Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ankara da lastik satan yer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Hemen yanda duran birlas marka lastikler paketci arkadaşlar tarafından çok tercih ediliyormus ama üzerindeki naylon ibaresini görünce benim içime hiç sinmedi.
    Birlas (Billas) lastikleri ben 12000 km'dir kullanıyorum çok memnunum , İstanbul'da montaj dahil ön-arka 165 tl oluyor onu da tercih edebilirdiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı mgora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birlas (Billas) lastikleri ben 12000 km'dir kullanıyorum çok memnunum , İstanbul'da montaj dahil ön-arka 165 tl oluyor onu da tercih edebilirdiniz.
    Desen olarak güzel lastiklerdi ama üzerindeki NYLON ibaresini görünce çekindim. Eminim ki Honda nın üzerinde takılı olan çin malı kendalardan daha iyi bir yol tutuşu vardır.
    Alan kişiler sıkıntı yaşamadılar diye bahsetti bana satıcı.
    Neyse alındı artık.
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Ben o "nylon" ibaresini takdırdıktan sonra gördüm , bizde nylon olan bildiğimiz chenshin,cst,kenda vb olduğundan aklımızda kötü algısı var ama 34000 km chengshin kullanmış birisi olarak çok çok farklı olduğunu söyleyebilirim.Yerli malı tercih etmek isteyen arkadaşlar düşünebilir.

Bu arada Ankara için Zengin memleket derler haklılar anlaşılan , İstanbul'da lastikleri aldığın çoğu yer ücretsiz veya en fazla 30 liraya lastikleri değiştiriyor yine de emeğin ücretinin artması güzel.

Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desen olarak güzel lastiklerdi ama üzerindeki NYLON ibaresini görünce çekindim. Eminim ki Honda nın üzerinde takılı olan çin malı kendalardan daha iyi bir yol tutuşu vardır.
    Alan kişiler sıkıntı yaşamadılar diye bahsetti bana satıcı.
    Neyse alındı artık.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ankarada güvenilir temiz her türlü motorsiklet ve bisiklet yedek parçası lastikleri temin edebilirsiniz. e-ticaret siteside tamamlanmak üzere www.coskunbisiklet.com https://www.coskunbisiklet.com/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ömerky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben yiba çarşısında ulus motordan aldım lastiğimi. Elinde olmasa da çoğu markayı sipariş usulü getirtebiliyorlar, fiyatları da uygun geldi bana saolsun ilgililer de..
    kesinlikle fiyatları uygun değil , kappa 28 lt çantaya 150 lira fiyat çekti n11 den 110 a kargo ücretsiz aldım , yanında kask kilidi hediye..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)