Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yurtdışı Alışverişleri- Taze Taze Ekipman Tercihleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    papirus00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09 Tracer
    @yunusus dostum,

zaman harcayıp bilgilendirmişsin teşekkürü borç bilirim emeğinden dolayı. Sorum olacak izninle, komine markasını 1-2 aydır yakından takip ediyorum. söylediklerine aynen katılıyorum çok kaliteli bir japon markası. lakin diğer sağlam markalarında kopyası olduğu gibi komineninde çinde çok kopyası olduğuna dair birkaç yazı okuduğum için bir türlü cesaret edemedim. Komine mont eline geçtimi teslim alan arkadaşının. görüp inceleme şansım olur mu rica etsem. istanbul'da ise şayet. teşekkürler şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok amaçlı Çakı-pense-tornavida ıvır zıvır 10$

http://tr.aliexpress.com/item/Multi-...356022427.html

Sigara paketi boyutlandırma için
    Dayanıklı birşey mi nasıl bu pense?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Orjinalmi sizinki sağ altta sjcam yazması gerekmiyormu ebayda en düşük fiyat 65 dolara buldum genelde 75 dolardan başlıyor

Merak ettiğim kutuda orjinalliğini teyit etmek için kod varmı kazıyorsunda altında bir kod çıkıyor Qkodlu bi şey felan oluyor

Amacım trolleme değil ama Zaten Rusya'da yaşıyormuşsun abi sakız alsan yurtdışından alışveriş yapmış olursun
    Bu arada bende dış ticaret muhasebecisiyim. Hala elimi değdirmedim böyle şeylere alamamaktan değilde süresi çok çok uzun sürüyor o sorun

Paylaşımınız için gerçekten teşekkürler

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı papirus00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @yunusus dostum,

zaman harcayıp bilgilendirmişsin teşekkürü borç bilirim emeğinden dolayı. Sorum olacak izninle, komine markasını 1-2 aydır yakından takip ediyorum. söylediklerine aynen katılıyorum çok kaliteli bir japon markası. lakin diğer sağlam markalarında kopyası olduğu gibi komineninde çinde çok kopyası olduğuna dair birkaç yazı okuduğum için bir türlü cesaret edemedim. Komine mont eline geçtimi teslim alan arkadaşının. görüp inceleme şansım olur mu rica etsem. istanbul'da ise şayet. teşekkürler şimdiden.
    Ne demek hocam bilgilendirmek vazifemiz. Hepimiz motosiklet tutkunuyuz daha uygun fiyatlara daha kaliteli ürünler kullanma şansımız varsa değerlendirmeliyiz

Komineyi tavsiye ettiğim ve alan arkadaşlar da oldu ve hep en ucuz olanına baktık öyle sipariş verdik, şimdiye kadar çakma yada kalitesiz hissi verecek ne bileyim defolu falan bi ürün hiç gelmedi. Tüm ürünleri bayaaa bi kaliteli. Bir kaç uçuk rakam dışında genelde yakın aralıkta fiyat veriyorlar zaten. Yani o yönden tereddüt etmene gerek yok bence. Ceket ve pantlonu yakın tarihte sipariş geçtim henüz gelmedi ürünler, geldiğinde de hataya gidiyor ne yazıkki. Ama özel iletişim kurarak detaylı fotograf calismaları ile mumkun oldugunca tanitimini yaparim size.
    [I] Hayat Verilmemiş Bir Sözü Tutmaktır, Kimi Yazar Kimi Yaşar.. [I]

vsvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 650 MT
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinalmi sizinki sağ altta sjcam yazması gerekmiyormu ebayda en düşük fiyat 65 dolara buldum genelde 75 dolardan başlıyor

Merak ettiğim kutuda orjinalliğini teyit etmek için kod varmı kazıyorsunda altında bir kod çıkıyor Qkodlu bi şey felan oluyor
    Orjinal olmadığını bir önceki sayfada benim soruma cevap verirken belirtmişti arkadaş.
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Penseyi sipariş verdim. Süpermiş
    Tİme_shİft42 bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı EthanHunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dayanıklı birşey mi nasıl bu pense?
    Aldığım ürünlerin tamamı verilen parayı fazlasıyla hakeden ürünler emin olabilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amacım trolleme değil ama Zaten Rusya'da yaşıyormuşsun abi sakız alsan yurtdışından alışveriş yapmış olursun
    Bu arada bende dış ticaret muhasebecisiyim. Hala elimi değdirmedim böyle şeylere alamamaktan değilde süresi çok çok uzun sürüyor o sorun

Paylaşımınız için gerçekten teşekkürler
    Sırf bakkala gidip sakız alıp dış ticarette kendimi geliştirebilmek için geldim buraya :D

Süresi ortalama 3 hafta. Tabi bazı satıcılar ödeme yaptığında hemen kargoya vermiyor falan 1 ayı gördüğü oluyor.
    Şahsen benim acelem yok. Bende sistem böyle işliyor. Önce ekipmanları alıyorum ufak ufak yurtdışından. Sonra memlekete döndüğüm müsait bi ara motoru alıyorum tüm ekipmanlar aksesuarlar ucuza kaliteli temin edilmiş oluyor. Daha bi keyif alıyorum yeminle

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:17 ----------

Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Penseyi sipariş verdim. Süpermiş
    Şimdiden hayırlı olsun. Bi kenarlarına alyan takımıda iliştirebilselermiş tadından yenmezmiş aslında

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Çakmaları orjinalmiş gibi orjinal fiyata satmaya çalışanlar var gerçekden şark kurnazlığı çakma olduğunuda söylemiyor

