
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah olani aldik, geldi parasina gore cok iyi valla. Ya da orjinali kullanmak hic nasip olmayacagi icin bana oyle geliyor

Ezio41 namideger Burak arkadasim izlenimlerin icin tesekkurler, yorumlarina guvenmem gereken bir arkadasim oldugunu bir kez daha anladim

Yunusus Allah senin evine atesler dasjhgasd

Yol gosterici yorumlar icin tesekkurler herkese
    Olm çoh ayıb laa. Ben ne ettim yine?
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben teşekkür ederim kardeşim sağol . Eldivenler dediğim gibi bu fiyat bandında alınabilecek en iyi eldiven. Orjinalleri 600 tl'den pahalı sanırım. En azından kumaş eldivenlere göre daha sağlam . Yalnız bu soğuk havalarda kullanman pek faydalı olmaz söyliyeyim . Kışın elleri fena üşütüyor . Ekstradan kışlık bir eldiven kullanmak şart . Aklında olsun bileğin çırt çırt kısmını açarken nazik davran yoksa çırt çırtın yapışkanı çıkabiliyor . Benim sağ eldivende olmuştu . 404 ile yapıştırdım tekrar geri bir problem kalmamıştı .
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olm çoh ayıb laa. Ben ne ettim yine?
    Onceki sayfalarda bi uye seni anmisti ben de anayim dedim, isin sakasi sagol sayfadaki detayli onerilerin icin

Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben teşekkür ederim kardeşim sağol . Eldivenler dediğim gibi bu fiyat bandında alınabilecek en iyi eldiven. Orjinalleri 600 tl'den pahalı sanırım. En azından kumaş eldivenlere göre daha sağlam . Yalnız bu soğuk havalarda kullanman pek faydalı olmaz söyliyeyim . Kışın elleri fena üşütüyor . Ekstradan kışlık bir eldiven kullanmak şart . Aklında olsun bileğin çırt çırt kısmını açarken nazik davran yoksa çırt çırtın yapışkanı çıkabiliyor . Benim sağ eldivende olmuştu . 404 ile yapıştırdım tekrar geri bir problem kalmamıştı .
    Ortamlarda Alpinestars deriz, kim nerden bilecek

Valla oyle 600 TL uzerinde motovento`da satiliyor sormustum la dedim biz servis 40 TL iscilik istiyor diye motoru garantiden cikarmis adamiz Kislik eldivenim var ama baska biri suruyo motoru hic hissetmiyorum gaz kolunu. Idare etcez bunla

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ben olsam komine alirdim o paraya :DD

Edit: aldım da zaten :D

Hakanbingol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07 ABS.!
    Yunusus sağ ol yardımların için. Bu gp pro eldivenin beyaz olanını 11.11 sırasında sizin yorumlarınıza güvenerek bende sipariş ettim. Kargo süreci başlamış. Umarım sağlam gelir. Emeği geçenlere teşekkürler. Bir de bu 6 kişilik vphone mudur nedir 120 liralık bir intercom var. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz. Müşteri yorumları çok çok iyi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunusus sağ ol yardımların için. Bu gp pro eldivenin beyaz olanını 11.11 sırasında sizin yorumlarınıza güvenerek bende sipariş ettim. Kargo süreci başlamış. Umarım sağlam gelir. Emeği geçenlere teşekkürler. Bir de bu 6 kişilik vphone mudur nedir 120 liralık bir intercom var. Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz. Müşteri yorumları çok çok iyi.
    Rica ederim hayirli olsun simdiden.

Benim botu aliexpressten bulamadigim icin japon firmasindan sipariş geçtim. Ucretsiz kargo seçenegi yoktu. Tabi japon disiplini dedigimiz olaydan mutevellit adam dusuk fatura etmedi. 104 liralik gumruk bedeli cikti. Ama almam lazimdi o ayakkabisiz olmazdi yine olsa yine yaparim

ilkeronat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS
    Alıntı Hakanbingol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu üründen üç arkadaş aldık herkes aynı anda konuşamıyor 1 kişi lider oluyor diğerleri ile iletişimde oluyor. telefon ya da navigasyon ile haberleşme harika. iki kişilik yolculuklarda süper.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı ilkeronat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu üründen üç arkadaş aldık herkes aynı anda konuşamıyor 1 kişi lider oluyor diğerleri ile iletişimde oluyor. telefon ya da navigasyon ile haberleşme harika. iki kişilik yolculuklarda süper.
    tam olarak ürün linkini verebilir misin?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben olsam komine alirdim o paraya :DD

Edit: aldım da zaten :D
    Ben de komine alacağım sanırım, baktım da herşeyi ile çok kaliteli duruyor. Yalnız beden seçimi konusunda sıkıntım var. Herhalde bu montlar Asya bedenlerine göre satılıyor. Yani ben Avrupa bedeni M giyen biri olarak bu ceketi sipariş verirken L vermem gerekiyor. Doğru muyum ?
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    eldivenlerim geldi 10 dolar verdim ama kalitesi rahatlığı felan çok hoşuma gitti bundan sonra bol bol sipariş veririrm bu ali expressten bu arada ebayda aksıyon kamerası buldum sızce alıyımmı gümrüğe felan takılma sorunu olurmu ? 250 dolara

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de komine alacağım sanırım, baktım da herşeyi ile çok kaliteli duruyor. Yalnız beden seçimi konusunda sıkıntım var. Herhalde bu montlar Asya bedenlerine göre satılıyor. Yani ben Avrupa bedeni M giyen biri olarak bu ceketi sipariş verirken L vermem gerekiyor. Doğru muyum ?
    Cixs.. Yanlışsın.

Bende avrupa olculerine gore M giyerim bircok spor ceketimde ancak motosiklet montunda xxl sipariş geçiyorum. Ama onunda şöyle bir olayı var misalen kisa spor cekette xxl alırsın cuk oturur enduro ceket xxl alirsin bol gibi durur cirtlarini kullanman gerekir.
    Urunlerin oldugu sayfada beden tablosu bulunur. Yada almak istediginiz urunun magazasina olculerinizi verin kendisi onersin bedenini. Buyuk yada kucuk geldiginde geri gonderme degistirme sansiniz olacaktir ugrasmak isterseniz. ama L beden alirsan cok kufur edersin :D

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler