Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Motorcu arkadaslar. Baska ne tür kabiliyetleriniz var ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Çok güzel resim yaparım, fotoğraf çekerim, Ud çalarım (pardon çalardım) , olta ile güzel balık tutarım, son meziyetim de acayip çiğ köfte yoğururum( 10 gündür bir arkadaşın lokantasında satıyor kollarım kas yapmaya başladı valla). saat 10 da ancak çevrim içi olabiliyorum çoğu zaman. Ek iş gibi bişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gazlabeni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Motor 150T1 Scooter
    çok iyi benzin yakar paranın canına okurum

latin danslarını severim, ve halen öğrenciyisim
    delphi+php+mysql ,le hayatımı kazanır motor üstünde fink atarım

hack mack beni bozar ama kod hacklemeyi severim öğretici olur bilirsin ;)

bowling severim, 10 ar 10 ar deviririm

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bilgisayarla ilgili neredeyse her işten uzmanlık derecesinde anlarım. İyi kod yazarım. İyi bug bulurum. Oracle canavarıyım. Aikido ile uğraştım, vakitsizlikten bir süre sonra bıraktım. Şimdi de Jiu Jitsu'ya merak saldım. Adrenalin bağımlısıyım. Tehlikeyi severim. Çoğu kişiye göre normal olmayan şeyleri yapmaktan hoşlanırım. Motosiklet benim için tutkudur. Motosikletin sınırlarını zorlamayı severim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

scoozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wuxi Scoozy 150cc.
    çok iyi klasik gitar çalarım

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    bilgisayar manyağıyım(programcılık hariç aklına ne gelirse hepsinde süperimdir)
    aletli dalış yaparım(başka yere çekmeyin :-) , çok iyi nefes de tutarım
    fotoğrafçılıkla bayaa bi haşır neşirim.
    rüzgar sörfüne taparım, motosikletten bile önce gelir benim için(şu an motorum yok ama 2 tane sörfüm var hehe)
    bilimkurgunun yer aldığı her şeyi sömürürüm(film+kitap+oyun+vs.. )
    kısaca uçuk kaçık bir adamım işteeeee......
    adrenalin benim için en büyük tutkudur...

-diiil mii ersiiinnnnnnnnnnn......
    -öpüüjeeemmmm (ersin)
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Alıntı watergun adlı üyeden alıntı
    Çok güzel resim yaparım, fotoğraf çekerim, Ud çalarım (pardon çalardım) , olta ile güzel balık tutarım, son meziyetim de acayip çiğ köfte yoğururum( 10 gündür bir arkadaşın lokantasında satıyor kollarım kas yapmaya başladı valla). saat 10 da ancak çevrim içi olabiliyorum çoğu zaman. Ek iş gibi bişi.
    Bende çok iyi havalı tüfekle ve otomatik av tüfeğiyle hedef deviririm keskin nişancıyımdır..İyi balık tutarım..Her türlü tamirat işleri elimden gelir.Bendeki endeze ve takım techizat 10 tane tamirci bir araya gelse yoktur.Bilgisayar toplarım arzalarına bakarım mümkünse gideririm.Çok iyi pasta cila atarım ..Aldığım otomobile ben kendi ellerimle mükemmel ses sistemi yaparım..Harika kuşbaşı ve kıyma kebabı çöp şiş tavuk ,,yaparım..Dünyada çiğ köfteyi benden iyi yapacak adamda tanımam..Çok iyi fotoğraf çekerim..Ama en iyi çiğ köfte yaparım..Eh kusura bakmayın ama kimse söylememiş bari ben söyleyim bazende çapkınlık yaparım...

roa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZN
    iyi para yerim bide iyi bira içerim

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    ben gitar çalarım (akustik ve elektro), bunun yanında biraz klavye çalarım. şimdi de yan flüt öğrenmeye başladım.
    ayrıca amatör fotoğrafçıyım, fırsat buldukça fotoğraf çekerim.
    bir de uçakların hastasıyım. ne zaman uçak geçse aval aval bakarım deli gibi flight simulatorle uçarım
    başka yok sanırım.
    ayrıca yan flüt çalan varsa mutlaka irtibata geçelim
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Teklif ederim Israr ederim, kabul etmesse döverim (şaka yaparım)
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    arkadaşlar herkes espri yapmış ama ben ortama ayak uydurmayım iyi bir yeteneğim gitar çalmaktır 3yıl çalıp söyledim iki arkadaş ondan ayrılınca klasik müzik çalmaya başladım hala çalıyorum ama motor tuttkum kadar sevmiyorum motordan sonra en sevdiğim şey müzik gitardır

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    fotoğraf çekmeyi çok severim. bilardo merakım var ama zaman bulamıyorum fazla.

onun dışında okulum gereği harç kararım duvar örerim çok iyi mala kullanırım (inşaat müh.)
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Ben espiri yapmadım yukarda yazmış olduğum herşey gerçektir....Yapamadığım şeyleri yapıyormuş gibi asla davranmam...

