Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tvs Apache kullanıcıları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ZX10r
    Motoru sıfır alanlar ya da ikinci el alan arkadaşlar hangi konulardan şikayetçiden hangi konulardan çok memnunlar öğrenebilir miyim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

+++++++++++++++++++++++++++++++++

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Bi insan tembel olurda bu kadar olmaz ya... Başlığın adı armut piş ağzıma düş olarak değiştirilmeli. Hepsini geçtim yüzlerce sayfa olmuş apache başlığı bari orada yazanlara saygınız olsun gidin de iki sayfa okuyun zaten eksisini artısını görürsünüz.
    07DFB18, Darkfriairs ve Onurhan D bunu beğendiler.

Motosikleti
    Tamir ettiği bütün motorlar
    Merhaba; bir konu hakkın da yadımcı olabilirmisiniz?

Motosikleti
    Kawasaki ZX10r
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi insan tembel olurda bu kadar olmaz ya... Başlığın adı armut piş ağzıma düş olarak değiştirilmeli. Hepsini geçtim yüzlerce sayfa olmuş apache başlığı bari orada yazanlara saygınız olsun gidin de iki sayfa okuyun zaten eksisini artısını görürsünüz.
    Arkadaşım bilgi alışverişi ne zamandan beridir tembellik oldu.madem ben gidip bulabilirim o zaman burda ne işim var forumun amacının ne olduğunu bildiğini düşünmüyorum.ona bakarsan o zaman buraya hiç konu açılmasın ? herşeyi internetten bulabiliriz,bu foruma da gerek yok o zaman ? forum canlansın millet fikirlerini paylaşsın diye açılıyor başlıklar verecek bilgin yoksa benim konunda işinde yok hadi eyvallah

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Motoru alalı 2 seneyi geçti hala kullanıyorum 8500 kmde daha.Yeni kasa bu arada diğer 150-125cc motorlara göre çok güzel görünümü var.Şimdiye kadar sadece tek sıkıntısını gördüm oda 80km hızla giderken aniden stop etti onunda sebebi opetin benziniydi yani motorun hatası yok. Aşırı memnunum ama artık yetmemeye başladı şehir dışına gitmek sabır ister malesef 100km hızdan sonra rahatsız etmeye başlıyor. Ama 100km hıza kadar hızlanması çok çok iyi. Kısacası şehir içi motoru. Yine olsa yine alırım. Sağlamlığına diyecek bir şey yok zaten. Tavsiye ederim.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Forumda bir çok başlık var. onlardan herhangi birinden soruna cevabı rahatlıkla alabilirdin. Ayrıca Bu başlığın aynısından binlerce yorum yazılı olanı mevcut. http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1
    1631 sayfa, 2.042.210 adet görüntülenme, 32612 adet yorum olan bir başlık varken. Bu başlığa tepki gösterilmesi gayet normal. Ayrıca forum adabı hakkında da yeterli bilgi alman gerekli.
    Bune ve Onurhan D bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10r
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru alalı 2 seneyi geçti hala kullanıyorum 8500 kmde daha.Yeni kasa bu arada diğer 150-125cc motorlara göre çok güzel görünümü var.Şimdiye kadar sadece tek sıkıntısını gördüm oda 80km hızla giderken aniden stop etti onunda sebebi opetin benziniydi yani motorun hatası yok. Aşırı memnunum ama artık yetmemeye başladı şehir dışına gitmek sabır ister malesef 100km hızdan sonra rahatsız etmeye başlıyor. Ama 100km hıza kadar hızlanması çok çok iyi. Kısacası şehir içi motoru. Yine olsa yine alırım. Sağlamlığına diyecek bir şey yok zaten. Tavsiye ederim.
    Çok teşekkürler yorumların için.Bende zaten genelde şehir içi kullanıcam.yani şehir dışıda adana-mersin yaparım en fazla o kadar uzun mesafe olur.bende yeni kasa almayı düşünüyorum 2013 ten sonra mı o kaslı kasalar ?

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Alıntı Hasnicktir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler yorumların için.Bende zaten genelde şehir içi kullanıcam.yani şehir dışıda adana-mersin yaparım en fazla o kadar uzun mesafe olur.bende yeni kasa almayı düşünüyorum 2013 ten sonra mı o kaslı kasalar ?
    2013 te başlıyo yeni kasalar. Şehir içi bileceksen hız merakında yoksa ömürlük motor emin ol. Titreşimdende hiç sikayetdi olmadım şimdiye kadar.

Motosikleti
    Kawasaki ZX10r
    Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2013 te başlıyo yeni kasalar. Şehir içi bileceksen hız merakında yoksa ömürlük motor emin ol. Titreşimdende hiç sikayetdi olmadım şimdiye kadar.
    Anladım.Ben ilerde yükseltmeyi düşünüyorum yani ömürlük kullanamam ama aldığımada pişman olmam umarım evet o titreşim olayı kafamı çok karıştırıyor keşke çevremde olsada bi deneyebilsem.yüksek devirlerde başlar diye düşünüyorum titreşim ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)