Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

anlayamıyorum.!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    XXX
    merhaba hayırlı akşamlar öncelikle , az önce yaşadıgım bir olay , tek şeritli düz yolda iftara da yetişmek için biraz gaz acarak erken geleyım eve dedim. öndeki aracı solladım aynadan baktım adam kaptırmış geliyor aramda 10-15 m mesafe var , o kadar çok yakın takip etmesini kızarak tepki gösterdim,ilerdeki kavşakta kırmızı ışıkta durdum. sag tarafa yanastım,yan tarafıma durdu ,pencereyi açmasını işaret ettim,açtı, bir sorun mu var dedim, ne gibi dedi, bu kadar yakın takibin bir açıklaması olmalı dedim, ya kardeşim kusura bakma kaç yaptıgını merak ettim demez mi? bu kadar basit mi ya .!!hadi ben frene dokunsam beni çigneyip gececeksin yahu dedim.!!hatalıydım özür dilerim dedi gitti.!!
    çıktım e5 e geliyorum,sollayarak gidiyorum ne hikmettir anlamıyorum,bu motor sizi yolda dürtüyor mu ,ya da bir yerinizi mi kaşıyor,sollamaya gectiğin arac tam sollarken gaza basıyor .benle kafa kafaya gidiyor!!ya bırak geceyım yada hızlı gideceksen sagda ne işin var.birde yan yanayken camdan bakmazlar mı gülerek. hee cok komikkkkk
    MANKU ve mehmetenis bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anlayamayacağın noktaları birleştirsek ışın elde ederiz dostum, kafana takma.
    dundanbiri ve iptaluyelik02 bunu beğendiler.

türkiyede motor kullanan çok yok. kullanan biirini gördükleri zaman ufo görmüş gibi oluyorlar.
    melgklay, MANKU ve efendy06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd 125
    çoğu zaman insanların motorlara karşı köpeklerle benzer tepkiler vermesine bende hayret ediyorum, anlayamıyorum.
    melgklay, mehmetenis, saykokan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı pcmnyk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    türkiyede motor kullanan çok yok. kullanan biirini gördükleri zaman ufo görmüş gibi oluyorlar.
    Aynen, motorla aynı hızda gidip sanki çita izliyormuş gibi takip ediyorlar Fark edince kıroluk yapıyorum, deponun üzerine dirsek falan koyuyorum. Bu hareketten sonra çoğu sıkılıp gidiyor
    Zell bunu beğendi.
    Rüzgarın saçlarını yalayıp,saçlarının ahenkle dans etmesi olayına hiç girmiyorum, çünkü kasksız binmiyoruz

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Yetisemiyorlar sıkıntı olmuyor.
    mterayes26 bunu beğendi.

rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tahminim sen de düşük hacim motosiklet kullanıyorsun, bana da çok yapıyorlar böyle ... hareketler,
    özellikle de sollamaya çıktığında gaza basan ...lara ne sövüyorum bilemezsin.
    Ama büyük motorun olduğu zaman sen bu ...larla dalga geçersin.
    mephamd yukarda demiş, yetişemezler

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    kimse kaza yapmak istemez , biraz tecrübelenin motoru üstlerine sürün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbr 650f
    Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kaza yapmak istemez , biraz tecrübelenin motoru üstlerine sürün
    sey_47 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Arkadaş bu hepimizin sık sık başına gelen bir durum. Arkadaşın transalp ile başka bir arkadaşı bir yere bırakıyordum, aynısını yaptı biri. Tabi transalp çok ciddiye almıyor, biraz daha gaz açtım bıraktı peşimi 140'dan sonra. Tamamen merak, ben mondial vulture kullanıyorum, inan o kadar çok soruyla geliyolar ki, kaç yapıyo, ne kadar yakıyo, şu şöylemi, bu böyle mi diye.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Bunu ne yazıkki ben de çok sık yaşar oldum. Çaresi ne yazıkki yok diyebilirim. Ben genelde başımla selam verip yol durumuna göre hareket ediyorum.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Anlayamazsın.anlayamayız.cem yılmaz yıllar önce anlamış "ufo gören masum köylü"
    Xmax ten iniyorum,kaskımı maskemi falan bagaja atıcam kekonun teki yanaşıyo hemen aaa tam aradığım motor kesin bundan alıcam kardeş ne yakıyo "18-20kuruş"filan kaç basıyor "120"falan kaça aldın 14.000 ??? ne!! o paraya araba alırım.al işte zonta.motoru araban bi önceki level olarak görüyor.ona durumunu anlatacak kelime bulamıyorum ki cümle kurayım...

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Trafiği anlamak zor, Türkiye'de trafiği anlamak daha zor, ama en zor Adanalıları anlamak... ben çözemedim pek... Adamların herhangi bi kurallar defteri yok, o an canı ne istiyorsa onu yapıyorlar, onların nezdinde, hareketlerin mantığa dayalı olmasına gerek yok. Bugün yol veren kibar bir adamdır ama yarın canı sıkılmıştır, arabayı üzerine sürer falan filan...

Motosikleti
    kuba cg-100
    Bende ısıklardan kalkisda doblo ile drag yaptik diger isiklara 300 metre vardi dobloyu 100 cc ile tokatladim adam benim motor ölmüş dedi-)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)