Motosikleti
    Şimdiden hayırlı olsun. Bi kenarlarına alyan takımıda iliştirebilselermiş tadından yenmezmiş aslında
    Takılma bence alyan işine. Ne de olsa direk uç takılabiliyor ön kısma. Ben zaten motorda bir çok uç taşıyordum. Şu resimdekileri direk ufak bi kesenin içinde taşıyabilirsiniz. Acep ingiliz anahtar ağzı kaç numaraya kadar uyuyor. 17 açsa süper olur

Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takılma bence alyan işine. Ne de olsa direk uç takılabiliyor ön kısma. Ben zaten motorda bir çok uç taşıyordum. Şu resimdekileri direk ufak bi kesenin içinde taşıyabilirsiniz. Acep ingiliz anahtar ağzı kaç numaraya kadar uyuyor. 17 açsa süper olur

http://www.akgulmakine.com/images/ur...%C3%A7a(1).jpg
    Arkadaşa sordum tam emin değilim ama 3.5 ila 4 cm kadar aralanıyor ingiliz anahtarı diye dönüş yaptı. Ürünü birebir kurcalayamadığım için net birşey söyleyemeyeceğim

Motosikleti
    Arkadaşa sordum tam emin değilim ama 3.5 ila 4 cm kadar aralanıyor ingiliz anahtarı diye dönüş yaptı. Ürünü birebir kurcalayamadığım için net birşey söyleyemeyeceğim
    vaay tahminimden iyi çıktı. Tekrar teşekkürler. Başlık iyi olmuş
    Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çakmaları orjinalmiş gibi orjinal fiyata satmaya çalışanlar var gerçekden şark kurnazlığı çakma olduğunuda söylemiyor
    Benim kızıp kızıp insanları neden ısrarla yurtdışı alışverişine yönlendirmeye çalıştığımın cevabı tam olarak bu işte. Kazanç elbetteki sağla ticaret yapıyorsun sonuç olarak ama insanları aptal yerine koymaya kalkıyorsan fırsatçılık yapmaya çalışıyorsan orda bi duracaksın.
    Ülkemizde herşeyin bu denli pahalı oluşunun sebebi sadece vergi değil.
    Almayın arkadaşım. Bir aciliyet olmadığı sürece gidip bizleri düdüklemeye çalıştıkları ürünleri almayın. Tepkinizi koyun gidin yurtdışından daha kalitelisini alın ve o sizi dukuklemeye kalkan esnafa da bunu yapabiliyor olduğunuzu belirtin. Belirtinki insafa gelmelerini sağlayalım

Motosikleti
    Benim kızıp kızıp insanları neden ısrarla yurtdışı alışverişine yönlendirmeye çalıştığımın cevabı tam olarak bu işte. Kazanç elbetteki sağla ticaret yapıyorsun sonuç olarak ama insanları aptal yerine koymaya kalkıyorsan fırsatçılık yapmaya çalışıyorsan orda bi duracaksın.
    Ülkemizde herşeyin bu denli pahalı oluşunun sebebi sadece vergi değil.
    Almayın arkadaşım. Bir aciliyet olmadığı sürece gidip bizleri düdüklemeye çalıştıkları ürünleri almayın. Tepkinizi koyun gidin yurtdışından daha kalitelisini alın ve o sizi dukuklemeye kalkan esnafa da bunu yapabiliyor olduğunuzu belirtin. Belirtinki insafa gelmelerini sağlayalım
    Ben neredeyse 5 yıldır Bloutooth intercom kullanırım. İlk çıktığında biraz dandikti ama bizdeki alternatifleri 300-400 TL iken 70 liraya almıştım ilk intercom umu iyi hatırlıyorum. İyi kötü bir yıl idare edip pili bitmişti. Sonraki seriler daha iyidi. Şimdi kullandığım üçüncü intercom. Çinliler de bu işde gelişti. Bu arada Türkiye'ye de farklı markalar girdi. Seçenek arttı. Yine de intercom işi için yurt dışı hala en mantıklı adres. Bunun gibi fahiş karla satılan malzemeleri ayıklayıp bilgilendirmek lazım insanları. Sokakta da çok görmeye başladım bu arada kullandığım intercomdan. Demek ki milletin gözü açılıyor. Ne güzel.

Gökhan YAŞDAL

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    İntercom candır yaaa, Yolda giderken gelen aramalardan bi haber olmak acil durumları sonradan öğrenmek hiç hoş olmuyor.
    Benim cihazın görüntüsü çok hoşuma gitti kapak değiştiriyorsun falan :D bakalım kullanmak kısmet olursa sürüş esnasında nasıl bir performans verecek göreceğiz.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Başkanım Ekim sonu Kasım başı gibi bi Türkiyeye gelmeye çalışacağım fakat pek zaman geçiremeyeceğim. Hatta motoru bile alamayabilirim. Kasım ayı içerisinde kuzey kutupları keşfetmeye gideceğim kısmet olursa

Kuzey ışıklarınıda mı görmiyah :D
    Hayırlısı olsun Yunus'um. Biz bekliyoruz.
    Kamplarımız senin balın olmadan tatsız oluyor.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    interkom 2 kişilik değil mi?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    aksiyon kamerasının wifi li versiyonu var mı ?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Ben almadım ama var olması gerekiyor.

Selam yunus kardeşim. Aliexpress in sitesinden de baktim urunleri siparis etmissin kullaniyorsun sanirim. Bu siparis ettiklerin çakma mi orjinal mi bi yorumjn var midir ? Bir de bu saticilarla 80 dolar sinirini konuştuğunda olumlu donup kolaylik sagladilar mi ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)