Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

KTM RC 250 ABS vs Ninja 250 sl ABS

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Bir kawasaki kullanıcısı olarak , paranız varsa eğer Ktm diyorum . Tabi boyunuz 1.80'in altında ise kawasakide tercih edilebilir ama şuan ki euro kurundan dolayı ben olsam kawasakiye bakmazdım bile . Euro 2.60'lardayken kawasaki çok uygundu ama şuan 3.30'larda olduğu için ktm almak daha mantıklı . Kaydırmalı debriyaj , daha iyi frenler , daha büyük arka lastik , daha hafif olması , yol bilgisayarının olması + özellikleri ktm'nin.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cıbırlover1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bridgestone Batlax Bt45 , lastiklerimden memnunum yolu tutuyor beni durduruyor ama abs olsa daha guvende hissedecegim gibi...

TimFx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300SE ABS
    170 den uzunsanız ninja 250 sl uzun vadede canınızı sıkar. sürekli iki büklüm gitmekten bıkarsınız.

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İbreye değil de yola bak diye olmasın?
    Yanlız bişey merak ettiğin zaman göstergede rahatça görebilmelisin.Gösterge ye bakacağın 1-2 saniyede tahtalı köyü bulabilirsin.Gösterge kolay,görülebilir ve anlaşılabilir olmalı.

ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KTM 110- 120 km hıza kadar seri çıkıyor 110 km den sonra hızlanması 250sl kadar iyi değil . 250 sl 145-150 km ye kadar çok seri çıkıyor ,nefesi kesilmiyor. 160 km + gibi son hızı var yani otoban kullanımında 250 sl ktm den çok daha iyi hiç sıkıntı yaratmıyor..her ikisini de deneyin kararınızı öyle verin imkan varsa ,bence.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)