cezerye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250 (vardi)
    off...bi motosiklete el atmamiştim o da eylule gelecek.
    spor yaparim(bask,voleybol,kurek ile ilgilendim senelerce). su an sadece fitnesse devam ediyorum. satranci 7 yasimda ogrendim, hala oynuyorum vakit buldukca bilardoya basladim bi ara, hocam her gun gel, ucretsiz calistirim seni, seneye turkie sampiyonasina katil dedi:D yetenk iste:D zuahh... su an tango yapiorum. 3 aylik sadece.. milongalara gidiyorum. varsa tango yapan, haberimiz olsun kara kalem resim yapmayi seviyorum ama uzun zamandir vakit bulamiyorum. konservatuar ikinci sinif seviyesinde keman caliyorum(okulumdan dolayi 5 aydir tokanmiyorum). lisede klasik gitar falam caldim ama cezbetmedi. imm.. bi ara da karikatur cizdim.okulun karikatur klubu yeni acilmisti,orda. ben cok keyif aldim cizerken:D hala aklima gelio ara ara biseler ama... aciiüp meskul ediyorum kendi kendimi zaten:D
    tabi bu anlattiklarim simdiye kadar ugrastiklarim. cocuklugumda mesela 5-12 yaslarim arasinda da balik tuttum her gun okuldan gelir gelmez cantayi firlatip baliga inerdim:D bi de paul ile sindy ile oynardim, o baska:D

su an bu anlattiklarimdan sadece biriyle iştigalim. o da tango..

aklima geldi de:D IFSAK dan "amator fotografci" belgem bilemene var. anam yav.. ne cok sey yapmisim su yasima kadar. benim bile gozum korktu:D daha 24üz...
    bi de kurek milli takiminin masorunden, masaj ogrenmistim.ayaktan kelleye kadar:D
    Wanna see my Bannnnnnnkai?!?!!!

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Alıntı lespaul_84 adlı üyeden alıntı
    bir de uçakların hastasıyım. ne zaman uçak geçse aval aval bakarım deli gibi flight simulatorle uçarım
    Uçak olayına ben de pilotum... Flight simulator Cd'm kayboldu f14-f16-A10 ooof of
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

crazzyboy034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tasarımcıyım kimsenin aklına gelmiyecek şeyleri yapmayı çok severimşeyeler yapmayı çok severim. yerim içerim gezerim

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Alıntı cezerye adlı üyeden alıntı
    off...bi motosiklete el atmamiştim o da eylule gelecek.
    spor yaparim(bask,voleybol,kurek ile ilgilendim senelerce). su an sadece fitnesse devam ediyorum. satranci 7 yasimda ogrendim, hala oynuyorum vakit buldukca bilardoya basladim bi ara, hocam her gun gel, ucretsiz calistirim seni, seneye turkie sampiyonasina katil dedi:D yetenk iste:D zuahh... su an tango yapiorum. 3 aylik sadece.. milongalara gidiyorum. varsa tango yapan, haberimiz olsun kara kalem resim yapmayi seviyorum ama uzun zamandir vakit bulamiyorum. konservatuar ikinci sinif seviyesinde keman caliyorum(okulumdan dolayi 5 aydir tokanmiyorum). lisede klasik gitar falam caldim ama cezbetmedi. imm.. bi ara da karikatur cizdim.okulun karikatur klubu yeni acilmisti,orda. ben cok keyif aldim cizerken:D hala aklima gelio ara ara biseler ama... aciiüp meskul ediyorum kendi kendimi zaten:D
    tabi bu anlattiklarim simdiye kadar ugrastiklarim. cocuklugumda mesela 5-12 yaslarim arasinda da balik tuttum her gun okuldan gelir gelmez cantayi firlatip baliga inerdim:D bi de paul ile sindy ile oynardim, o baska:D

su an bu anlattiklarimdan sadece biriyle iştigalim. o da tango..

aklima geldi de:D IFSAK dan "amator fotografci" belgem bilemene var. anam yav.. ne cok sey yapmisim su yasima kadar. benim bile gozum korktu:D daha 24üz...
    bi de kurek milli takiminin masorunden, masaj ogrenmistim.ayaktan kelleye kadar:D
    Ayrıca iyi geyik yaparsın

Motosikleti
    Artık Yok...
    çok pis nargile içerim çok pis rakı içerim çok pis zom olurum çok pis sızarım 2 gün iptal sonra

DİDİ_NİN_AMCASI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende çok Iiii Araba Kullanirim..........)

locco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Sl 150
    asık ederim.ve feci arazi olurum

marques - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vstrom 800DE
    geceleri maskeyle dolaşırım. (gerçi millet hala Türkiyede süper kahramana inanmıyor ama) bir kaç kişinin hayatını kurtarırım. sabahlarıda işe hep geç kalırım.süper kahramanlık işte.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler