Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pcx ile mersin istanbul arası

Motovento
    REKLAM ALANI
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadaşlar motoru yükledim kısmetse bi kaç saat sonra yola çıkacağım. işlerden dolayı öğlen çıkıyorum birazcık ama güzel keyifli olacağını umuyorum. geçen sene wr 125 ile gitmiştim bu senede pcx ile gideceğim daha rahat olacağını düşünüyorum. yolda nerde mola verip yemek yiyeceğime karar veremedim nerenin neyi meşhurdur ona bakıyorum şimdi. motorun son durumu bu şekilde hazırlıklar bitmek üzere

_kaan_ ve Mr.[T] bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı yolculuklar.

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    kazasız belasız iyi yolculuklar ;)

kardeş bende ankaraya gitmek ısterım ama navıgasyonum yok yolu nasıl buluyorsun peki? koskoca turkıyenın bı ucundan dıger ucuna gıdecen navıgasyonla mı gıdıon

polemos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS (2013)
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motoru yükledim kısmetse bi kaç saat sonra yola çıkacağım. işlerden dolayı öğlen çıkıyorum birazcık ama güzel keyifli olacağını umuyorum. geçen sene wr 125 ile gitmiştim bu senede pcx ile gideceğim daha rahat olacağını düşünüyorum. yolda nerde mola verip yemek yiyeceğime karar veremedim nerenin neyi meşhurdur ona bakıyorum şimdi. motorun son durumu bu şekilde hazırlıklar bitmek üzere

http://i.hizliresim.com/ylLRnj.jpg

http://i.hizliresim.com/6k586v.jpg
    Ben de 3 gün önce 335 km yaptım PCX 125 ile. Sıkıntı yaşatmadı. Lastik tamir kitleri ve pompa alın yanınıza mutlaka. Iyi yolculuklar.

Alıntı polemos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 3 gün önce 335 km yaptım PCX 125 ile. Sıkıntı yaşatmadı. Lastik tamir kitleri ve pompa alın yanınıza mutlaka. Iyi yolculuklar.
    mondial 125 znu ile yapılırmı uzun yol benım motorum mondial 125 znu

_kaan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı, kazasız belasız yolculuklar.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Hayırlı yolculuklar, dikkati elden hiç bırakmayın. Ayrıca Yağmurluk detayını da atlamayın

Ahmet_Tascı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Cg 200
    Hayırlı yolculuklar allaha emanet olun
    Tutkudur Motosiklet

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Arkadaslar dun motorum 4000 bakimindan cikmisti. Tarsusa gelmeden yakalsik 30 km sonra motor hararet yapip ariza lambasi yakti. Simdi servisteyim sorunu bulmaya calisiyorlar fandan suphe ettiler motorun sogumasini beklyoruz. Her iste bi hayir vardir bakalim artik

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Arkadaslar dun motorum 4000 bakimindan cikmisti. Tarsusa gelmeden yakalsik 30 km sonra motor hararet yapip ariza lambasi yakti. Simdi servisteyim sorunu bulmaya calisiyorlar fandan suphe ettiler motorun sogumasini beklyoruz. Her iste bi hayir vardir bakalim artik
    Umarım yağsız kalmamıştır.. Gerektiği kadar yağ konulmuştur motosikletine. Bakım için servise giren motosikletin fanı ile ilgili bir problem çıkması çok olası değil. Fan kablolarını kopartmadılar ise ki bu da düşük ihtimal. Aklıma gelen tek problem eksik yağ. Veya iyi sıkılmayan tahliye vidası veya sıkarken kopartılmış conta ihtimalleri geliyor. Umarım ağır bir durum ile karşılaşmazsınız.

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Hava filtresinin ustundeki yag tahliyesi komple dolmus. Yag cubugunda yag gozukuyor fandada problem yokmus. Usta tidebilirsin aldigin benzinden bazen bole seyler yapabilir dedi ama hararet yaptiracagini sanmiyorum yola simdi tekrardan cikiyorum umarim bidaha hararet yapmaz. Yag fazlami bi olcun dememe ragmen israrla bakmadilar. Artik diyecek bisey bulamiyorum sanirim basa gelecek varmis

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    iyi yolculuklar hacım... ücretli yoldan ankaraya giderken gerede gişeleri geçtikten yaklaşık 40 km sonra çamlıdere gişelere gelmeden önce yolun iki tarafında da aynı kişinin işlettiği kamyoncu lokantası var... göl manzaralı bir yer... oranın saç kavurması şahanedir...

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Hava filtresinin ustundeki yag tahliyesi komple dolmus. Yag cubugunda yag gozukuyor fandada problem yokmus. Usta tidebilirsin aldigin benzinden bazen bole seyler yapabilir dedi ama hararet yaptiracagini sanmiyorum yola simdi tekrardan cikiyorum umarim bidaha hararet yapmaz. Yag fazlami bi olcun dememe ragmen israrla bakmadilar. Artik diyecek bisey bulamiyorum sanirim basa gelecek varmis
    Moral bozmak gibi olmasın da açıklama alakasız, bir ustaya daha gösterin. Radyatör hava yapmıştır belki de ama benzin yüzünden motorda hararet lambası yanması akla hiç yatmıyor?? Yolda tekrar olacak muhtemelen daha çok uğraşacaksınız..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:17 ----------

Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi yolculuklar hacım... ücretli yoldan ankaraya giderken gerede gişeleri geçtikten yaklaşık 40 km sonra çamlıdere gişelere gelmeden önce yolun iki tarafında da aynı kişinin işlettiği kamyoncu lokantası var... göl manzaralı bir yer... oranın saç kavurması şahanedir...
    Ankara yönünde Çamlıdere çıkışından önceki tesisin adı Kocalar Park, fiyatları yüzünden bu yolun müdavimi olarak kesinlikle durmadığım bir tesistir. Eskiden çıkışı geçtikten sonra Göl Park tesisi vardı, kapanmasa burası çok daha iyiydi. Güzel bir yemek için biraz zaman kaybını göze alarak normal yoldan Kızılcahamam'a gidip, Sultan Köfte'de sucuk köfte yapıp sonra otobana çıkmayı tercih ederim
    www.capitalcitychoppers.org

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)