Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 250 ile gökçetepe tarafına gideceğim. [istanbul]

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba,

bayramda ufak bir gezi düşünüyorum.

yanıma tam olarak ne almam gerekir. motosiklet malzemesi olarak.

4.000 km istanbul yol tecrübem var. daha önce 150 km hiç durmadan yol yaptığım oldu.

iphonenun haritası ile yolumu bulmayı düşünüyorum.

tek başıma gideceğim birde tehlikeli olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jrspawn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250rr - CRF250L - Duke 390
    Yağmurluk kesinlikle alın. Lastik tağmir kiti var bilimum tamir araç gereçleri ( Abartmayın ama olayı ) Su alın yanınıza bol mola verin yormayın kendinizi. Uykunuzu alarak yola çıkın dikkatli kullanın uzun yol hata affetmez. Sonra uzun yolun tadını çıkarın
    wantura bunu beğendi.

Motosikleti
    R125 >> MT25
    Ben google map ile 1500km yaptım sıkıntı olmadı. Telefon haritaları gayet güzel yalnız haritaya bakacagın zaman kenara çekip bakman gerek hem guvenlik açısından hemde güneş yüzünden telefon ekranlarını görmek imkansıza yakın hale geliyor navigasyon cihazlarından farkı bu.
    wantura bunu beğendi.

teşekkürler bilgi için ilk defa uzun yol yapıcam ve tek başımayım bakalım nasıl olacak

Motosikleti
    4. motor Honda
    gökçetepe olması şart mı

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Aynı rotayı 2008 yılında yapmıştım. 150 cc çin malı ile gayet keyifli ve rahat bir rota. Herhangi bir alete gerek yok aslında yol için. Kınalıdan çıktıktan sonra, Tekirdağdan tabelalar götürüyor. Mümkünse sabah 5 te hareket edin. Yanlız ben feribottan adayı gördüğüm an yıkıldım. Beklentim yeşillikler üzerine bir adaydı fakat tam tersi kahverengi tonlarına hakimdi o zamanlar şimdi bilmiyorum. Onun için akşam feribotuyla geri dönüp rotayı erdek tarafına çevirdim. Geliboludan lapseki feribotuyla karşıya geçtim. Zifir karanlık yollarda kaybola kaybola, yolda tilkilere, tavşanlara bakarak, kavun tarlasından kavun aşırarak sabaha karşı Edincik'e vardım. Kahve önünde 2 amcanın 40 yıl önce İstanbul'da yaptığı zamparalıkları çay eşliğinde dinledikten sonra erdeğe geçtim yarımada köylerinde kamp yaparak geri döndüm. Umarım sizin rotada unutulmaz olur.

Motosikleti
    cbr 250r
    bende cbr 250 ile balıkesir yapmayı düşünüyorum ben (cbr250) kuzenim (pulsar200) allah yolumuzu açık etsin dikkatli ol yüksek devirde fazla gezme yağını yağ filtreni hava filtreni değiş imkanın varsa.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı rotayı 2008 yılında yapmıştım. 150 cc çin malı ile gayet keyifli ve rahat bir rota. Herhangi bir alete gerek yok aslında yol için. Kınalıdan çıktıktan sonra, Tekirdağdan tabelalar götürüyor. Mümkünse sabah 5 te hareket edin. Yanlız ben feribottan adayı gördüğüm an yıkıldım. Beklentim yeşillikler üzerine bir adaydı fakat tam tersi kahverengi tonlarına hakimdi o zamanlar şimdi bilmiyorum. Onun için akşam feribotuyla geri dönüp rotayı erdek tarafına çevirdim. Geliboludan lapseki feribotuyla karşıya geçtim. Zifir karanlık yollarda kaybola kaybola, yolda tilkilere, tavşanlara bakarak, kavun tarlasından kavun aşırarak sabaha karşı Edincik'e vardım. Kahve önünde 2 amcanın 40 yıl önce İstanbul'da yaptığı zamparalıkları çay eşliğinde dinledikten sonra erdeğe geçtim yarımada köylerinde kamp yaparak geri döndüm. Umarım sizin rotada unutulmaz olur.
    Pardon ben gökçeleri karıştırmışım.

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkürler umarım keyifli sıkıntısız bir yolculuk olur. sizin içinde güzel bir anı olmuş.

amacım biriyle gitmeyip yeni insanlar tanımak

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

teşekkür ederim yüksek vites düşük devir modunda ilerleyeceğim. umarım bol eğlenceli anılı bir geziniz olur...

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde 2.gün erkenden yolda oluruz. eğer o gün çıkacaksan beraber yol yaparız,ağır ağır takılıcaz. nerede oturuyorsun?

etiler tarafındayım. esasında yolda birilerinin olması çok iyi olurdu. eğer ayarlayabilirsem o güne ve size de uyarsa birlikte yol yapabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)