Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu kask nasıl? /RESİMLİ/

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    MT revenge kaskın adı arkadaşlar, sharp 5 yıldız almış ve şuan fiyatı 250 tl. Benim asıl merak ettiğim konu ise bu bir race kask mı? Yani ben bu kaska siyah vizör takıp kuba superlight 200 ile kullanıcam sırıtırmı acaba?

Şuradan ayrınlı resimlerini görebilirsiniz: http://urun.n11.com/kask/mt-kask-mt-...FRQTGwod9csDAg

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    o değilde, intikam diye kask ismimi olurmuş? :D

cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o değilde, intikam diye kask ismimi olurmuş? :D
    Hahaha Güzel tespit

Ben 700 tl ye Nolan 86 kask aldim ama 4 yıldiz alabilmis... Ne kadar 5 yıldız alsada yine bir kaska bakmak gerekir diye dusunuyorum ..
    Diger sorunuza ise cok sekil bir kaska benziyor bence sirıtmaz diye dusunuyorum ...

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Yorumlara bak arkadas ne kadarda el ustunde tutuyorlar bu kaski.
    Artci kaski alamadim hala durumlar duzelsinde bundan alip benim icon'u artciya vericem.
    Allah kaza bela vermesin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumlara bak arkadas ne kadarda el ustunde tutuyorlar bu kaski.
    Artci kaski alamadim hala durumlar duzelsinde bundan alip benim icon'u artciya vericem.
    Allah kaza bela vermesin
    Hangi yorumlar hocam?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Siritmaz siritmaz, yillardir fullface ile seyhan 150, gv 250 kullandim. Nazi kaski alip pekmezini mi akitacan.

Bu arada sunu belirteyim, siyah vizorler sikinti oluyor aksamlari, hele ki sehirlerarasi yol karanlik ise, goremiyorsun birsey, varsa gunes vizorlu al daha iyi olur.
    Diger bir hususta siyah beynini kaynatiyor adamin. MT Blade var bende mat siyah, yazin kayniyor guneste kalinca, takmak istemiyorsun. Denk gelirse kendi kaskimi kaplayacagim beyaz'a. Sirf tipi motora uygun olsun diye konforundan ve guvenliginden odun verme.

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    250 tl lik kaskın 5 yıldız alması çok ilginç değilmi?aynı testte 2 bin tl lik arai lerde 5 yıldız almış!!!!!

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    benim kaskım bu hatta benimkinin üstünde azrail var sırıtmaz hocam niye sırıtsın kışın nazi kaskı mı takılır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar cok tesekkurler siparisi gecicem yorumlardan sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 tl lik kaskın 5 yıldız alması çok ilginç değilmi?aynı testte 2 bin tl lik arai lerde 5 yıldız almış!!!!!
    Sadece sharp degil toplam 4 testten gecmis kask doc, snell vs. Ayrica ls2 gibi plastik degil policarbon malzemeden uretilmis.

Sırıtmaz bence gayet güzel bir kask.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kardeş ben kullanıyorum gayet kaliteli ve güzel bir kask , bütçen varsa al bu fiyata 5 yıldız bulamazsın gayet uygun fiyatı , ha fiber isterim dersen de 700 e mi 800 e mi ne aynı modelin fiberi var , ona da bakabilirsin.

Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar cok tesekkurler siparisi gecicem yorumlardan sonra.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:15 ----------

Sadece sharp degil toplam 4 testten gecmis kask doc, snell vs. Ayrica ls2 gibi plastik degil policarbon malzemeden uretilmis.
    Bu fiyattaki ls2 ler fiberglass oluyo hocam. Ama hangisi iyi denirse onu bende meraek ediyorum işte kaska alma aşamasındayım aynı şekilde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı by_xray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyattaki ls2 ler fiberglass oluyo hocam. Ama hangisi iyi denirse onu bende meraek ediyorum işte kaska alma aşamasındayım aynı şekilde
    fiberglass mı iyi polikarbon mu bilmiyorum açıkcası, ama aynı kalemde malzemeler sanırım.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı avici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiberglass mı iyi polikarbon mu bilmiyorum açıkcası, ama aynı kalemde malzemeler sanırım.
    Karbonfiber Kompozit > Fiberglass > Polikarbon > Termoplastik > Abs plastik

Bu şekilde gider kaskların kalite sıralaması, fiberglass ile termoplastik arasında uçurumlar vardır, aralarında birbirine yakın olanlar fiberglass ve karbonfiber kompozit ürünlerdir sadece ama onlara bile aynı diyemeyiz.
    karacabeg ve Mexico bunu beğendiler.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben kullanıyorum gayet kaliteli ve güzel bir kask , bütçen varsa al bu fiyata 5 yıldız bulamazsın gayet uygun fiyatı , ha fiber isterim dersen de 700 e mi 800 e mi ne aynı modelin fiberi var , ona da bakabilirsin.
    Rüzgar sesi alıyo mu çok 130km hızdan sonra nasıl ?

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar hız henüz yapmadım makina rodajda ama 70e kadar hiç ses yok neredeyse , bir de kulak tıkacı ile hiçbir sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Abi ne tam sessiz diye bilirsin ne çok rahatsız edici diyebilirsin orta derecede alıyor.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar hız henüz yapmadım makina rodajda ama 70e kadar hiç ses yok neredeyse , bir de kulak tıkacı ile hiçbir sıkıntısı olmaz diye düşünüyorum.
    Ne rodajmış bitmedi ben Mondial'le bir ayda 1100km yaptım rodaj için Arada gazla motor sağır kalmasın.
    Ertugyigit bunu beğendi.

MustafaErdur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Kaskın tipi ve geçtiği testlerden sonra fiyatı bana çok ekonomik geldi. ls2 ff351 'den kurtulursam fakirliğim batsın bu kaskı seçerim kesinlikle olumlu yorumları sıcak bakılacak cinsten
    ak.emre bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ne rodajmış bitmedi ben Mondial'le bir ayda 1100km yaptım rodaj için Arada gazla motor sağır kalmasın.
    1,5 haftadır şehir dışındayım bir de az biniyorum ya , öyle hergün binmiyorum pek işim olmuyor :D şu 800 km bitsin gazlıycam daha bi 300 km var :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)