Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motoruma alarm taktırmak istiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbf 150 . 2013 model
    Arkadaşlar motora alarm taktırmak istiyorum .kullananlar veya bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi . Hangi marka iyidir çok fazla bütçem yok ne önerirsiniz . İki özellikli olsun istiyorum alarm ve motoru kumandadan çalıştırma özelliği olacak . Fiyatlar nedir bana ne kadara çıkar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Spy 5000m tavsiye ederim. Montajını da kendim yaptım, siz de yapabilirsiniz birine ödeme yapmanıza gerek yok. Sahibinden.com'da 265TL idi ben aldığımda ama bence uzaktan çalıştırmayı kullanmayın. Bana kalırsa çok gereksiz, uzaktan stop etmeyi kurdum ben ama çalıştırmanın ne işe yarayacağını düşünüp sebep bulamayınca vazgeçtim. Zaten karbüratörlü motorda zor onun düzgün çalışması.

Motosikleti
    cbr 250r
    enjeksiyonlu motorlarda enjeksiyon arızası veriyo diye biliyorum. motorunuz karbürötörlü diye biliyorum ama bencede yinede uzaktan çalıştırmayı yapmayın. bende alarm var uzaktan çalıştırma aktif değil geçen gece yeğenim anahtarı almış tuşlara filan basmış bi anda alarm çalmaya başladı anahtarı aradım bulamadım öyle don atlet aşşa indim korkuyla sonradan gerçek anlaşıldı yeğenim basmış tuşlara. uzaktan çalıştırma olsaydı eminim onuda çalıştırırdı ve sız evdeyken aşağıda motorun başında kimse olmadan çalışması büyük risk bence
    mehmetenis bunu beğendi.

Interstellar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr250r
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Spy 5000m tavsiye ederim. Montajını da kendim yaptım, siz de yapabilirsiniz birine ödeme yapmanıza gerek yok. Sahibinden.com'da 265TL idi ben aldığımda ama bence uzaktan çalıştırmayı kullanmayın. Bana kalırsa çok gereksiz, uzaktan stop etmeyi kurdum ben ama çalıştırmanın ne işe yarayacağını düşünüp sebep bulamayınca vazgeçtim. Zaten karbüratörlü motorda zor onun düzgün çalışması.
    sizin motorun garantisi var mıydı? stop etme elektrik aksama bağlandığı için garanti gidiyor ve arıza çıkarma ihtimali var diye okumuştum. Bir de ne kadar mesafeden stop ettirebiliyorsunuz. Cbr250r var bende.

Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Arkadaşlar Honda pcx'lere alarm taşıyormuş acaba orijinal alarm mi takıyor yoksa piyasada bulunan alanlardan mi takıyor bilgisi olan varmi?

yusufbaris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GW250 Inazuma
    Daha dün motoruma Alarm taktırdım.Rialli diye bir marka Tahtakaleden 50 liraya aldım.
    Uzaktan çalıştırmak için kabloları falan da vardı ama ben sadece alarm için olan kısımlarını kullandım.
    Hassasiyet ayarı falan var.Kullanışlı gibi şimdilik.Herşeye ötmüyo öyle.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı Interstellar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin motorun garantisi var mıydı? stop etme elektrik aksama bağlandığı için garanti gidiyor ve arıza çıkarma ihtimali var diye okumuştum. Bir de ne kadar mesafeden stop ettirebiliyorsunuz. Cbr250r var bende.
    Arıza çıkaracağını sanmıyorum, motorun garantisi devam ediyor. Gidip sordum ve sağını solunu kesip biçmediğim takdirde garantinin bozulmayacağına kanaat getirdim. Sonuçta benim yaptığım bağlantılar soketlere ilave ya da sök tak şeklinde. Yani bakımdan bakıma bunları söksem kimse bir şey anlayamaz, bu yüzden garanti her halükarda devam edecektir. Tüketici mahkemesine kadar yolu var bunun, bağladığım sistem motorun kendi sistemine elektrik veren bir şey yapmıyor sonuçta. Sadece sistemi kendi denetimi altında tutuyor ve acil bir durumda elektriği anahtar vazifesi görerek kapatıyor. Uzaktan çalıştırma için bir şey iddia edemem ama, o iş biraz yaş bana kalırsa. Kumandanın çekim alanında olduğum sürece stop ettirebiliyorum. Bu alan; etraftaki engellere, manyetik alanlara bağlı olarak 500m- 30m arasında değişebiliyor. AVM'lerde çekim alanı çok hızlı azalıyor mesela.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)