Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İST- ÇANAKKALE-BLK YARIN SABAH GİDER Mİ GİDER :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    doans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişiyler
    uyanık olan tüm motorcu arkadaşlara iyi geceler başlıkta da belirtiğim gibi yarın
    İst-Çanakkale - Balıkesir yol yapmayı düşünüyorum Çanakkale üzerinden rota farklılığı için gidiyoum yolu bilen arkadaşlara ufak bir iki sorum var

-google ile rota çizdiğimde Tekirdağ - Şarköy- Kavakköy üzerinden gösteriyor sadece okuduğum yorumlarda ise Tekirdağ-Malkara-Keşan-Kavakköy daha iyi bir şecenek olduğundan bahsediliyor.

- tekirdağ köftesi bence burada yenilir dediğiniz önerilerinize açığım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AliCem Yener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Valla tekitdağa gittim kumbağa orda bir mekanda yemiştim o kadarda iyi değildi. Hem de pahalıydı. Benden size tavsiye yolda giderken kıyıda köşede yaşlı bir amcanın yeriyse orda gidin yiyin. Hem ucuzdur hemde yılların tecrübesinden yapılmıştır. İyi geceler.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Bu haftasonu geldim balikesir festivalinden.

Giderken baya virajlo ve dar yerden gittim. Ama donerken edretmit uzerinden gittim kaymak gibi yol bas git.

Rota olarak su sekilde yapabilirsin.

Tekirdag.. malkara... kesan..gelibolu.. lapseki... canakkale.. edremit.. balikesir..

Yollar gayet guzeldir rahat gidersin.

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    İstanbul'dan Çanakkale'ye gidiyorsan bence mutkala Uçmakdere virajlarını denemelisin. O yüzden Tekirdağ-Kumbağ-Yeniköy-Gaziköy-Hoşköy-Mürefte-Şarköy ve Kavakköy'den otoyola çıkıp klasik Gelibol-Eceabat ve Çanakkale rotasını kullanmanı öneririm. Kumbağ-Şarköy arası hep deniz kenarı ve Uçmakdere virajlarıyla çok zevkli olacaktır.

Nasıl yol yapmaktan zevk aldığına bağlı bir durum.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yola çıkmışsındır ama yinede yazayım Köfteyi tekirdağ merkezin'de biraz içlere girince (Abdi özcan)'dan denemeni tavsiye ederim bak özcanlar değil başında abdi olacak tekirdağlılar orayı öneriyor.

Yol içinde bir önerim yok çanakkale yolu her yönüyle güzeldir nereden gidersen git mutlu olursun
    Kaptan56 ve doans bunu beğendiler.

doans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişiyler
    Tsk onerilerde bulunan tum arkadaslara cok guzel gezi oldu yaklasik 600 km ve 10 saat molalar yemekler yolda yeni motorcular ile tanisma onlarla surme vs....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler