Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ankara da lastik satan yer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Gkhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul yolunda Çevik kuvvetin arkasındaki sanayide çiniciler veya çinici kardeşlerdi öyle bişey olması lazım adı orda taktırabilirsin. 75 tl ye taktılar balans yapıp verdiler.
    Dikkat edin, Ben de orada(ÇİNİCİ KARDEŞLER'de) yaptırmıştım 2015Ocak ayında lastik seti değişimimi. Ön tekeri takarken ön tekerleğin sol yanındaki km tahrik mekanizmasının tırnaklarını kırıp elime verdi ordaki Recep usta, ilk önce çırak parçayı oturtamadı,takamadı, REcep usta geldi, iyi TAKTI!!?!, sahibi/işleteni(her ne haltsa) de "şöyle mi oldu, böyle mi.. vs" diye konuştu, bi ara bana bile "zaten bozuktur bize gelmeden önce" gibisinden birşeyler geveleyecek oldu(520 tl Metzeler lastik setine para vermişim, 75 tl takmasına/balansına veriyorum, bu arada 15 tl'lik parçayı bozucam da sana yaptırmanın hesabını yapıcam sanki), beni bi 15 dakka dikti ayakta, sonra ordaki bir bayan arkadaşını bir yere götürmek için arabaya atladı ..ktirip gitti. Bir sorun çıkmazsa zaten sorun yok, sorun çıkarsa .ik gibi kalırsınız orda. Uyarmadı demeyin.

Parçayı ben sipariş edip kendim taktım.

Not: Kaba kelimelerim için özür dilerim, ama hakediyorlar.
    Salih_T bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Usta lastikleri motolastikten al en ucuzu oluyo arayip tarihlerini de teyit et ama, ben rosso 2 aldim 780liraya denk geldi yaklasik pirelliye sordugumda kargo haric 1100kusur dediler.
    Usta olarak da 100 tlye taktirdim Sporland'in orda asagida biraz dukkani. Balansini falan kendisi cok guzel sekilde yapti biraz fiyati pahali olsa da 10 numara ustadir kendisi, muhabbeti icin bile gidilir...
    Isterseniz numarasini ve adresini verebilirim.

hakanens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usta lastikleri motolastikten al en ucuzu oluyo arayip tarihlerini de teyit et ama, ben rosso 2 aldim 780liraya denk geldi yaklasik pirelliye sordugumda kargo haric 1100kusur dediler.
    Usta olarak da 100 tlye taktirdim Sporland'in orda asagida biraz dukkani. Balansini falan kendisi cok guzel sekilde yapti biraz fiyati pahali olsa da 10 numara ustadir kendisi, muhabbeti icin bile gidilir...
    Isterseniz numarasini ve adresini verebilirim.
    Tabiki isterim numara ve adresini. Motolastiklede bir irtibat kuracağım zaten. lastikdeposu.com da uygun gibi ama yarın efe hondayı da bir arayacağım.
    Burada verilen ve önerilen bütün internet siteleri ile görüşeceğim. Lastikleri internetten alırsam taktıracak yer aramayalım sonra.
    Sakıncası yoksa buradan adres ve numara paylaşabilirsiniz. İhtiyacı olan arkadaşlarda faydalanabilirler verdiğiniz bilgilerden.

Teşekkürler CxAnKACx.
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Alıntı hakanens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki isterim numara ve adresini. Motolastiklede bir irtibat kuracağım zaten. lastikdeposu.com da uygun gibi ama yarın efe hondayı da bir arayacağım.
    Burada verilen ve önerilen bütün internet siteleri ile görüşeceğim. Lastikleri internetten alırsam taktıracak yer aramayalım sonra.
    Sakıncası yoksa buradan adres ve numara paylaşabilirsiniz. İhtiyacı olan arkadaşlarda faydalanabilirler verdiğiniz bilgilerden.

Teşekkürler CxAnKACx.
    Rica ederim paylasim icin burdayiz

Siz zahmet etmeden ufak bir bilgi veriyim Ankara'da 10'a yakin pirelli bayiisi var resmi olarak 9'u motosiklet lastigi satmiyoruz dedi, 1'i geri donucez dedi donmedi. Bunun ustune pirellinin istanbul bayiisini aradim (ana bayii) aklimin alamayacagi bir fiyat soyledi zaten... Bu yuzden zaman kaybetmemeniz adina soylemek istedim internet kadar ucuz olmuyor hicbiri.

