Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

denetimler yeniden başladı....

Motovento
    REKLAM ALANI
    cantillman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni
    selam arkadaşlar...bugün enaz 3-4 kez polisler tarafından çevrilmiş motosikletlere rastladım.....birilri bir yerden yine düğmeye bastı anlaşılan
    aman dikkatli olalım eksik evrak veya ehliyetsiz trafiğe çıkmayalım....
    [IMG]http://img284.imageshack.us/img284/4986/untitled29jl.gif[/IMG][/URL][/IMG]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bzim edirne merkezdede aynı şekil.Geçen akşam polislerin yanında oturduk motorları bağlamalarını izledik.Ama bağlanan motorlar, motorcu motoru değil.Plakasız mobiletler.Bazıları polisi görüp çiçekliğin arasından motoru sürtüp sürtüp geçiyor.Aslında polis sadece plakasız motorları topluyor.

ghostrideremir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet abicim ya bizim burda'da (antakya) çok motor topluyorlar o gün belediyenin bu motorları tutuğu yerin oraya gititim en az 1000 motor filan vardı herkes çok dikkatli olsun özelliklede ehliyeti olmnayanlar
    [COLOR="Red"]MOTORCU OLMAK SADECE HIZ YAPMAK DEĞİLDİR-[/COLOR][COLOR="Blue"]ÖNÜNDEKİ ARACINDA NE YAPACAĞINIDA BİLMEKTİR[/COLOR]

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    ben denetimleri destekliyorum arkadaşlar. ortada kanun var nizam var. bir sürü de kanunsuz var. herkes herşeyini tam hazırlasın...
    May the Force be with McLaren Mercedes

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı
    ben denetimleri destekliyorum arkadaşlar. ortada kanun var nizam var. bir sürü de kanunsuz var. herkes herşeyini tam hazırlasın...
    Tamamda kardeşim 17 yaşında adamım bi cup model motor bile kullanamıycam mı elalem ufacık kızanlara motorları veriyor.Olan bizlere oluyor.Birisi yazmıştı bi tane ülkede benzin tasarrufu olsun diye ehliyetiz motora izin veriliyormuş.Bence ehliyette saçma ya ,bizim burda böyle yani ehliyet almya gidiyosun tekl sadece sınavlara gidiyosun eğitim mi veriyorlar sanki.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Bende kesinlikle katılıyorum herkes kurallara uysun ehliyetini evraklarını alsın yoksa eğitimsiz nereye kadar hani enim a2 ehliyetim var kursa sadece aylık ücreti yatırmaya uğruyodum

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Ben her sene sigortaydı fenni muayeneydi vergisiydi bakımı korumasıydı gerekli özeni gösterirken.Yani kanun ve kurallara uyarken.Diğer TC. vatandaşlarınında kurallara uyması,uymayanların UYDURULMASI DEVLETİMİZİN ASLİ GÖREVLERİNDENDİR!!!!!
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    ewe t 2 haftadır bişi yoktu bugün antakyadada çevirme vardı lanet olsunn.n.........

ALBATROS-FB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Olsun Abİcİm Olsun Bİzlerde Tam Eksİksİz Gezelim Herseyimiz Tam Olsun GÜlÜ Seven Dİkenine Katlanir
    TEK AŞKIMFENERBAHÇEalbatros-fb@hotmail.com

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkadaşım motorlarda denetimleri bende destekliyorum
    son günlerde etraf motorculardan geçilmiyor iyi güzel hoşda benim yollarda gördüğüm motorcuların çoğunda ne kask var ne bir şey şu anda yollardaki motorcuların epey çoğu bilgisiz güvenliksiz motora biniyor dikkat ettiyseniz son zamanlarda motor kazaları epey artmaya başladı bir o kadarda gazetelere yansımayan bizim çevremizde olan kazalr oluyor.

geçenlerde bizim marketn çırağı scooterla sipariş bırakmış yokuş aşağı inerken yolda giden golf ün arkassına yapışmış motor param parça golfde de masraf avr allahdan çocukda ufak tefek sıyrıklardan başka bir şey yokdu çocukda ne kask ne koruma ne ehliyet hiç bir şey yok. ben destekliyorum bu çevirmeleri.

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Uyun kardeşim kurallara kanun var nizam var ben aman ehliyetim olsun aman kaskım olsun montum olsun botum olsun diyip bir ton para harcarken millet anadan doğma motora binip ne ehliyetsiz korumasız dolaşacak he.... kusura bakmayın bu ülkede bu iş bunlarla yürüyorsa bunlara uyacaksınız uymuyorsanız o yollar size haram... Bu bana çok dokunuyo
    Okan ACAR

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı SAKAL adlı üyeden alıntı
    Tamamda kardeşim 17 yaşında adamım bi cup model motor bile kullanamıycam mı elalem ufacık kızanlara motorları veriyor.Olan bizlere oluyor.Birisi yazmıştı bi tane ülkede benzin tasarrufu olsun diye ehliyetiz motora izin veriliyormuş.Bence ehliyette saçma ya ,bizim burda böyle yani ehliyet almya gidiyosun tekl sadece sınavlara gidiyosun eğitim mi veriyorlar sanki.
    kanun doğru olmayabilir -ki ben öyle düşünmüyorum-. sen kanunun yanlış olduğunu düşünüyorsan kanunu değiştirmek için birşeyler yaparsın, ama kanun değişene kadar o kanuna uymalısın. ben de bir sürü kanunu doğru bulmuyorum ama onlar düzelene kadar uymak zorundayım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    çok kaza oldu bu sıra, rutin kontrolleri arttırmaları normal. kavacık koprusunun altında ekibin biri, korumasız laylay giden bir motorcu kardeşimizi çevirdi. epey bir ter döküyodu en son eleman.

ara sokaklar rulaz, Agustos a kadar tabii

ariulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya 150t
    Antalyada bi ara motorlu her insanı çeviriyorlardı her köşede polis vardı şimdi iyice saldılar şu anda herkes trafik polisinin önünden kask olmadan geçio durdurmuyor kask önemli değilde bizde ehliyet yok

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçenlerde e-5 de gidiyorum önümde bir racing vardı adamda ne kask var ne bir şey üstüne modunuda kasti sıyırmış belindeki silah kabak gibi meydandaydı ne yapmaya çalışıyor bazı insalar anlamakda zorluk çekiyorum

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    ewet arkadaşlar bizim balıkesirdede war ama ben allahtan yakalanmıyorum ehliyeti alayım bi o zaman polislerin önünden ön kaldırarak geççem istediği kadar çeksinler
    Allah bütün motorcuları ve motor sevdalılarını korusun Allah Türkü korusun.Allah motor alamayanlara sabır versin ( ben yaşıyorum çok zor war ama memnun değilim)

wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    Tüm illerde toplama yapılıyor..Dikkatli olun..Allah kaza bela vermesin..Tüm motorcu camiasına sevgiler..

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    ewt ya yıne hortladılar kardesım sınaw tww 8 temmuzda yazıldık ama beklen mıo ki

FIRFIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax momo
    arkadaslar ben cevrilmiş ve cezasını paşa paşa yemiş biri olarak tavsiyem lütfen ehliyetsiz evraksız kasksız cıkmayın 800 ytl koyuyo adama...
    sen hiç gitmeyecek gibisin degilmi, o gidenlerde senin gibiydiler...

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    gecmıs olsun walla

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler