Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

panik firen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    bugün izmit d 100 karayolunda önümdeki araçların aniden firen yapmasıyla beraber bende mecburen panik firen yaptım ve birden vites küçülterek hızımı kontrol altına aldım ben o an azraili ensemde hissttim eğer o an korkupta iyice paniğe kapılsaydım kaza an meselesiydi ve izmit dönüşümdede firenlerin yetmediğini farkettim önümdeki aracın boş tarafından sağdan ani bir şekilde çıkış yaptım genelde trafikte seyahat etmeyi severm eski motorumun firenler iyiydi mct 250 sorun yşamamıştım bu motor hacmi ufakta olsa yivlenmesi ve ani hızlanması var yani iki teker dört tekere benzemiyor hepimiz iki teker aşığıyız çok dikkatli olmamız gerekiyor herkeze kazasız belasız sürüşler inşallah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Honda Titan ise motorunuz yeni modellerinden değilse veya sonradan disk taktırılmadıysa, ön-arka fren kampanadır. Ön-arka kampana frenler panik frende sorun olur. Ön fren tutmaz arkaya abanırsın o da kayar bi garip olur. Ama çözümü var, ön takımı çinli Cg 125 ön takımı ile değiştirirseniz disk frene çevirebilirsiniz. Jant ve amortisörlerin değişmesi gerekiyo. Toplam 350-400 lira parça maliyeti var.
    karadenizz bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Cozumu su : 1001, 1002, 1003
    biosferist ve hakikiteker bunu beğendiler.

Motosikleti
    mondial mct 250 2006 mondial mc honda 125 titan
    çok sağol mengu16 kardeşim dediğin gibi yaparım bu firenler aynı orjinal hiç değişmedi en sağlıklısı bu olacak sanırım hayırlı akşamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)