Isa usta:0 (543) 675 09 26

Gitmeden once bi arayin her zaman yerinde olmuyo, en kotu tanisir bi cayini icerseniz. Fani bekleyen Duke 200'lu onerdi derseniz tanir zaten

Bu arada yeri tam olarak bu sporland'e dogru saga dondugunde ilk sola (yanlis hatirlamiyosam) donuyosun o yolun devaminda makromarket var. makromarkete gelmeden sag tarafa baka baka giderseniz gorursunuz, hemen bitisiginde bi bakkal var zaten gorursunuz.

Cevreyolundan gelmek istemezseniz 365'ten cikinca asagi dogru uzanan egimli bi yokus var ordan salin kendinizi asagi ilk saga donun buyuk gobekten de sola donun, gobekten asagi gidince (sporlandi gorursunuz zaten) veterinerin oldugu sokaga girin yine saga bakarak gidin bakkalin yaninda.

Tekrar dipnot olarak belirtiyim fiyati biraz tuzlu gelebilir, ben ustaliginin hakettigini dusundugum icin hic fiyatina laf etmedim etmem de. Beni yan sinyal masrafindan, ulusanin ellerinden kurtarmis birisidir kendisi ve gercekten inanilmaz birisi kisilik olarakta ustalik olarakta. Biraz muhabbet edin anlarsiniz ne demek istedigimi

Tekeriniz duz bassin, iyi aksamlar
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R '13
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dikkat edin, Ben de orada(ÇİNİCİ KARDEŞLER'de) yaptırmıştım 2015Ocak ayında lastik seti değişimimi. Ön tekeri takarken ön tekerleğin sol yanındaki km tahrik mekanizmasının tırnaklarını kırıp elime verdi ordaki Recep usta, ilk önce çırak parçayı oturtamadı,takamadı, REcep usta geldi, iyi TAKTI!!?!, sahibi/işleteni(her ne haltsa) de "şöyle mi oldu, böyle mi.. vs" diye konuştu, bi ara bana bile "zaten bozuktur bize gelmeden önce" gibisinden birşeyler geveleyecek oldu(520 tl Metzeler lastik setine para vermişim, 75 tl takmasına/balansına veriyorum, bu arada 15 tl'lik parçayı bozucam da sana yaptırmanın hesabını yapıcam sanki), beni bi 15 dakka dikti ayakta, sonra ordaki bir bayan arkadaşını bir yere götürmek için arabaya atladı ..ktirip gitti. Bir sorun çıkmazsa zaten sorun yok, sorun çıkarsa .ik gibi kalırsınız orda. Uyarmadı demeyin.

Parçayı ben sipariş edip kendim taktım.

Not: Kaba kelimelerim için özür dilerim, ama hakediyorlar.
    Aynen bunu belirtmeyi unutmuşum. Biraz pata küte giriyolar lastiğe benimde dikkatimi çekmişti. Ama çok şükür sorun çıkmadan taktılar.

DeliDolu'MT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 Esd
    Yiba Çarşısı'nın yakınında opet petrol var hemen arkasında yanlış hatırlamıyorsam Rüzgar Mehmet diye biyêr var ellerinde lastik yok ama istediğin lastiği getirip takıyorlar. Çalışanlarda çok sıcakkanlılar. Tavsiye ederim
    hakanens bunu beğendi.
    2012 Yamaha YBR 125 Esd ( 6.466 - ??? )

Motosikleti
    CB125E
    Konuya ilgi gösterip bilgi paylaşımında bulunan herkese tekrar çok teşekkür ediyorum. Şu anlatılanlara göre Ankara da bir elin parmaklarını geçmeyecek şekilde bire bir alışveriş yapabileceğim yerler olduğunu anladım ama en mantıklısı internetten olacak gibi. Bugün efe honda dan bir fiyat alacağım tek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:23 ----------

Evet arkadaşlar servislerden aldığım fiyatlara göre son durum şu;

Honda Bora da Michelin plot street lastikler toplam, sökme takma dahil 410 lira,
    Honda Efe de yine aynı lastikler toplam sökme takma dahil 300 lira.

