Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İlk görüşte aşka inanır mısın? VFR 800 içerir!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Saat tam olarak 18:50 idi seni gördüğümde bir motor bu kadar mı kusursuz dizayn edilir? Bu ne güzelliktir arkadaş, tutuldum resmen, hani honda sevmem bilen bilir ama bu saatten sonra xj6 filan aramam benim bi sonraki motorum vfr 800' dür! Şu saatten sonra vfr 800 hakkında ne var ne yok araştırmak düşer artık bana, km' de ne kadar yakar?, Kronik sorunu var mı?, İkinci elini alırken özellikle dikkat edilmesi gereken ne vardır?

Hayalimde ki jant rengi ve ikisi de birbirinden güzel iki ana renk (kırmızı ve füme) yemede yanında yat resmen

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    sanırım aynısından satılık var hocam
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-kazasiz-boyasiz-yetkili-servis-bakimli-212937796/detay

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Vfr 800 senin cocuklarinin dahil sorunsuzca kullanacagi evladiyelik japon kayasidir.. yalniz r25 e benzemez belli devirden sonra vtec motor cildirir psikopatlasir dikkat..

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    acayip hararet yapıyor bilgin olsun . r 25 ten sonra sana büyük ve güçlü geleceği kanısındayım. ayrıca çok yakar. arkadaşta vardı ondan biliyorum. 260kn hız felan yapıyor diyordu.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Peki bu vtec motor belli devirden sonra çıldırır hani virajda bu devirde yakalansak nasıl olucak?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acayip hararet yapıyor bilgin olsun . r 25 ten sonra sana büyük ve güçlü geleceği kanısındayım. ayrıca çok yakar. arkadaşta vardı ondan biliyorum. 260kn hız felan yapıyor diyordu.
    Abi aynısını xj6 diversion f için de diyorlar youtube videolarında çok hararet yapıyor bacakları haşlıyor diye varsın yapsın ama cidden 800 lük alet çok güçlü gelebilir bakalım bakıcaz bi şekil şu R25' in borcu bitsin 2016 senesinde Allah nasip ederse değişicem motoru bi şekil ama günlümdeki motor tam olarak bu işte

Motosikleti
    HONDA NC 750X
    VFR800 un X versiyonuna takintim var benimde oda vtec ama ehlilestirilmis viraj icinde kudurmuyor... Yalniz vtec gercekten alismasi sikintili gibi duruyor..

Motosikleti
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi aynısını xj6 diversion f için de diyorlar youtube videolarında çok hararet yapıyor bacakları haşlıyor diye varsın yapsın ama cidden 800 lük alet çok güçlü gelebilir bakalım bakıcaz bi şekil şu R25' in borcu bitsin 2016 senesinde Allah nasip ederse değişicem motoru bi şekil ama günlümdeki motor tam olarak bu işte
    yok yahu ne harareti bugün istanbul 40 derecede trafikte ışıklarda bekledim 105 i geçmedi bile. ayrıca bacaklarıda yakmadı. karenajlar çok ısınıyor evet orası doğru ama hararet o sıcakta 105 e çıktı. normal seviyemiz zaten 95 standart hep. ayrıca vfr 800 eski bir motosiklet. ve sıfırı üretilmiyor o modelin. yeni versiyonlar daha evcil. seni motordan soğutur aklını başına al. 2015 diversion f ler absli olacak. hem daha uyguna sıfır absli motosiklet almak varken gidip 2005 2006 2007 model ne olduğu belli olmayan bir motosiklet almak risktir her zaman. git sıfır xj6 f al kafan rahat olsun. görüntüsü heybeti 10 numara vfr nin onda şüphe yok. ancak görüntü aldatmasın.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    yok yahu ne harareti bugün istanbul 40 derecede trafikte ışıklarda bekledim 105 i geçmedi bile. ayrıca bacaklarıda yakmadı. karenajlar çok ısınıyor evet orası doğru ama hararet o sıcakta 105 e çıktı. normal seviyemiz zaten 95 standart hep. ayrıca vfr 800 eski bir motosiklet. ve sıfırı üretilmiyor o modelin. yeni versiyonlar daha evcil. seni motordan soğutur aklını başına al. 2015 diversion f ler absli olacak. hem daha uyguna sıfır absli motosiklet almak varken gidip 2005 2006 2007 model ne olduğu belli olmayan bir motosiklet almak risktir her zaman. git sıfır xj6 f al kafan rahat olsun. görüntüsü heybeti 10 numara vfr nin onda şüphe yok. ancak görüntü aldatmasın.
    Abi beni xj6' dan soğutan sensin haberin yok :D Bende 186 boy var videolarını izledim bu boyla xj6 bende tıfıl durur diye düşünüyorum. Dediklerinde haklısın eski model, eski teknoloji ama gönül işte :D

