Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arif Abi "Maceracı" programında

Motovento
    REKLAM ALANI

05 Şubat saat 16:45 de Samanyolu Tv de Maceracı programında Arif Abi vardı.Geç haberim olduğu için siteye yazamadım ama programda tekrarmış zaten.Arif Abi ve oğlu Toprak güzel bi gösteri yaptılar.Toprak ın hareketliliği çok dikkatimi çekti bir an olsun durmuyor yerinde.
    Programın tek dezavantajı şu oldu programı izlerken ikiz kardeşlerimde yanımdaydı ve bizim babamız neden hala motor kullanmıyo bize niye böyle öğretmedi diye başımızı yediler.
    Not:Babamda eski bir motosiklet kullanıcısıdır.Almanya'da hergün bişehirden diğerine motoruyla gidermiş yağmur çamur demeden.
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tesadüfen izledim bu programı.sarı şimşek sürücüsü(sepetli mz-kanuni) aynı zamanda program sunucusu arkadaş her zamanki gibi tesadüfen tek tekere sokakta rastlayıp anlattıklarına şaşırıyor.derhal bir motosiklet düellosuna davet ediyor tek tekeri, olaylar gelişiyor...

ben bu sunucu arkadaşı alçak gönüllülüğünden ötürü severim tabi bu programı ilk izleme nedenim motosikletle gezmesiydi.daha önce yanında ghostrider gibi kaskını hiç çıkarmayan bi eleman vardı, adı gasbetlimi ne acayip bişeydi.şimdi yok, noldu acaba bu adama.asıl sürücü bu adamdı.

Benim bildiğim kadarıyla sunucu Murat ile aslında motoru kullanan arkadaş geçen yıl kaza geçirdiler.kazada Motoru kullanan arkadaş ölmüş.Şimdi Murat tek başına geziyo. Geçen sene fırsat buldukça izliyordum güzel yaşamlar yakalıyorlardı.
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler