Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bu Kadıncağıza Yardımcı Olabilme İmkanımız Var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Değerli abilerim , kardeşlerim;

Zonguldak’ta ölümcül Arteriovenöz Malformasyon (AVM) tanısı konulan 1 çocuk annesi 32 yaşındaki Pınar Yılmaz, ameliyatı için gereken 18 bin TL’yi bulabilmek için yardım bekliyor.

Her an ölümle burun buruna yaşamanın çok zor olduğunu söyleyen anne, 10 yaşındaki oğlu Berkan'ın yanı başındaki fotoğrafına bakarak hayata tutunmaya çalışıyor. Tek hayali bir an önce eski sağlıklı günlerine kavuşmak.

Haber kaynağı : http://www.gundemeregli.com/18-2-16588-gundem.htm

Herkesi empati yapmaya davet ediyorum. Aynı durumun kendi annemizde olduğunu varsayalım.

Valilikten onaylı hesap açılmış durumdadır.

El ele verip annemizi kurtaralım.

Iban no : TR210001000131732585265001

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoGlock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    "Her an ölümle burun buruna yaşamanın çok zor olduğunu söyleyen Yılmaz, 10 yaşındaki oğlu Berkan'ın yanı başındaki fotoğrafına bakarak hayata tutunmaya çalışıyor."

Hayat gerçekten zor, kimine "x marka motoru mu alsam y marka motoru mu alsam of yaaa" kimine yukarıdaki şekilde..

Elimizden bir şey gelecekse toplanarak az çok bir şeyler toplamalıyız. Öğrenci olarak, ben varım.
    oguzhan6161 bunu beğendi.

Bu konuya duyarlı olsak arkadaşlar ? Yönetim bi el atsada herkes elinden geleni yapabilse. Bunu kimseye duyurmadan yapmak en güzeli. Bu konuyu da sadece yardım eli uzatalım 18 bin tl bizden rahat çıkar. Herkes bişeyler yapsa mutlaka çıkar. Bir anneyi kaybetmeyelim haberi okuyunca içime oturdu kendi annem aklıma geldi. Gözümün önünde 18 bin tl için annemi kaybetmek geldi . :s Allah kimseya bu acıyı yaşatmasın. Kurtaralım şu anneyi da ? Yapalım bişeyler ?
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    TÜM MT'Yİ EMPATİ YAPMAYA DAVET EDİYORUM.
    Ya senin annen bu durumda olsaydı?

Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli abilerim , kardeşlerim;

Zonguldak'ta ikamet ediyorum ve bu bölgeye ait yerel haber sitesinde bir habere rastladım.

1 çocuk annesi kadıncağız ölümcül bir hastalığa yakalanmış. Tedavisi için 18 bin tl gerekiyormuş. Motorcular olarak biz yardım edebilir miyiz? İlk aklıma burada bu haberi sizlerle paylaşmak oldu. Herhangi bir yardımımız dokunur mu sizce? Ne yapabiliriz ? Nasıl yapabiliriz?

Haber için kaynak ;
    http://www.gundemeregli.com/18-2-16588-gundem.htm

Gemiş olsun acil şifa dilerim, siz teferruatı ile araştırıp yasal yollardan alınan yardımlık belgesini internete onaylı hesap numarası ile paylaşıma bakın , bu durumda 10-100 ne ise çam sakızı çoban armağanı , ve toplu yardımla bu iş çözülür inşaallah.

Belirttiğim üzere yardımlık elgesi resmi ve yayımlanmış olmalı , hesap numarası ha keza, yapılacak yegane şey budur.

Gerisi yardımseverler ve Hak'kın takdiri.
    efendy06 ve aquarist4 bunu beğendiler.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gemiş olsun acil şifa dilerim, siz teferruatı ile araştırıp yasal yollardan alınan yardımlık belgesini internete onaylı hesap numarası ile paylaşıma bakın , bu durumda 10-100 ne ise çam sakızı çoban armağanı , ve toplu yardımla bu iş çözülür inşaallah.

Belirttiğim üzere yardımlık elgesi resmi ve yayımlanmış olmalı , hesap numarası ha keza, yapılacak yegane şey budur.

Gerisi yardımseverler ve Hak'kın takdiri.

Bilgi için çok teşekkür ediyorum. Bu konuda bilgim yoktu. Ben de düşünüyordum hesap numarası alsam itibar eden kimse olmaz diye düşünüyordum. Bunu yarın araştıracağım kardeş çoook teşekkür ederim bilgi için.
    MotoGlock bunu beğendi.

Motosikleti
    YZF-R25 2015'
    Bilgi için çok teşekkür ediyorum. Bu konuda bilgim yoktu. Ben de düşünüyordum hesap numarası alsam itibar eden kimse olmaz diye düşünüyordum. Bunu yarın araştıracağım kardeş çoook teşekkür ederim bilgi için.
    hesap numarasını bulabilirsen çok iyi olur elimizden geldiğince toplarız bişeyler.
    Kontrol edebildiğin güç güldürür, edemediğin öldürür.

Alıntı MotoGlock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hesap numarasını bulabilirsen çok iyi olur elimizden geldiğince toplarız bişeyler.
    " Carbondioxid " arkadaşımızın verdiği bilgi neticesinde , yasal yollardan alınan yardımlık belgesini ve internete onaylı hesap numarasını en kısa sürede bulup burada paylaşacağım arkadaşlar.
    hakikiteker bunu beğendi.