Motosikleti
    Abi beni xj6' dan soğutan sensin haberin yok :D Bende 186 boy var videolarını izledim bu boyla xj6 bende tıfıl durur diye düşünüyorum. Dediklerinde haklısın eski model, eski teknoloji ama gönül işte :D
    olurmu ben tam tersi beynini xj6 ile yıkamaya çalışıyorum. soğutacak ne yaptım bileyim hatamızı telafi edelim. . kalıplı bir motor xj6 da. vfr kadar olmasada.
    hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    olurmu ben tam tersi beynini xj6 ile yıkamaya çalışıyorum. soğutacak ne yaptım bileyim hatamızı telafi edelim. . kalıplı bir motor xj6 da. vfr kadar olmasada.
    hayırlısı olsun.
    Senin 173 cö di sanırım boyun, motor altında tam duruyor ama benim boy ve kiloyla ufak durur diye bi düşüncedeyim. Bi ara görüşelim en iyisi abi

Motosikleti
    Senin 173 cö di sanırım boyun, motor altında tam duruyor ama benim boy ve kiloyla ufak durur diye bi düşüncedeyim. Bi ara görüşelim en iyisi abi
    Tamam . benim boy. 1.78 cm.kg 82 .
    Yarin gel merkezefendiye hem test edersin benim motoru. Hem kucukmu buyukmu gelir gormus olursun .

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Bu motora ben de hastayim 3. Motor olarak dusunebilirim belki. V motorun cikardigi sese hasta oldum, hele o egzozlarin sekli yok mu. Beni de benden aliyo o motor...

kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki bu vtec motor belli devirden sonra çıldırır hani virajda bu devirde yakalansak nasıl olucak?
    Hiçbirşey olmaz merak etme klasik turk milleti abartisi. Sence mantıklı mi kafanda canlandırdığın gibi bir durum?

infernox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys
    Bende tam aksine tipini hiç beğenmiyorum VFR nin. O kadar motor içinde en itici gelenlerden biri bu.
    Bunun bide eski kasa kırmızı rengi var. Sanki ayakkabı boyacısı boyamış gibi. Tabi bu kişisel beğenim.

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Tamam . benim boy. 1.78 cm.kg 82 .
    Yarin gel merkezefendiye hem test edersin benim motoru. Hem kucukmu buyukmu gelir gormus olursun .
    Haberleşiriz abi yarın olmazsa bile başka bi gün görüşelim mutlaka

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bunu bi Cg motor taksak tadından yenmez 80-90 gider fıtı fıtı

keremkrmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    05 Ninja 636 - 15 Xmax
    Bende motora yeni yeni binmeye başladığım zamanlarda VFR'ye baya baya aşıktım ama ninjayla tanışınca aklımı başımdan aldı kendisi Yinede görüntü olarak mükemmel bi motor vfr

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı infernox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende tam aksine tipini hiç beğenmiyorum VFR nin. O kadar motor içinde en itici gelenlerden biri bu.
    Bunun bide eski kasa kırmızı rengi var. Sanki ayakkabı boyacısı boyamış gibi. Tabi bu kişisel beğenim.
    Aksine ben de aradığım tüm özellikler var bu motorun tipinde;

-Koltuk altı egzoz
    -Rahat sele
    -Dışarı çıkık olmayan ön sinyaller
    -Çift far
    -İri Gövde
    -Komple grenajlı tasarım
    -Altın sarısı jantlar
    -Tek maşa arka jant
    -Yüksek gidon mesafesi

Gerçekten harika benim gözümde tasarım olarak
    infernox bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA NC 750X

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)