Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ferik egsoz nasıl bilirsiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan o kadar uygun fiyat çekeceğini sanmıyorum. Gittiğinizde açık açık ben çok doluyum meşgulum beklersen işine gelirse mesajı veriliyor ve fiyatta muhtemelen marka bir egzozdan ucuz olsa da pekte ucuz olmayacak seviyede. Dediğim gibi egzozları tasarımdan yoksun ben güzel görünen egzoz istiyorum ve adamın paslanmak çelikten şekillendirilmiş bir egzoza dandik demesi bana göre yanlış. Kendisi o egzozu yapmaya kalksa belki yapamayacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:56 ----------

Kumpas ile egzozunun agız capını ölç hocam. Benim yaptığım gibi çapa göre aşağıdaki linkten sipariş ver. Benim bulduğum ustanın el yeteneği yok. Sadece adam elinden geldiği kadar her işi yapıyor yapmam etmem demeden.

http://tr.aliexpress.com/item/35mm-O...397894522.html
    Üzülerek katılıyorum, akro ve yoshımura hariç hiçbir egzozu begenmıyor. Saydıgım tüm egzoz ve egzozcuları kötüledi. Kendi işini öv, haklısındır anlat herşeyi ama başka esnafı yerden yere vuranı ben tutmam. Ki benim çevremi ve satın aldıgım motoru aldıgımdan bize saygılı yaklaştı ama yok yani. Fiyatıda baya uçuk diğerlerine göre. İşçiliği güzeldir sanırım baya yüksek cc motor oraya gidiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Alıntı metecel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konudaki mesajı okumadıysanız, lütfen okuyun (Sözüm k_ayhn nikli arkadaşa).

http://www.motosiklet.net/forum/moto...eki-onemi.html
    Teşekkürler
    İstemez misin ey Ömer? Dünya onların olsun, ahiret te bizim!

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzülerek katılıyorum, akro ve yoshımura hariç hiçbir egzozu begenmıyor. Saydıgım tüm egzoz ve egzozcuları kötüledi. Kendi işini öv, haklısındır anlat herşeyi ama başka esnafı yerden yere vuranı ben tutmam. Ki benim çevremi ve satın aldıgım motoru aldıgımdan bize saygılı yaklaştı ama yok yani. Fiyatıda baya uçuk diğerlerine göre. İşçiliği güzeldir sanırım baya yüksek cc motor oraya gidiyor
    yüksekmi?ne kadar istediki?
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yüksekmi?ne kadar istediki?
    abi 650 tl işçilik istiyor egzoz takmak için, başka birkaç usta 300 tle yapıyor

Motosikleti
    2teker
    sadece işcilikmi anlamadım egzozu senmi veriyorsun

Motosikleti
    XJ6N
    sadece işcilikmi anlamadım egzozu senmi veriyorsun
    Araboru ve takma parası. Egzozu ben goturucem evet

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Acıbademden gelip kızıltoprak yönüne döndüğünüz yol üzerinde tam 4 yol da sağda kalan bir egzozcu var aslın da araba egzozuyla uğraşıyor ama motor egzozunu da takıyor veya susturucu yapıyor sıfırdan egzoz yapmıyor bildiğim kadarıyla , gayet de güzel esnaflar, 2 defa susturucu yaptırdım 50 TL aldı , yaz başında tiger egzoz aldım 50 TL ye montaj yaptı araya boru gerekiyordu uymadığı için 1 saatte hallettiler güzel insanlar tavsiye ederim.
    Green Arrow ve xawa bunu beğendiler.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Hocam onlar ya kafayı yemiş ya da hiç dayak yememişler. Herhangi bir egzozcuya gidin 50-100 liraya hallederler.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam onlar ya kafayı yemiş ya da hiç dayak yememişler. Herhangi bir egzozcuya gidin 50-100 liraya hallederler.
    Araboru artı salyongoz o fiyat pahalımı bilmem ama işçilik ve kullandığı malzeme kaliteli yarışcılar bile oraya gelip taktiriyor

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Araboru artı salyongoz o fiyat pahalımı bilmem ama işçilik ve kullandığı malzeme kaliteli yarışcılar bile oraya gelip taktiriyor
    Onu-bunu bilmem de...Ktm Duke 200 için ara boru+eksoz+montaj için 900tl dedi...yahu Leovince gp style alüminyum komple eksoz 1200tl...300tl için DandyUnited çakma style eksoz motoruma takmam...nokta...
    The Power of The Dreams.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu-bunu bilmem de...Ktm Duke 200 için ara boru+eksoz+montaj için 900tl dedi...yahu Leovince gp style alüminyum komple eksoz 1200tl...300tl için DandyUnited çakma style eksoz motoruma takmam...nokta...
    Hocam 900 lirayı istesinler eyvallah tercih meselesi. Ama kimse kusura bakmasın ben Topkapıdaki kıç kadar döküntü dükkanda işlem yaptırıp 900 lira vermem. İşçiliğin elin ne kadar kaliteli olsun işin birde hizmet, görsellik ve sunum boyutu var. Hele birde sorsan kendi yaptıkları egzoz o markaların yanında kral. Neyse ben daha fazla olumsuz konuşmak istemiyorum. Ama müthiş bir tokatlama piyasası oluşmuş. Biraz sermayem olsa inadına tam kapsamlı bir motor ekipman mağazası açıp şu tokatlayıcıların alayını piyasadan silesim geliyor. Sahte mal satanı mı dersin, 3 liralık malı 10 liraya satanı mı dersin...
    xawa ve Eski_kasa bunu beğendiler.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyi bilip bilmediğini bilmemde ben 450tl vermiştim.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Korkutuyorsunuz beni :D

