Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NASIL BİR MOTOR ALMALIYIM?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle selamun aleyküm abilerim motsiklete hevesim var lise bire geçtim a1 ehliyeti alana kadar tecrübe olsun diye bir motosiklet almak istiyorum çok pahalı olmayan 125cc altı 178 boyundayım 58 kiloyum nasıl bir motor seçmeliyim marka ve model olarak önerirseniz sevinirim...(viteli motor önerirseniz sevinirim ilk vitesli motorum olcak,birazda kaliteli olsun adi markalardan olmasın)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    bulut59, MetinK. ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütçe ne kadar?

Sen ilk önce ehliyetini alda bizde salak degiliz heralde ben kac senedir ehliyet almayi bekliyorum yoksa gider yamaha bayine çekerim altima bi motor zor değil ama ilk önce bi ehliyet al bak bende ocakta aliyorum ehliyeti o zamn gidip alacam motoru sen ehliyetsiz motosiklet kullanamazsın bu ülkede kanun var yasa var burda insanların dilinde tüğ bitti bunu söylemekten sabret azcık kaçmıyor motorlar
    MotoNoob ve Ertugyigit bunu beğendiler.

mtunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf-R25
    İki tekeri olsun, bir selesi oksun birde gidon olursa sevinirim. Ama gidon dikine olsun özel bi işim var benim

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Ergen heves yapmış, olur o yaşlarda.

Cok yardımcı oldunuz saolun

Alıntı ozgurcan11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama hiç trip atmaya hakkın yok. Bu foruma katıldığımdan beri binlerce başlangıç motoru konusu açıldı.Hazırcılık yapmadan araştırarak bul.Hem öğrenmiş olursun hemde kendi kararını kendin verirsin.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Alıntı ozgurcan11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise bire başlamışsın bu yılki değil sonraki yılki doğum gününden sonra motor alabileceksin o da yeni yasa ile

o zamana kadar Need For Speed oynayıp "motor neymiş yeaa ne güzel arabalar var ben araba alım" demeyeceğinin garantisi yok

o zamana kadar çok şey değişecek bu yüzden arkadaşlar "önce ehliyet al" dediler sana

125cc ye kadar kullanabileceksin yeni yasayla 125cc sınıfın kilometre taşı belli başlı modeller var

ybr

drift

superboy

liste uzar gider sadece birkaç örnek

ama 17 yaşına girene kadar hayatında çok şeyin değişeceğini bil motor ilgin daimi değildir

Alıntı ELque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma ama hiç trip atmaya hakkın yok. Bu foruma katıldığımdan beri binlerce başlangıç motoru konusu açıldı.Hazırcılık yapmadan araştırarak bul.Hem öğrenmiş olursun hemde kendi kararını kendin verirsin.
    teşekkür ederim acıklaman icin bende araştırdım ama burada daha tecrübeli insanlar oldugu icin onlarında fikrini almak istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler