Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz olsaydınız ne yapardınız?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AEOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşağıdaki haber 04.06.2006 tarihli Hurriyet gazetesinden alınmıştır.

************************************************** ************************************************** ****************
    6 arkadaşıyla Türkiye turuna çıkan Atila Tunç, Kastamonu'ya ulaştığında motosikletiyle viraj levhasına çarparak hayatını kaybetti. Arkadaşları "Yapılacak bir şey yok. Allah rahmet eylesin” diyerek yolculuklarına devam etti.

Mobilyacılık yaptığı öğrenilen Atila Tunç, (42), motosikletli 6 arkadaşıyla birlikte Türkiye'yi dolaşmak için İzmir'den yola çıkı. Motosikletli grup, Kastamonu'ya yaklaşığında Tunç'un kullandığı 35 AT 428 plakalı motosiklet, Kastamonu-Ankara karayolunun Beşdeğerlenler köyü mevkiinde, yol kenarındaki, virajı gösteren levhaya çarptı.

Arkadaşlarının 112 Acil Servisi aramalarının ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri, kafasında kaskı bulunmasına rağmen Tunç'un olay yerinde hayatını kaybettiğini belirlediler.

Cumhuriyet savcısının tuttuğu raporun ardından Tunç'un arkadaşlarının “Yapılacak bir şey yok. Allah rahmet eylesin” diyerek yolculuklarına devam etmesi, kaza yerine gelen vatandaşlar ve görevlileri şaşırttı. Tunç'un cesedi, Dr. Münif İslamoğlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
    ************************************************** ************************************************** ***************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    nasıl yani?
    gerçek olamaz bu haber...
    allah rahmet eylesin, atilla tunç'un vefatını bugün başka bir topicten öğrendik ama arkadaşları böyle birşey yapmış olamaz.
    inanasım gelmiyor!!
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bu haber bir diğer başlıkta yazıyo....
    ben inanmıyorum.olamaz öyle birşey!!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    "Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir" vecizesini hayata geçirmişler, ama hoş olmamış doğrusu.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlike şişirme haber, siz hala Türk medyasının yazdıklarına yada
    yaptığı haberlere inanıyormusunuz, vefat eden arkadaş için yazılanları supereva nın sayfasından okumanızı tavsiye ederim........

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    insan arkadaşını öyle bırakırmı bee

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Habere inanmak çok zor. Hürriyet gazetesi arşivindende okumak istedim ama göremedim bu haberi link olarak var mı sizlerde....

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben onların arkadaştan çok düşman olduklarını düşünüyürm..
    CBR 600F Honda,

AEOZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günün manşetleri linkinin altında bulabilirsiniz.
    Yine de linkini yazıyorum.
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/45...asp?m=1&gid=78

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    olayın aslı ögle degıl 2 kısılerdi sabah gun dogumundan batımına kadar 1300km yol yapma barajını aşmak ıstemelerı buna ingilizcede İRON BUT denır amacları buydu ABD de yapılan motorcular arasında kendini aşmaktır.olayın aslı budur HİC BİR MOTORCU ARKADAŞINI YOLDA BIRAKMAZ bu kazada bu dedıklerın olmamıştır iyi araştır konıyu ögle yaz SUPEREVARIDERS ten ALİ KARADENİZ ALBATROS -FB nın KARDEŞİ
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    link atarmısın johnny_rook

okumak isterim... saygılar....

bende inanamadım....

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    inanılmaz bir olay ama medyanın olayı cazip haber haline getirmek ve daaha çok konusulması icin eklegiği bir yalan olabilir medya için herşey mubahdır