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Siz guzel bir adamsiniz. Haberlerinizi bekliyoruz.

Güzel düşünceniz için çok teşekkür ederim yarın bu konuyu aydınlatacağım inşAllah.

Prosedür nedir nasıl işler bilmiyorum, sadece insani davranış gereği Valilik yada Resmi makam onaylı yardım kampanyaları daha iyi netice vermekte , insanlar haklı olarak doğruluk sorgulaması yapmakta.

Birçok örnek var geçtiğimiz aylarda bebek yardımı olmuştu ameliyat ihtiyacı vesaire tüm belgeler ve hesap durumu online günlük yayımlanıyordu , konuyu Resmi makamlara taşıyıp danışın büyük iyilik yapmış olursunuz.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Prosedür nedir nasıl işler bilmiyorum, sadece insani davranış gereği Valilik yada Resmi makam onaylı yardım kampanyaları daha iyi netice vermekte , insanlar haklı olarak doğruluk sorgulaması yapmakta.

Birçok örnek var geçtiğimiz aylarda bebek yardımı olmuştu ameliyat ihtiyacı vesaire tüm belgeler ve hesap durumu online günlük yayımlanıyordu , konuyu Resmi makamlara taşıyıp danışın büyük iyilik yapmış olursunuz.
    yarın zonguldak merkeze gideceğim Allah nasip ederse. Hastahaneyi aradım şimdi yarın tüm yönetimin hastahanede olduğunu bildirdi. Umarım yarın bütün bu bilgilere ulaşırız. İsmimiz görünmeden bi yardımımız dokunursa ne mutlu bize. Kendi annem aklıma geldi .s Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın. Tez zamanda şifa bulur inşAllah.
    Carbondioxid ve Pisman bunu beğendiler.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Motosiklet kullanıcısı olmak bir kenara duyarlı fertler olarak elimizden geleni yapmalıyız bence.
    5-10 tl bile olsa herkes durumu doğrultusunda yardımcı olursa toplanabilir

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    O ZAMAN ÖNCE ŞU ADRESDEKİ KÜÇÜCÜK MELEK YÜZLÜ LENF KANSERİ OLAN KIZIMIZA YARDIM EDELİM BAĞIŞ HESABI AÇILMIŞTIR VALİLİK ONAYLI. TOPLAM 100000 TL GEREKİYOR. ŞUAN 85000 TL BİRİKMİŞTİR. aşağıdaki facebook adresinden bilgi ve gerekli açıklamalar paylaşımlar mevcuttur.
    ÖRNEK OLMASI AÇISINDAN KENDİM 50 TL BU KIZCAĞIZIN BANKA HESABINA PARA YATIRDIM SİZLERİDE DAVET EDİYORUM. BİR DEPO BENZİN PARANIZI GEZMEYİN YADA BİR HAFTA SİGARA İÇMEYİN !!!

https://www.facebook.com/pages/Hatic...187913?fref=ts

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

5 VAKİT DUA EDİYORUM BU HATİCE KIZIMIZA KENDİSİ ANKARADA HASTANEDE. GEREKLİ BİLGİLER FACEBBOKTA VAR. ALLAH İNŞALLAH ŞİFA VERİR . AMİN
    oguzhan6161, Carbondioxid ve abeciMotoru bunu beğendiler.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Hocam hesap numarası var mı ?

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    EVET VAR HESAP NUMARASI VALİLİK ONAYLI FACEBOOKTAN GİREBİLİRSİNİZ
    tubejh bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Arkadaşlar aslında Admin veya bir Moderatör eşliğinde her ay bir veya bir kaç kişiye toplu olarak destek yapsak çok güzel olur. Herkes 3-5 lira atsa forumun adıyla binlerce lira para gider. Hem biz ihtiyaç sahiplerine yardım edip, hayır duası alırız. Hemde bu forum çok daha ulvi amaçlara da hizmet etmiş olur.
    oguzhan6161 ve KaanD bunu beğendiler.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aslında Admin veya bir Moderatör eşliğinde her ay bir veya bir kaç kişiye toplu olarak destek yapsak çok güzel olur. Herkes 3-5 lira atsa forumun adıyla binlerce lira para gider. Hem biz ihtiyaç sahiplerine yardım edip, hayır duası alırız. Hemde bu forum çok daha ulvi amaçlara da hizmet etmiş olur.
    Süper olur. Konuyu yönetici arkadaşla paylaştım umarım gerekn ilgiyi görür. Bizim başımıza geldiğini düşünelim kardeşler. Çok zor bi durum.

TrailBraking - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir öğrenci olarak elimden geldiğince ben de yardımcı olmak isterim. Kulaklık sipariş edecektim. Sanırım o plandan bir ay kadar vazgeçeceğim. Hesap numarası paylaşılırsa insanlar rahatça bağış yapabilir. Bu arada kesinlikle benim haddime değil ama yapılan bağışın miktarı televizyondaki gibi ''İşteeeeee x firmasından 10.000 TL'' gibi kişiler tarafından duyurulmazsa çok makbule geçer. Şimdiden bağış yapanlar için ben anne adına hepinize teşekkür ederim
    Carbondioxid ve oguzhan6161 bunu beğendiler.

Alıntı Green Arrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı motosiklet.net Olarak GÜzel Organizasyonlar Yapılabilir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)