Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motorbike dergisi hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

bu dergi reklam kataloğu oldu çıktı.alıyorlar bir modeli ele üfürüyorlarda üfürüyorlar.federasyonda bariz şekilde taraf tutuyorlar, süleyman memnun'u tu kaka ilan edeli çok oldu zaten!
    test yazıları berk ertükel'in pazar gezilerinden ibaret.profesyonel bir sürücü ve ölçüm cihazları ile yapılan bir testi yerli dergide ne zaman görecez acaba?
    motorizeyi mankenleri yüzünden yerden yere vurduk adamlar battı gitti meydan bunlara kaldı.umarım yakın zamanda dergi içeriğinde iyileşmeler yapılır ve daha doyurucu ve daha kalın bir dergi okuruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    freedom34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    +1

Epeydir dergi almıyorum ama öğrendiğim ii oldu
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    Modifiye Motosiklet
    Bir tane adam gibi dergimiz olamadı.Motorbike ın ilk sayılarına baktımda gecen gün ne kadar dolu içi şimdi ki gibi değil yani
    Bizi yabvancı dergilerin resimlerine bakıp anlamaya çalışmaya mahkum ettiler walla brawo

TUNERIDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bence de zayıf, alternatifi çıktığı anda yokolmaya mahkum bir dergi. Umarım biraz daha fazla ürün ve bilgiye yer verirler.
    Bu maceray paylaŸan herkese selam.

Dergi konusunda Türkiye de içi boş yayın çok fazla sadece motot ve araba olarak değil her türlü dergi piyasasında boş içerik çok fazla dergi değil reklam panosu satın alıyoruz..
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

motorbike

merhaba arkadaslar 94 yılından son altı aya kadar autoshov dergısı aldım motosıklete merak saldıktan sonra pıyasadakı tek dergı olan motorbıke dergısını almaya basladım sabırsızlıkla bır ay bekledıkten sonra aldıgım her dergı benı hayal kırıklıgına ugrattı ınanın
    bır ay onceden cbr 125 ın testı dıye yazmıslardı baktım ne test boyle test mı olur arkadaslar ıkı sayfalık yarıdan fazla sı resım zaten ınanın ne bır yakıtı ne bır ıvmelenmesı ne son suratı ne bılıyım hıc ıse yarayacak bır bılgı yok neyse fazla uzatmayım yazacak cok sey var ama ınsallah bır yetkılının kulagına gıder

motorbike

merhaba arkadaslar 94 yılından son altı aya kadar autoshov dergısı aldım motosıklete merak saldıktan sonra pıyasadakı tek dergı olan motorbıke dergısını almaya basladım sabırsızlıkla bır ay bekledıkten sonra aldıgım her dergı benı hayal kırıklıgına ugrattı ınanın
    bır ay onceden cbr 125 ın testı dıye yazmıslardı baktım ne test boyle test mı olur arkadaslar ıkı sayfalık yarıdan fazla sı resım zaten ınanın ne bır yakıtı ne bır ıvmelenmesı ne son suratı ne bılıyım hıc ıse yarayacak bır bılgı yok neyse fazla uzatmayım yazacak cok sey var ama ınsallah bır yetkılının kulagına gıder

JetAime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsiklet, Seyahat, Bilgisayar
    Motorbike'in yarısından çoğu reklam içeriyor, diğer yarısının yarısı resim, kalan çeyreğin yarısı boş yazı diğer çeyrekte para etmez Ayda bir çıkartıyorlar biraz özen göstersinler yaw!!!
    Benim icin zoru basarmak kolaydir, imkansiz ise biraz zaman alir!”

Sinan Atasoy

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    4 Aydır almıyorum.Meydan bunlara kalınca işi serdiler.

Dergi gerçekten bir reklam kataloğu. Arkadaşların belirttiği gibi bir cbr 125 testi okudum ki evlere şenlik. Honda 4.500 YTL' ye 125 cc racing model çıkartmış, motor olayına yeni girecekler bir test sürüşü izlenimi, test verileri bekliyor ama nafile, dergi muhtemelen ithalatçıdan bu model hakkında bir tanıtım yazısı almış bir kaç fotograf ekleyip test yazısı diye basmış. Motor hakkında verilen bilgiler zaten internet sayfasında teknik özellikler olarak var. Ya bu motorun hızlanma değerleri nedir, racing hissi veriyor mu, sürüş karakteristiği nasıl, beni al arkadaş mı diyor yoksa yanıma yaklaşma mı diyor, yakıt tüketimi nedir ... bu motorun hiç mi artısı eksisi yok? Bu yazıdan benim edindiğim kanati aynen aktarıyorum arkadaşlar: "Yav bildiğin motor işte Honda yapmış, güzel görünüyo gerisini napıcan bak resimlere geç arka sayfadaki reklamı okumaya devam et."
    Uzun süredir motorsiklete ilgim var ama az biraz moped kullandım başka motor tecrübem yok. Gittim Kanuni bayiine Tiger 250 yi inceledim, motoru çalıştırmadan oturdum üzerine bununla bile bir izlenim edindim iki kelime söyleyecek kanaat oluştu. Dergide bu yazıyı okuyunca düşündüm de test yazılarını ya motora dokunmadan kulaktan dolma yazıyorlar ya da izlenimlerini yazıya dökemiyorlar!!! Daha söylenecek çok söz var da sonuç olarak bu dergi bence ne yeni başlayana ne de işin erbabına hitap etmiyor.
    Türkiyede satılan yabancı motor dergisi (ingilizce) ismi verebilirmisiniz arkadaşlar...

bike dergisi var ama 22 milyon!!!

Motosikleti
    Abicim 4 te 3 ü reklam değilse değer.. Yerlisi 5 milyon ama bence 5 milyonu hiç haketmiyor

Sinan Atasoy

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    dergiyi 4 senedir takip ediyorum. motorize ve motosiklet dünyası tarihe karışınca (adada ikiside yok) bi genişler gibi oldu sonra iyice bozdu. ardarda zamlar basit testler falan.. ya kapakta cbr 125r ın resmi var ama içinde nasıl göründüğü yazıyor sadece.. nasıl durur nasıl kalkar nasıl yakar hiçbiri yok.. peşpeşe mail atsak düzeltirmiyiz acep?
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

birileri bu işe dur demeli... yurdışında yüzlerce motor dergisi var bizde 1 tane o da sürünüyo.. hala saman kaattan ve reklam dolu.. remzi felan

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    mart sayısı içler acısı. piyasada birkaç dergi varken bedava giriş bileti veren dergi şimdi fuara sadece %30 indirim bileti veriyor. derginin 3 te 2 si yine reklam.. reklam olmayan kısımda hikaye
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    abi araba dergileri otomobil fuarına bilet vermişti bunlar niye vermiyoki.???
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

Motosikleti
    abicim gidin www.interteks.com.tr adresinden online fuar davetiyenizi alın ;)

Sinan Atasoy

Motosikleti
    04 ZX-636
    abi baktım, motosiklet fuarı davetiyesi yok interteks'te. ben mi bulamadım acaba

Motosikleti
    Kaldırmışlar...

Şu linki bir dene..

http://www.interteks.com/2005/defaul...vetiye&Fair=19

Bilgileri doldur, gönder de ondan sonra hata mesajı veriyor refresh de..

Sinan Atasoy

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler