Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Üniversiteye gidip gelmek için motosiklet önerisi 250cc 600cc arası öneri

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmet3558 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Drift
    selam arkadaşlar, besyo okumak için izmirden, sivasa geldim, büyük ihtimallede kazanıcam sivasta kalıcam, evden okula gitmek için kendime bi motosiklet alıcam, önerileri istiyorum 15bin tl'ye kadar racing motosiklet istiyorum 250cc ve 600cc olsun biraz şeklimizda olsun gerek hız gerek görüntü,zaten yeteri kadar alt cc kullandım bi arkadaşımızın dediği gibi 125cc basamağında çadır kurmaya gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    sivas ta hava izmir gibi değildir aklıma ilk gelen kaç ay motor sürülür acaba
    turkmath, copycat ve 55AHMET bunu beğendiler.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Hacı 600cc ye gerek yok, ögrenci adamsin bu kadar kasandra ya da gerek yok.. rc390 o da enn fazla.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ninja 300 ve r25 arasında kalır, sonra kendi kendime yahu top speed, şekil olmak mesele değil ki lan der, gidip Duke 390 alırdım
    Ucka bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    sivasta motora bineceğin en fazla 5 ay bunu da yaz kenara
    copycat bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 Drift
    kapalı otoparkımız var motoru alıp kışın yatırırım belki yada satıp araba kalırım sonradan bilmiyorum ama hep üniversiteye cc bi motorla gitme hayali kurardım

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:25 ----------

600cc sadece sesinden dolayı isterim kardeş yoksa hız falan pek ilgim yok o konulara şekil ve ses olsun bizim olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

ninja 300 fena değil çok iri motor, benim boy uzun omuzlarda geniş sporcu olduğumdan bayağı iriyim yani sırıtmasın yeterki, r25 cılız kalabilir, duke zaten racing değil

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Okula gitmek için 600 CC yetmez kardeş, 1.300 düşünmelisin.

Yahu kardeşim Yarış motoru ile okula mı gidilir? Allah aşkına nereye gidiyor bu gençlik anlamıyorum inanın. Al 1 tane PCx amonyakla bile gidiyor, okul boyunca derdin olmaz.
    ogzcngdk, karadenizz, _kaan_ ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sivasta 6 ay motor yatar. Havalarda ısınınca izmir'e gelirsin. Hiç gerek yok bence. Sivastan bir arkadaşımız var. Eylül'de kapattı motoru, nisanda çıkarabildi.
    ahmet3558 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 Drift
    racing istediğimi belirttim, ve kampüste 6-7 tane cbr 600 ve 1000 gördüm güzel gidiliyor yani okula başlığımda okula gidip gelmek için dediysem kullanıcam yani sadece okula git gel at otoparka değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

xbuky, haklısın usta sivasta hava şartlarından sıkıntı çekebilirim ama arabada var yani sorun olmaz kış arkadaşın gibi yaparım bende

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Ben 1 yıl boyunca okul zamanı kullandım. O kadar kötü hava koşullarında sürmek zorunda kaldım ki "klimasız otomobilim olsa daha rahat olurdu' demişliğim var. Özellikle okul son bahar ve kış aylarına denk geldiği için motosikletle ulaşım hiç iyi olmuyor. Birde her seferinde kask, mont, motosiklet pantolonu, eldiven, bot bunların hepsini çıkarıp, çantana koyduğun günlük kıyafetini ayakkabını giymen gerekiyor.
    copycat bunu beğendi.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yahu kardeşim Yarış motoru ile okula mı gidilir? Allah aşkına nereye gidiyor bu gençlik anlamıyorum inanın. Al 1 tane PCx amonyakla bile gidiyor, okul boyunca derdin olmaz.
    abi ben anladım olayı :D
    ogzcngdk, Levent ve hakikiteker bunu beğendiler.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Alıntı leopessia adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Senin aklina uydum amonyak koydum motor parcalara ayrildi. Su an servisten yaziyorum mutlu musun kardes
    ahmet3558, keremkrmn, copycat ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin aklina uydum amonyak koydum motor parcalara ayrildi. Su an servisten yaziyorum mutlu musun kardes
    ha-ha çok komiksin kardeş adeta cem yılmaz.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüh tüh, servise söyle de bana fatura etsinler
    telike bunu beğendi.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Valla helal olsun. Ortalama üstü maaş alan birisiyim. SS motor beni madden yoruyor. Öğrenciler falan binmeye başlamış artık. Sadece bu arkadaş içinde söylemiyorum. Takıldığım serviste de görüyorum öğrenciler ss lerle geliyor. Bişey olunca ustam kurban olayım nasıl hallederiz diyor
    diyor. Hayırlısı olsun bakalım
    Levent bunu beğendi.

Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha-ha çok komiksin kardeş adeta cem yılmaz.
    Aynen aynen

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun. Ortalama üstü maaş alan birisiyim. SS motor beni madden yoruyor. Öğrenciler falan binmeye başlamış artık. Sadece bu arkadaş içinde söylemiyorum. Takıldığım serviste de görüyorum öğrenciler ss lerle geliyor. Bişey olunca ustam kurban olayım nasıl hallederiz diyor
    diyor. Hayırlısı olsun bakalım
    hocam yanlış anlamasın kimse de 15bin e alacağı makinadan temizlik bekleyecek öğrenciler bir de haliyle dediğiniz gibi ustam kurban olayım diyor :D
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

250'lik motorların bakım maliyetleri ve lastik gibi sarf malzemeleri ile 125/150'likler arasında çok fazla fark var. Mesela lastik 200'lük Duke'un lastik fiyatı ile V-Strom'un lastikleri arasında 100 TL'den az fark var sadece. 900-1000 TL az para değil.

Ama CBF150'nin lastik fiyatı bunun üçte/dörtte biri filan. Dolayısıyla ben üniversite öğrencisi olsam, kocaman bagajı bir de kocaman arka çantası olan bir Japon scooterı veya arka çantalı bir CBF150 alır tepe biner lastik değişim zamanı gelince de hiç düşünmeden değiştirebilirdim.
    *Heka ve _kaan_ bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sivasta cross motosiklet kullanılır bizim tanidik bir abi var kanuninin crossunu kullanıyordu öyle eylülde kapat nisanda aç yok kar çamur dinlemeden gidiyordu ama racing olunca işler değişir
    bu arada senin okumana gerek 600cc racing binen öğrenci de para .ok gibidir
    ahmet3558 bunu beğendi.

bulut59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha x-city
    ses ve şekil istiyosun demek al bunu.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)