Bu kadar servisler arası fark olabilir mi yaa.. Efe nin verdiği fiyat şu an çok uygun gibi.
    Yani internet sitelerindeki fiyatlara tekabül ediyor neredeyse.

18 inch lastik düşünenlerin dikkatine..

Motosikleti
    CB125E
    Yarın Efe Honda da Michelin lastik taktıracağım arkadaşlar. Fiyat olarak bana 320 dediler ama ben 300 liraya anlaştım. En son 290 liraya takıyorlarmış zam geldi falan dediler. Hadi hayırlısı diyelim inşallah.

Fotoları buradan paylaşım yapmaya çalışacağım.

Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Hayirli olsun lastikleriniz gule gule kullanin.
    hakanens bunu beğendi.

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CxAnKACx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rica ederim paylasim icin burdayiz

Siz zahmet etmeden ufak bir bilgi veriyim Ankara'da 10'a yakin pirelli bayiisi var resmi olarak 9'u motosiklet lastigi satmiyoruz dedi, 1'i geri donucez dedi donmedi. Bunun ustune pirellinin istanbul bayiisini aradim (ana bayii) aklimin alamayacagi bir fiyat soyledi zaten... Bu yuzden zaman kaybetmemeniz adina soylemek istedim internet kadar ucuz olmuyor hicbiri.

Isa usta:0 (543) 675 09 26

Gitmeden once bi arayin her zaman yerinde olmuyo, en kotu tanisir bi cayini icerseniz. Fani bekleyen Duke 200'lu onerdi derseniz tanir zaten

Bu arada yeri tam olarak bu sporland'e dogru saga dondugunde ilk sola (yanlis hatirlamiyosam) donuyosun o yolun devaminda makromarket var. makromarkete gelmeden sag tarafa baka baka giderseniz gorursunuz, hemen bitisiginde bi bakkal var zaten gorursunuz.

Cevreyolundan gelmek istemezseniz 365'ten cikinca asagi dogru uzanan egimli bi yokus var ordan salin kendinizi asagi ilk saga donun buyuk gobekten de sola donun, gobekten asagi gidince (sporlandi gorursunuz zaten) veterinerin oldugu sokaga girin yine saga bakarak gidin bakkalin yaninda.

Tekrar dipnot olarak belirtiyim fiyati biraz tuzlu gelebilir, ben ustaliginin hakettigini dusundugum icin hic fiyatina laf etmedim etmem de. Beni yan sinyal masrafindan, ulusanin ellerinden kurtarmis birisidir kendisi ve gercekten inanilmaz birisi kisilik olarakta ustalik olarakta. Biraz muhabbet edin anlarsiniz ne demek istedigimi

Tekeriniz duz bassin, iyi aksamlar
    Geçenlerde benim de yolum düştü İsa ustaya, tavsiye ederim dediğiniz gibi muhabbeti de güzel işini de iyi yapıyor.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Evet arkadaşlar motomekanik daha iyi fiyat verdi. Yarın orada taktıracağım lastikleri. Seçenekte var ellerinde en azından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Alıntı erso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motomekanik'i bi ara
    Erso iyikide aramışım motomekaniği. Fiyat çok uygun hemde jantı tubeless e uygun hale getirecekler. Bunu Efe plaza yapmayacaktı.

Yarın michelin ya da pirelli de karar kılıp taktıracağım

Teşekkürler herkese.
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Evet arkadaşlar motomekanik daha iyi fiyat verdi. Yarın orada taktıracağım lastikleri. Seçenekte var ellerinde en azından.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:34 ----------

Erso iyikide aramışım motomekaniği. Fiyat çok uygun hemde jantı tubeless e uygun hale getirecekler. Bunu Efe plaza yapmayacaktı.