Motoruma sağ sol çift egsoz takmak için orjinal borusunda biraz değişiklik yapılacak. Hem bana yakın olduğu hemde daha önce birisinin önermesinden dolayı buraya götürücem de gözüm korktu

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acıbademden gelip kızıltoprak yönüne döndüğünüz yol üzerinde tam 4 yol da sağda kalan bir egzozcu var aslın da araba egzozuyla uğraşıyor ama motor egzozunu da takıyor veya susturucu yapıyor sıfırdan egzoz yapmıyor bildiğim kadarıyla , gayet de güzel esnaflar, 2 defa susturucu yaptırdım 50 TL aldı , yaz başında tiger egzoz aldım 50 TL ye montaj yaptı araya boru gerekiyordu uymadığı için 1 saatte hallettiler güzel insanlar tavsiye ederim.
    Aynı yerden bende iki kere hizmet aldım çok memnun kaldım.

Sanırım aşkın jip diye bir galeri var tam karşılarında (yeri anlamanız için)

Bir seferinde cbf 600 e tiger eksoz taktırdım, elimizde ara boru yoktu. elinde olan borulardan kesti biçti yamulttu vs 100 TL aldı.

Bir seferde de fazer8 e Mivv eksoz taktırdım, elimde ara boru vardı ama motora uygun değildi. Onu da kesip biçip yamultarak 50 TL aldı.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

erreguay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ferik egzoz tam nerdedir bi adres veya google maps verirmisiniz.
    İnternette baktım maltepede bi yer çıktı. Bu topkapıda diye okudum bi yerde ama tam yeriniz çözemedim

Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı erreguay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ferik egzoz tam nerdedir bi adres veya google maps verirmisiniz.
    İnternette baktım maltepede bi yer çıktı. Bu topkapıda diye okudum bi yerde ama tam yeriniz çözemedim
    topkapı sanayi sitesinde e5 kenarı sayılır zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı yerden bende iki kere hizmet aldım çok memnun kaldım.

Sanırım aşkın jip diye bir galeri var tam karşılarında (yeri anlamanız için)

Bir seferinde cbf 600 e tiger eksoz taktırdım, elimizde ara boru yoktu. elinde olan borulardan kesti biçti yamulttu vs 100 TL aldı.

Bir seferde de fazer8 e Mivv eksoz taktırdım, elimde ara boru vardı ama motora uygun değildi. Onu da kesip biçip yamultarak 50 TL aldı.
    salyangoz yapıyor mu acaba orası?
    erreguay bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acıbademden gelip kızıltoprak yönüne
    döndüğünüz yol üzerinde tam 4 yol da sağda kalan bir egzozcu var aslın da araba egzozuyla uğraşıyor ama motor egzozunu da takıyor veya susturucu yapıyor sıfırdan egzoz yapmıyor bildiğim kadarıyla , gayet de güzel esnaflar, 2 defa susturucu yaptırdım 50 TL aldı , yaz başında tiger egzoz aldım 50 TL ye montaj yaptı araya boru gerekiyordu uymadığı için 1 saatte hallettiler güzel insanlar tavsiye ederim.
    Aşkın jeep'in karşısındaki yermi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

Tamam orası gerek kalmadi.konuyu sonuna kadar okumamıştım Olcay avşar adli arkadaş söylemiş.

SİYAH İNCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Hortlatalım bende biraz önce görüştüm topkapıdaki ustayla mt 07 için salyangoz egzoz yapıyor montaj dahil 1500 tl muayene zamanı tekrar sök tak yaptırcan oda 150 tl tabi Polis abilerimiz yolda gel bakalım derse o da paha biçilmez ☺

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortlatalım bende biraz önce görüştüm topkapıdaki ustayla mt 07 için salyangoz egzoz yapıyor montaj dahil 1500 tl muayene zamanı tekrar sök tak yaptırcan oda 150 tl tabi Polis abilerimiz yolda gel bakalım derse o da paha biçilmez ☺
    1500 ne be? Şaşırmışlar ya da keyfi çalışıyor arkadaş.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Alıntı SİYAH İNCİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşler Yamahada Mivv eksoz için 1600 TL teklif aldım bir düşün istersen..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)