Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izmir'de elektrik ustasi onerebilecek var mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaslar izmir de dogru duzgun motosiklet elektrik aksamindan anlayan biri var midir tanidik (hep oto elektrikcilere gidip isi tam bilmeyenlerden muzdaribim) veya onceden gidip memnun olan varsa onerebileceginiz birileri var midir ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Sorun nedir tam olarak ?

ybr 125 esd nin gostergedeki sol sinyal lambasi yanmiyor ama sol sinyal calisiyor. Gostergeyi actim baktim o minik ampul saglam (diger sinyalin yuvasinda yandi) ama oraya elektrik gelmiyor sanirim. Temassizlik oldugunu sanmiyorum cunku o kablo yumagi birbirine sarili birinde sikinti olursa hepsinde olur cizzt cizzt diye gitgel lerde yapmadan bi anda gitti. Işten anlayanlar yardim ederse memnun olurum.

aslinda ampul degisimine kadar elimden geldi ama ondan oteye gecemedim elimde yeterli alet edevat yok, anlicaginiz bir moto elektrik ustasi ariyorum.

lifespeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r25 2017-honda activa S 2017
    Özkanlar'da oto elektrik dükkanımız, akü bayiliğimiz var. Babam ile ben çalışıyoruz. Buyrun gelin. Sorunu çözeriz.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    dipsiz ampul soketinde korozyon yada temassızlık gibi geldi bana

Dipsiz ampulde de soketinde de en ufak bir korozyon yok wd40 ta sıktim temazssizlik olmasi icin oynattigimda bi yanmasi da lazimdi ama pek sorunun kaynagi gibi gelmedi. Biliyorum cok mullakta kalincak bi sorun, hersey olabilir bi baktiricaz artik. Tesekkur ederim lifespeed. Ozelden mesaj atiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)