Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR 250R HAKKINDA

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR CBR 250R ALMAYI DŞÜNÜYORUM ANCAK BÜTCEME YETEN ANCA 2011 MODEL 20000-30000 KMDE MOTORLAR BU KMLERDE BU MOTOR ALINIRMI ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceymier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 oneririm.bende cbr 250 alicaktim iyiki almamisim.cbr 125 cok guzel ve seri motor

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TEMZSE AL KNK

Nathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun, umarım bütçenize uygun aklınıza yatan motosikleti bulabilirsiniz.

Bende 2012 model siyah CBR250 var. 11 bin km civarında. Ufak tefek kullanım izleri dışında temizdir. Hepsinden önemlisi sakin bir kullanıcı olduğum için motosiklet yorulmamıştır.

Aklınızdaki rakamı bilmiyorum ama dilerseniz özelden konuşabiliriz. Düşndüğüm rakam piyasadaki fiyatlara göre uygun gelecektir tahmin ediyorum.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Açıkcası CBR 250 R kullanmış biri olarak ben almam. Sebebi motor arıza yapar vs gibisinden sağlam alettir. O km aracı satamazsın. Satmak için alıyorsun gibilerine de getirmiyorum ama, insanlık hali ihtiyaç olursa zor satarsın. Biraz daha para biriktir, yada kredi çek 10 bini geçmemiş bir alet al. Sen 30 bin km yap derim.

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    1 ay daha bekle. hele 2 ay beklersen garanti. kış fiyatları makul olacaktır. Hala 2ci el piyasasının kuyruğu havada.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkcası CBR 250 R kullanmış biri olarak ben almam. Sebebi motor arıza yapar vs gibisinden sağlam alettir. O km aracı satamazsın. Satmak için alıyorsun gibilerine de getirmiyorum ama, insanlık hali ihtiyaç olursa zor satarsın. Biraz daha para biriktir, yada kredi çek 10 bini geçmemiş bir alet al. Sen 30 bin km yap derim.
    e bu mantıkla yine 30bine gelince satamayacak?

motosiklet tecrüben varsa cbr 125 alma şehirdışına çıkılmıyor.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı A.Türker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e bu mantıkla yine 30bine gelince satamayacak?

motosiklet tecrüben varsa cbr 125 alma şehirdışına çıkılmıyor.
    30 bin de sat demedim ki kardeş. 30 bin km yap dedim. Uzun zaman kullan manasında...
    Güç ona sahip olamayanı kendine esir eder. Ali Cebbar

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    alınır kardeşim.
    bende 2013 model var, 9000 km de aldım, şu anda 16800 km de, hiçbir sıkıntısı yok, zamanında yağını, hava filtresini ve fren hidroliklerini değiştirdiğin sürece bi problem yaşamazsın. bi de ağır bakımı oluyor, kitapçığa göre 24000 km de subap ayarı felan istiyor, alacağın motorda yapılmış mı sor, yapılmadıysa tanıdığın bildiğin titiz bir ustaya yaptır.
    velhasıl kelam, bakımını zamanında ve düzgün yaptığın sürece 10 yıl ya da 50.000 km rahat ömrü var bu makinelerin, sonrasında daha titiz davranmak gerekebilir, zamanla aşınmaya uğrayan bazı parçaları değiştirmek gerekebilir.

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Bugün kurye gordum biraz konuştuk motoru 120.000 km de idi..

Motosikleti
    cbr 250
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınır kardeşim.
    bende 2013 model var, 9000 km de aldım, şu anda 16800 km de, hiçbir sıkıntısı yok, zamanında yağını, hava filtresini ve fren hidroliklerini değiştirdiğin sürece bi problem yaşamazsın. bi de ağır bakımı oluyor, kitapçığa göre 24000 km de subap ayarı felan istiyor, alacağın motorda yapılmış mı sor, yapılmadıysa tanıdığın bildiğin titiz bir ustaya yaptır.
    velhasıl kelam, bakımını zamanında ve düzgün yaptığın sürece 10 yıl ya da 50.000 km rahat ömrü var bu makinelerin, sonrasında daha titiz davranmak gerekebilir, zamanla aşınmaya uğrayan bazı parçaları değiştirmek gerekebilir.
    50.000km ne abi naaptınız, yoksa siz de otobanda kaza yaptıktan sonra motoru yol kenarına itip giden Amerikan teenager motorculardan mısınız

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı demirteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    50.000km ne abi naaptınız, yoksa siz de otobanda kaza yaptıktan sonra motoru yol kenarına itip giden Amerikan teenager motorculardan mısınız
    az mı geldi?

obarey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda CBR 250R (10k), 2015 Yamaha R25
    fiyat uygunsa alınır hocam.
    e tabi 2. el motor bu, biraz kenarda para bulundurmayı ihmal etme...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)