Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Şahit olduğum bir sevindirici bir de üzücü tablo

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Bu gün Ankara İvedikte bir işim vardı, çevre yolu ivedik çıkışında trafik nedense kilitlenir gibi oldu, 2 dk içinde açıldı. O arada önümdeki bayan sürücü biraz sert kaldırınca arabasını hafiften yan verdi araba. (BMW) Yanımda duran şahinden anırtılar yükseldi "oha lan karıya bak ne piçim yanlıyo la" diye. "Allah belanızı versin" diye geçirdim içimden, devam ettim.
    Dönüş yolunda Havalimanı Yolu Saray mevkiinde birden arabanın biri trafiğin ortasında durdu. Elini camdan çıkarıp herkese durun diye işaret etti, durduk haliyle. Adam indi, o ana kadar fark etmediğimiz köpek yavrusunu alıp yolun kenarına koydu ve devam etti.
    Anlamıyorum insanlık iyiye mi gidiyor kötüye mi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sokakbebesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD - Dyna wide glide
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gün Ankara İvedikte bir işim vardı, çevre yolu ivedik çıkışında trafik nedense kilitlenir gibi oldu, 2 dk içinde açıldı. O arada önümdeki bayan sürücü biraz sert kaldırınca arabasını hafiften yan verdi araba. (BMW) Yanımda duran şahinden anırtılar yükseldi "oha lan karıya bak ne piçim yanlıyo la" diye. "Allah belanızı versin" diye geçirdim içimden, devam ettim.
    Dönüş yolunda Havalimanı Yolu Saray mevkiinde birden arabanın biri trafiğin ortasında durdu. Elini camdan çıkarıp herkese durun diye işaret etti, durduk haliyle. Adam indi, o ana kadar fark etmediğimiz köpek yavrusunu alıp yolun kenarına koydu ve devam etti.
    Bu model ve türevleri neden hiç şaşırtmıyor acaba... Yıllardır ankara keçiörende oturuyorum 1 tane mi normal davranış göstermez bu mereti kullanan arkadaş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı sokakbebesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu model ve türevleri neden hiç şaşırtmıyor acaba... Yıllardır ankara keçiörende oturuyorum 1 tane mi normal davranış göstermez bu mereti kullanan arkadaş.
    Düzgün kullanan mı var sanki, adamlar şahin kullanma tekniği geliştirmiş normal arabalardan farklı olarak
    noob bunu beğendi.

HayırsızOğul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi laf vardır hocam bilirsin. Pancarı dövsen olurmu şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker..
    İki teker dostluğu...

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hep bu apaçiler yüzünden cg,doğan,şahin,e30 gibi araçların adı çıktı

bravetaxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daystar 250
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Düzgün kullanan mı var sanki, adamlar şahin kullanma tekniği geliştirmiş normal arabalardan farklı olarak
    https://www.youtube.com/watch?v=cexdDgv2kWg
    onun ayaklarımı ters :S tövbe bismillah
    efendy06 bunu beğendi.

peypazar43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 mx Grumble
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep bu apaçiler yüzünden cg,doğan,şahin,e30 gibi araçların adı çıktı
    Aynen öyle bu gibi tiplemeler yüzünden soğudum Tofaş'tan ve cgden

Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    insanlık nereye gidiyor?

Beşeriyetin geldiği son nokta masum
    Yetini ve şefkatini kaybettiği andır, masumiyetten kastım belki bir beakret belki de utanma duygusu olabilir. Her insan birer hayvandır aslında ve içgüdü doğamızda var tıpkı şefkat ve öldürmenin doğamızda olduğu gibi. Bir insan öldürmek için bir neden aramaz mesela parası için öldürülen bir insan veya cinsel amaçlarla işkenceye uğrayan bir kadın. Harbi nereye gidiyor bu beşeriyet? Olması gereken doğal bir şeyi bile anlatma şeklimize baksana, peki nerden geldik nereye gidiyoruz? Hani derler ya biz ailemizden böyle gördük diye,dediğimiz gibi pusulanda sadece kuzey varsa kuzeye gitmek mecburiyetinde değilsin. İnsanlar kendini geliştirebilir ve bunu yapmak zorundalar.

Nereden geldik nereye gidiyoruz sorusunu günde bir kere kendinize sorarsanız ya çıldıırp kafayı yersiniz ya da örnek bir insan olursunuz.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı peypazar43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen öyle bu gibi tiplemeler yüzünden soğudum Tofaş'tan ve cgden
    bu yazdığını okudukdan sonra avatarına bakınca sesli güldüm
    erensipahi bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)