Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Sizde Motosiklet hastalığı nasıl başladı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ben hız tutkunu bir insanım. Bu bana babamdan bulaştı
    Bir gün arabam olan Mazda3 ile bir Opel astra ile kapışıyordum.
    İbrem 170 flanken bir ses duydum
    Ucak mı o flan oldum..
    ikimizin arasından vınnn vınn diye aragaz veren bir motosiklet di.
    Orda hastalığı bulaştırdı bana.

Peki sizin hikayeniz nedir?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    bana aslında deniz den bulaştı sürat teknesi ile marmariste gezerdim hızı ilk orda gördüm ben bütün motorları severim deniz kara hava

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    tamamen genetik ben birşey yapmadım örneğin dedem araba kullanmayı bilmezdiyanlızca motosiklet...

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    ben çok küçük yaşlarımdan beri motorcu camiasının içindeyim.amcam izmirin en eski motorcularındandı.şu an amerikada ben 15-16 yaşlarımda onlarla takılıyordum.işte o zamanlardan kalma ve tedavisi mümkün olmayan bu güzel hastalığı kaptım.hala bu virüsü bulaştırmaya devam ediyorum.

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    alanyada eskiden beridir bi meslek olan motor dolmuşçuluk(ticari taxi fiyatından daha cüzzi bi rakama gecenin bi yarısı bile sizi istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere en kısa zamanda götürürler) wardır ben gözümü açtığımda eski klasik kara jawa lar meşhurdu ve alanyada hemen hemen her evde en aşağı 1 tane jawa bulunurdu dayılarımdan 2tanesi motosiklet tamircisi bi taneside jawa ile motor dolmuşçuluk yapıyordu we teyzeoğlunun flinta 51 mobilet i wardı ve ben o dönem çocukluğunda werdiği bi hevesle bisikletten sıkılıp motora karşı aşırı bi sempati duymaya başladım sene 1989 ben 10 yaşındaydım ve ilk kez flinta51 de hikayem başladı zaten vitesli motora olan hevesim sayesinde 12 yaşında jawa sürmeye başladım we inanın motoru çalıştırmaya gücüm yetmiyordu kaç kere ayağımı tepti ve incinmesine sebep oldu ilk kendi motorumu 95 yılında aldım ve şu anda 7.motorumu kullanmaktayım yüksek cc biçok arkadaşımın motorunu kullanmama rağmen nasip işte hiç 150cc den büyük kendi motorum olmadı
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Babamın motor almaması hırslandırdı beni

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güsel bi soru 12 yaşında beyaz eşya ve mopet satan bir yerde çalışırken başladı..rengarenk puch motorlar vardı ..14 yaşında çalıştığım yerde patron yokken çalar kaçardım yarım saat gezer gelirdim baktım daha yokluğum farkedilmemiş bi yarım saat daha ...bi dönerdim patron kapıda iki tokat yer işe devam ederdim ama 2 saat sora yine kaçırırdım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Zart diye işte
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

free_eagles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bende doğuştan vardı...akrabalarımı tanımıyoken daha arabaların markalarını sayarmışım..motorlu tekerlekli araçlara karşı ilgi büyük bende...
    B rh +(pozitif)

standart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V3 arıyor ????
    Birgün bursa'ya gidiyoruz araba ile dayı'm kullanıyodu arabayı.. hızlı gider normalde otoban olduğu için basıyo haliyle neyse arkadan inceden bi ses geliyo dayım sağa geçti yol vericek die sora vazgeçti sola geçti yarıdan geri döndü yani tam geçmemişti ki bana arkaya bak ne geliyo dedi
    ben kafayı çevirirken yanımızdan birşey geçti ama ben göremedim sadece sesini duydum ne olduğunu da dayım söledi motordu dedi sora bende sordum neden yol vermedin çoçuğuz tabi bizden hızlı die gıcıklığına mı dedim
    o da gıcıklık olur mu dedi o en az 240-260 arası sürati var ve bizden çok daha zor şerit değiştirir o yüzden eski şeridime döndüm dedi anlamadım tabi ben o zaman ama motora binince anlıyo insan