Teşekkürler herkese.
    Hocam biliyorsun senle özelden bolca konuştuk.Senin kazadan sonra ben de araştırdım en pahalısı honda efe pilot street'te.Baydar da takarız dedi lastik artı takma 300 lira.Bir de barkının tavsiye ettiği motolastik.com'u aradım onlar da metzelleri önerdiler.Fiyatı 340 lira+kargo+ankarada taktırma biraz pahalı oluyor.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Evet Ahmetcim biliyorum seni. Sonuç olarak ne yaptın? Nerden alıp nereye taktırdın?
    Benim ayağım bir süre sakattı motorla hiç ilgilenemedim ama haftaya kullanmaya başlıyorum

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Evet Ahmetcim biliyorum seni. Sonuç olarak ne yaptın? Nerden alıp nereye taktırdın?
    Benim ayağım bir süre sakattı motorla hiç ilgilenemedim ama haftaya kullanmaya başlıyorum
    Haftasonu ben de motomekanikte taktıracağım.Bayağı ilgililer.
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    msx 125

Teşekkürler herkese.
    motomekanik
    hakanens bunu beğendi.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu ben de motomekanikte taktıracağım.Bayağı ilgililer.
    Ahmet yarın ben sabahtan bizim ufaklığı annemlere bırakıp gideceğim oraya. Beklerim senide. 9:30 da açılıyormuş internette adresi var.
    İncek tarafında kalıyor sanırım.
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Ahmet yarın ben sabahtan bizim ufaklığı annemlere bırakıp gideceğim oraya. Beklerim senide. 9:30 da açılıyormuş internette adresi var.
    İncek tarafında kalıyor sanırım.
    Yoğunluktan gidemedim bu hafta sonu gideceğim yeni gördüm mesajını da...Ne yaptın hocam memnun kaldın mı?

Motosikleti
    CB125E
    [IMG][/IMG]
    Mağazada gerçekten çok kararsız kaldım lastik konusunda.Bu Michelin lastikler bana pist lastiği gibi geldi bu yüzden pek içime sinmedi. Yollarımız malum bu lastiği çok çabuk parçalarım dedim.
    [IMG][/IMG]
    Hemen yanda duran birlas marka lastikler paketci arkadaşlar tarafından çok tercih ediliyormus ama üzerindeki naylon ibaresini görünce benim içime hiç sinmedi.

Bu lastikleri görünce resmen aşık oldum. İşte aradığım ve Türkiye şartlarına uygun olan lastikler dedim.

Tercihim sonrası işlem başladı. Bu işlem sırasında hem şantlarım tubeless e çevirildi hemde balans ayarı yapıldı.
    Eski lastikler gerçekten yoldaki en ufak taşı bile hissettiriyorlardı artık ve son geçirdiğim ön kaymasından dolayı dedim artık bu lastikler gitmeli.

Ve montajdan sonraki görünüm

Lastiklerin mumlu olduğunu belirten ve 150-200 km temkinli kullanma adına hatırlatıcı bir kağıt.

Evet seçimim Pirelli Dura Traction dan yana oldu arkadaşlar. Lastiklerde şu an limitleri fazla zorlayamıyorum ama ön frende farkedilir bir frenleme farkı oldu diyebilirim. Bu zaman geçtikçe dahada iyi hale gelecek. Eski lastiklerim bozuk yollarda kendi kendine sağ sola atarken bu lastiklerle çok stabil bir şekilde ilerleyebiliyorum ve ıslak havalarda korkum hiç kalmadı diyebilirim. İlk yağmurdan sonra çok rahat bir şekilde manevra yapmama izin veriyor ve su tahliyesi o kadar başarılı ki pantalonumun ve ayakkabılarımın bi anda içine edebiliyor
    Jantlarım ise ufak bir işlemle tubeless hale getirildi ayrıca balans ayarı yapıldıktan sonra yüksek hızlarda zıplamdan gidiyorum artık.

Teşekkürler Ankara Motomekanik.

Ankara da lastik taktıracak arkadaşlar kesinlikle irtibat kurun.
    Bir garip yolcu

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Çok bilgilendirici oldu teşekkürler.Gidince ben de izlenimlerimi paylaşacağım.

Motosikleti
    CB125E
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok bilgilendirici oldu teşekkürler.Gidince ben de izlenimlerimi paylaşacağım.
    Ortam büyük, güzel. İnsanlar ilgililer. Büyük motorlar için Bristone lastik ve Husqvarna süper moto yetkili bayiliğini yapıyor. En azından jantlarımı tubeless e çevirdiler. Servis biz o işlemi yapmıyoruz demişti bana hemde sadece Michelin ile çalışıyor.
    Michelin güzel, çok yumuşak bir lastik ama ben yollarımıza uygun görmedim açıkcası (kendi görüşüm tabi).
    Bir garip yolcu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)