Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kappa kv1 kaskı degiştirip ls2 aldım yorumlar mısınız?

Motovento
    REKLAM ALANI

Ls2 ff mhr 15 yazıyır kaskın üzerinde bunun koruma düzeyi nasıldır acaba sizce? Kappa kv 1 vardı onu verdım 175 t ye ls2 aldım...Üzerinde sharp 4 yıldız yazıyr ama sharpın sitesinde bu modelin testini bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ros1n2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superduke
    Bende ls2 kullanıyorum 1 yıl oldu alalı. ff351 modeli 200tl'ye almıştım. Çok kullanışlı değil rüzgarı sağdan soldan heryerden alıyor uzun yolda bazen işkence gibi. Motosikletimi değiştirdiğim zaman kaskıda değiştireceğim. Eğer iade etme şansın varsa daha sağlam bişeyler al bence 1 yıl sonra tekrar kask parası vermemiş olursun böylece

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ls2 nin koruma düzeyi yeterli diye düşünüyorum ama biraz uzun yol yapacaksanız o fiyat aralığındaki çoğu kask konfor sorunları ve malzeme kalitesinde düşüklükle beraber geliyor. Bütçeyi biraz daha artırsaymışsınız keşke, ls2 ff375 den nolan n86 ya geçtim yakın zamanda ve rüzgar gürültüsü hariç her konuda bir gömlek üstün. Kaskın aerodinamisi de önemli, benim önceki kaskta 100km/s gibi hızlarda kafa bariz sallanıp beni ekstradan yoruyordu. Şu an böyle bir sorunum yok çok şükür, verdiğim paranın hakkını aldığımı düşünüyorum bu piyasa koşullarında.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    Alıntı m125znu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ls2 ff mhr 15 yazıyır kaskın üzerinde bunun koruma düzeyi nasıldır acaba sizce? Kappa kv 1 vardı onu verdım 175 t ye ls2 aldım...Üzerinde sharp 4 yıldız yazıyr ama sharpın sitesinde bu modelin testini bulamadım
    kaskın bi fotoğrafını atar mısın

Alıntı ENİGMA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın bi fotoğrafını atar mısın
    fotograflar burada

Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Bunun siyah beyAzını ben kullanıyorum ff351 değil mi bu seninkinin sadece dışı farklı bence 100 km ye kadar ses cok sıkıntı değil

Alıntı Bthndmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun siyah beyAzını ben kullanıyorum ff351 değil mi bu seninkinin sadece dışı farklı bence 100 km ye kadar ses cok sıkıntı değil
    benim scooterim war en fazla 70 le gidiyorum

kask aldım
    eldiven dandik de olsa aldım
    prosev mont aldım bguun
    benım tek eksıgım motor pantolonu mu motor ayakkabısına gerek varmı

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    4 yıldız gayet yeterli

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıldız gayet yeterli
    Doğrusu 1 Yıldız ama (Benim gibi) araştırmadan alanlar için yapıştırılmış o etiket. Normalde 1 Yıldız.
    http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/ls2-ff351
    Ben aldığımda ayak üstü almıştım. Siyah beyaz "LS2" yazıyor kaskın üstünde. Hayvan gibi ağır. ben bide aksiyon kamerası takıyorum. Elde taşımak bile zorlaşıyor. İmkanın varsa daha iyi bir kask alınabilir ben değiştirmeyi düşünüyorum.

Egee22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG Prince
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrusu 1 Yıldız ama (Benim gibi) araştırmadan alanlar için yapıştırılmış o etiket. Normalde 1 Yıldız.
    http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/ls2-ff351
    Ben aldığımda ayak üstü almıştım. Siyah beyaz "LS2" yazıyor kaskın üstünde. Hayvan gibi ağır. ben bide aksiyon kamerası takıyorum. Elde taşımak bile zorlaşıyor. İmkanın varsa daha iyi bir kask alınabilir ben değiştirmeyi düşünüyorum.
    Ülkemizde satılan ff351 ler sanirim aslında ff350 o yüzden 4 yıldız diye geçiyor yani doğru ağırlık vs bakımından 351lerle ayni değil 350 yle aynı hepsi böylemidir bilemem ama

Alıntı Egee22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ülkemizde satılan ff351 ler sanirim aslında ff350 o yüzden 4 yıldız diye geçiyor yani doğru ağırlık vs bakımından 351lerle ayni değil 350 yle aynı hepsi böylemidir bilemem ama
    şimdi benımkı tek yıldız mı 4 yıldız mı

Motosikleti
    HONDA NC 750X

kaza anında korumaz dimi

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    dot ve ece varmi bakmak lazim

dot ve ece varmi bakmak lazim
    arkasında ecer 2205 yazıyor ama dot yazmıor

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kaza anında korumaz dimi
    Korumaz kardeşim uzun süre kullandım bu kaskı ve kaza yaptığımdan ön taraftan vurduğum için birşey olmadı bana

Bu kaskı kullandığım için çok araştırdım FF350 ile farkı YAN taraflarıdır ve çok basit malzemesi var sol ve sağ tarafında.

Bir kişide bu yüzden öldü bir kazada paramparça oluyor sol veya sağdan darbe yediğinde.

O yüzden bunuda değiştirmeni öneririm FF350 bulunmuyor artık ama FF375 bakmanı öneririm gerçek SHARP 4 YILDIZLI ve fiberglass malzemeden üretilme 275 tl internetten alabilirsin kalıbı aynıdır bu kask ile.

Motosikleti
    HONDA NC 750X

Eski kaskımdır Kendsisi,Koruma Olarak iyi Sayılır.Yüksek Süratta Kaza Yaptım.Sadece Çizildi.Ama Konfor Yok Denecek Kadar Az.Rüzgarı Sesi Çok Alıyor.Uzun Yolda Tamamen İşkence.

Alıntı demirkask adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korumaz kardeşim uzun süre kullandım bu kaskı ve kaza yaptığımdan ön taraftan vurduğum için birşey olmadı bana

Bu kaskı kullandığım için çok araştırdım FF350 ile farkı YAN taraflarıdır ve çok basit malzemesi var sol ve sağ tarafında.

Bir kişide bu yüzden öldü bir kazada paramparça oluyor sol veya sağdan darbe yediğinde.

O yüzden bunuda değiştirmeni öneririm FF350 bulunmuyor artık ama FF375 bakmanı öneririm gerçek SHARP 4 YILDIZLI ve fiberglass malzemeden üretilme 275 tl internetten alabilirsin kalıbı aynıdır bu kask ile.
    kaskı degıstıremem ama ondekı yapıskanlarını yırtıp attım

demirkask - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kaskı degıstıremem ama ondekı yapıskanlarını yırtıp attım
    Sen genede şansını dene hocam eğer değiştirmezler ise yapacak bişe yok o kask ile dikkatli gezmek lazım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)