vala benim hastalığım şöyle ben motor hastasıyım diyorum her türlü motor araba motoru kamyon motoru tamirden fln anlamam ama ne bileyim işte sevgi benimkisi böyle izlemeyi seviyorum motosikletede nedense küçüklüğümden beri hastayım kanserim hatta ama ben racing yerine daha rahat uzun yol yapılabilen motorları seviyorm bu kolay kolay anlatılmayacak bişey
    Kask tak!

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birisine inat motosiklet aldım.Büyüklerimden de motosiklet kullanan hiç yoktur.Ama sadece o kişiye inat.Biniş o biniş.Biri beddua etse ancak bu kadar olurdu.Şimdi motorla yatıp,motorla kalkıyorum.Şunu anladım.Bu motor işi akıllı adam işi değil.İnsanı delirtiyor.Doymak bilmiyorsunuz.Sürekli başka bir model istiyorsun.Allah ıslah etsin,ne deyim.

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    Emekli olunca trafikten gelen bıkkınlık neticesi 2teker ilgisi peydah oldu... Memnunum... Tek motor almak dışında her şey var... Yok yok yani... A2 ehliyet, kask, mont, eldiven, dizlik, Honda GS1 ve GS2 güvenlisürüş, sitelerden gerekli teknik ve forumsal bilgi, eğitim CD'leri "Motosiklet Teorisi" kitabını hatmetme vs. vs. Ama motor yok! Yok işte... Emekliyiz ya, ondan 2 yaka 1 araya gelemiyorrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

Gerçekten güzel konu. Ben Mecidiyeköy'de çalışıyorum ve Beylerbeyi'nde oturuyorum. Burada Göztepede oturan motorlu bir arkadaşım var. O'nunla gidip gelirken alıştım sonra kendi motorumu aldım harika bir duygu.

cngzgulsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    shadow750
    ben hiç km/saat olayına kapılmadım bence motor özgürlük ipini koparmaktı kafana eseni yapmaktı içimde vardı evdekileri ikna ettim aldım zor oldu ama oldu.........)

sefir67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja ZX 636
    bu siteye girdim zart diye bulastı işte.yokmu virus programı olan

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    bn 3 4 yaşlarındyken babamın arkasına binerdim o zmn fazla kişide bole güzel motor yoktu. bende ordan gelme bu hastalık 11 12 yşlarında vitesliyi ogrendim şimdide tam bi kullanıcıyım. en kıck oldugum şey babam bana ''eşek olu eşek nerden bulaştı bu hastalık sana anlamıcakmıyım'' sozudur ama oda haklı bu kazalar falan.........

prelude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayalimde honda nın spor arabası vardı honda prelude, nickimde ordan geliyo,
    motor a bindiğim de ve o rüzgarı hissettiğimde hastalık başladı...
    şimdi hayalimde suzuki sv650s var...

Alıntı standart adlı üyeden alıntı
    o da gıcıklık olur mu dedi o en az 240-260 arası sürati var ve bizden çok daha zor şerit değiştirir o yüzden eski şeridime döndüm dedi anlamadım tabi ben o zaman ama motora binince anlıyo insan
    Çok güzel bir davranış olmuş...TEŞEKKÜRLER.

RobinsonCrusoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Bi abimizin motoru vardı ve bütün herkes hastaydı.O zamanlar pek motordan anlamazdım markasıydı felan ama devamlı dükkanına giderdim sırf motor hakkında konuşmak için bir gün Alper hafta sonu hazırlan seni biraz gezdiriyim dedi.O günden beri sanki kanıma aşılamış gibi hastası oldum.Tabi sonradan öğrendimki motor Kawasaki ZX-12R mış .Umarım ilerde benimde olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler