Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün Direksiyon Sınavına Girdim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Mayıs ayında yazıldığım kursa bugün öğlen itibari ile direksiyon sınavına girdim.Yaş itibari ile herkes büyüktü benimle sınava giren. Denetmenler iyi niyetli gibiydi sınavda neleri değerlendirdiklerini ilettiler.Daha sonra parkuru başarılı bir şekilde tamamladım sanırım bir şey demediler en azından trafiğe çıkarttılar parkurda sıkıntı olanları trafiğe çıkarmadılar çünkü daha sonra sınav güzergahında 4 tur attık 30 dk kadar sürdü sınav.Geçmişimdir diye tahmin ediyorum bir şey demediler çünkü hocaya sordum fena değildi filan dedi saat 6 da açıklanacakmış bakalım inşallah geçmişimdir.Eğer geçmiş isem bu hafta içinde bir motorda karar kılıp ekipmanlar ile birlikte aranıza katılmayı düşünüyorum 1 2 hafta kadar sonrada eğitim almayı düşünüyorum.

Paylaşmak istedim :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Birazdan ararsın kaldın derler.Nasıl dersin sağa sinyal vermemişin derler.Çok sevinme yani oto boka bırakıyorlar.

MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    İnşallah geçmişsindir kardo, benimde dreksiyon eylülde falan teoriyi geçersek

Motosikleti
    TVS Apache Rrt 150
    Fena değil demişlerse geçmişsindir İnşallah..
    Alper.A bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Direksiyon sınavı demişken aklıma geçen sene girdigim sınav geldi motor ile giderken yanlış güzergaha girdim arkadan korna denetmenler korna bastı sonra tekrar döndüm normal güzergaha o yetmezmiş gibi hava karardı dolu yağmaya başladı denetmenler tekrar uyardı bas bas diye 60-70km hızlarla gittim

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İnşallah geçersiniz.Hangi şehirde girdiniz sınava?

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    Direksiyon sınavı için 1 ay mı bekleyecez yani yazılıdan sonra? YUH

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Eskişehir de girdim sınava 20 20 kıyı kıyı gittim valla geçmişim çok şükür ama büyük bir sorunum var hala ne alacağıma karar veremedim :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birazdan ararsın kaldın derler.Nasıl dersin sağa sinyal vermemişin derler.Çok sevinme yani oto boka bırakıyorlar.
    aslında adamların dedikleri hepsini yapmıştım sizin dediğiniz tek şey vardı aklımda olan dönerken virajdan çıkmadan sinyali kapamıştım dedim bırakırlar mı acaba sıkıntı çıkarmamışlar geçmişim :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:24 ----------

Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B sınıfı olduğu için bende ben girmedim teoriye sadece direksiyona girdim geçmişim valla sevindim ya 1 hafta 10 gün içinde bir motora karar verip eğitim almak istiyorum 4 gün iznim var bu yaz hepsini halledeyim diyorumda biraz ecele olcak benim işler ne kadar kazık yicem çok merak ediyom :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı shruikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sınavı için 1 ay mı bekleyecez yani yazılıdan sonra? YUH
    ben yazılıya girmedim mayıs 15 de mi ne yazıldım kursa bugün girebildim işte anca sınava :S

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    Bursags arkadaşım insan bi gusül alır o ne şans ya banada dua edin yarın gireceğim sınava ölmez sağ kalırsak

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Alıntı Hasan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursags arkadaşım insan bi gusül alır o ne şans ya banada dua edin yarın gireceğim sınava ölmez sağ kalırsak
    2 seneden beri kullanıyordum ehliyeti alırken böyle bir şanssızlık oldu
    Yarın sınavda stres yapma 10 m uzunluğunda metal platformdan düşmeden geçmeye dikkat et
    Sen arabaya gezmek için binersin, bizler ise motosiklete binmek için gezeriz

Berkay* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight / 48
    Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı anda alıcaz galiba ehliyeti. 12 Eylül mü ne direksiyon benim. :D

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Hasan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla nasıl bir yerde giriyorsun bilmiyorum ama en azından parkur için erken git mümkünse 2 saat kadar en azından sınavdan önce dur kalk 8 filan 2 3 tur bin ısın rahat edersin

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende geçen hafta girip geçtim.Daha önce hiç motosiklet kullanmamıştım.Sınavdan 1 gün önce çağırdılar parkuru sadece 3 kez yaptım bide sınav günü 2 kere o kadar.Sıkıntısız atlattım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)