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Okuduklarıma inanmak gerçekten çok zor.... Bunu yapan değil düşman insan olamaz... Tekrar Atilla TUNÇ a Allah tan rahmet diliyorum.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Yaptıklarının retorik ötesi bir anlamı olmalı;bilmeden yorum yapmasak yerinde olur

johnny_rook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar lütfen yaa.....
    hemen bir sürü kişi atlamış bunu yapan arkadaş olamaz bilemem ne..
    işte haberi yapan ...sizleri de tam oalrak insanların böyle yorumlar
    yapması için bu şekilde bir haber çıkarmışlar, dikkat edin muhabir
    sanki o an oradaymış gibi.. Arkadaşları "Yapılacak bir şey yok. Allah rahmet eylesin” diyerek yolculuklarına devam etti. diye yazmış birde utanmadan

superevadaki arkadaşınının mesajı....
    Arkadaşlar İzmir'den Kastamonu'ya gidip arkadaşımızın cenazesi ile ilgili işlerleri yaparak İzmir'e gelmesini sağlayıp pazar günü toprağa verdik.
    Biz gittiğimizde hastanede birlikte gittiği arkadaşı ve İstanbuldan bir arkadaş bekliyorlardı ve biz gelinceye kadar gerekli işler konusunda kendileri görevlerini yapmışlardır.

Böyle bir haberi yerel bir muhabirin yazısına göre direk haber yapan hürriyet gazetesiyle İzmir Haber Müdürü İlyas Beyle görüştüm haber İstanbul'dan yazıldığı için düzeltilmesi için İstanbul'a bilgi verdiklerini belirtti inşallah daha fazla polemiğe gerek kalmadan düzeltirler haberlerini.

Habercilik bu olmamalı konudan emin olmadan yazılan bu tür haberleri kınıyorum.

trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    inanmıyorum. medyamız biçok seyı abrtıyor hele boyle bısey hıc ınanmam.
    sadece bu sacmalıklrı haber olarak ya da bu sekılde yansıtanları kınarım.
    Ölen arkadaşa Allah rahmet eylesin. geride kalanlara sabır versin.
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Verilen linkten alıntı:
    AÇIKLAMA

Anadolu Ajansı'nın geçtiği haberin doğru olmadığını ve motorcu arkadaşlarını zor durumda bıraktığını belirten arkadaşları, Hürriyet İnternet'e şu açıklamaları yaptılar:

Bahsi gecen turda vefat eden Atila Tunc bizim arkadasimizdir. Bu haftasonu Normalde rotasi Kuzey-Guney (Sinop-Anamur) olan bir tur yaptilar. Vahim olay sonrasi AA’nin belirttigi gibi degil, kazadan sonra cenaze araca yuklenesiye kadar herkes orada beklemis, daha sonrasinda Ugur ve David orada kalarak , geri kalanlar yolculuklarina devam etmemis, evlerine donmuslerdir. Ugur ve David ise cenazeyi ailesi teslim alincaya kadar olay yerinde beklemislerdir.
    Insan kedi eziyor da 3 saat etkisinden kurtulamiyor, nasil olur da yol arkadasinin boyle feci bir sekilde olumunden sonra gezilerine devam ettiklerini yazabilir? Yazik valla... Diyecek birsey bulamiyorum. Saygilarimla
    M. OYTUN PINAR

Kimse Atila Tunç'u orda bırakmadı.Fakat şunu bilinki savcı gelene ve kararını yazana kadar çok zaman geçmiş...Arkadaşları savcılıgın işi bittikten sonra hastanede İzmirden o sabah haberi alınca yola çıkan arkadaşlarını bekledi ve butun arkadaşları ve ailesi ile birlikte pazar günü öğle namazı ile toprağa verildi Atila Tunç.
    ATEŞ KANTÜRK

VSTORM02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD 883 XL
    Böyle haber yapan Hürriyet gazetesinin sorumlularını şiddetle kınıyorum.
    Arkadaşlar böyle bişey olması mümkün mü? Hangimiz yaparız bunu..Üstelik yalan.. Arkadaşları cenazeyi morgdan alıp İzmire gönderdiler ve İzmirde toprağa verildi. Eğer haber doğruysa kim aldı cenazeyi? Mantık dışı..
    Bu vicdansızları kınayalım.. Yalan habercilik allah cezasını versin..
    Mail atalım lütfen..

Kazım Göker

34 HGR 57

Honda VFR 800

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler