Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hatuna Motor Hediyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Şu forumda sohbeti tatlı insanların olduğunu biletek ve hafiften de canımın sıkıntısını belirterek böyle boş beleş bir konu açasım geldi. Sizce eşinize/sevgilinize motor hediye edilebilir mi?

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    En az beni sevdiği kadar motosikletide seviyorsa neden edilmesin ki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Trafikte motorcularımız zaten çileli. Bunun üzerine motorcunun bayan olduğunu vurgulayan bir motosiklet maalesef üzülerek söylüyorum ülkemizde onu daha da zora sokar..
    oenaj bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Bi skutır fena olmaz aslında :D

seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Bir bayan yarisci vardi adini unuttum izmir ulku pistinde yarisiyordu hatirladigim kadariyla 600rr di sanirim kocasi fiddle hediye etmisti

Şimdi bu konu biraz derin.
    Önce ilişkinin samimiyeti çok önemli. Örneğin,imkanlar el verse ve kız arkadaşımı tam anlamıyla trafiğe bırakacak cesaretim olsa parayı ayarladığım an bir "today" alırım. Neden mi? Cunku o bana motorumu alirken ailemdem öte davrandi. Her konuda destek oldu. Tabiki motorumu aldiktan sonra karsiligini verdim ama yinede karsilik beklemeden benim icin yaptiklari anlatilamazdi.
    Şimdi biz ayrilsak ben motoruma binemem satarim direk. Hatiralar izin vermez surekli tek binmeme. Baska motor alsamda, bu tadi bulamam onsuz.
    Gecen sefer kampuste motor alistirmasi yapiyordu. Ögrensin diye pek ses etmedim, artcisiydim. Az kalsin agaca giriyorduk. Gaza eli takili kaldi. Ama cok sukur hemen toparladi ve ne bize, nede kara kacanimiza bir sey olmadi.
    İsin ozeti kiz arkadasa motor alinmaz. Trafikte barzolar var, katil yollarimiz var, varda var. Hep diyorum oglum oldugunda motorcu yapacagim diye ama o is oyle olmuyomus anladim. Motor risklidir, kendime kiyarim ama cok deger verdigim sevgilime kiyamam.
    essegesse bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    edilmez bence gelsin benim motoru sürsün

EldekiDebryj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUKE 200
    Esim evlenmeden once cbr 125 hediye edecekti kabul etmedim sevgili durumlarinda pahalı hediyeleşmek iyi birsey degil bence ben oyle düşünüyorum enazından üstüme yük olur o hediye benim

Evlendikten sonra cbr250 hediye etti
    Galiba bana kıyabiliyor ,öldürmek istiyor :D
    tinerci, efendy06, bbatuhann ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Bu konu benim yarayan kanamdır! Bizimki çok hevesli ve ben de ona güvenilir bir küçük cc scooter almayı çok isterdim.

Ancak en son ada turumuzda düz yolda kafa üstü bisikletten düşerek ölümden döndü ve yaklaşık 24 saatlik, filmlerdeki gibi hafıza kaybı yaşadı.

Bizimki araba kullanırken de bir kere direksiyona atlayarak yol kenarındaki iki kızı ezilmekten kurtardım. "Niye sürüşüme müdahale ettin?" diye de bir ton trip yedim.

Büyük şehirde olmasak hiç durmaz alırdım. İki motor fır fır gezerdik ne güzel. Aklımdan geçen modeller: SYM Mio, elim rahat olsaydı da ikinci el bir Vespa LX-150.
    Mitoqondri ve hakikiteker bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklet hediye edilecek sevgili aranıyor Inazuma konforunda seyahat etmek, kaliteli ekipmanlarla İstanbul trafiğine takılmadan gezmek istemez misiniz ?

Şaka bir yana hiç bir arkadaşımı teşvik etmemeye çalışıyorum. Motosikleti herkes süremez kafasında değilim ama 3 yıldır trafikte bir gün küfürsüz veya vukuatsız evime,işe gittiğimi hatırlamıyorum. İlk 20 bin km. çok tehlikeli. Herkes düşe kalka öğrenecek kadar şanslı olmuyor. Evet şans. Pilotaj tamam ama, bir Doblo'nun sırf gıcıklığından sıfır geçtiği, tofaşlı gençlerin kavga etmek için bahane bulmaya trafiğe çıktığı bir ülkede yaşamak şans işi. Bir bayanı hiç düşünemiyorum. Tabi kimisi bu huzursuzluğa razı olur motosiklet zevkini tadmak için saygım sonsuz.
    Ezio41, Mitoqondri ve efendy06 bunu beğendiler.

tozluklu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar ns 200
    Benim motoru bana eşim aldı. eve gelip anahtarları attı kucağıma. al gezersin dedi :D
    smiles ve oyunageldim bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-25
    Merhaba,

Eşe hediye edilir de..sevgiliye Bence sevgiliye motor hediye edilmez.Sonucta hediye denen kavram , insanın içinden gelerek karşısındakini mutlu etmek için yapılan bir girişim değil midir, günümüz şartlarında da milyon dolarlık evlerde yaşamıyorsan,senin için normalleşebilir belki belirli bir fiyatın üzerindeki hediyeler..

Bir de bakış açısı önemli tabi,evden arabadan , araçtan öyle hediye olmaz bence.. Ben motosikletimin çamurluğunun arasına takılmış çakıl taşını , cüzdanımda taşıyan bir insanım. Kıymet verilen şeylerin değerini maddiyatı belirlemiyor. Yüklenilen anlamlarla ilgili.. ve kesinlikle fiyat arttıkça aralarında bir doğru oranti var, tekrarlıyorum fiyatı arttıkça değeri düşüyor.

Kolay gele.
    EneS_Turker, telike ve hakikiteker bunu beğendiler.

Motosikleti
    -
    Evet arkadaşlar karar verdim bir scooter alıp sevgilime vereceğim tabiki önce gerekenler biraz para ve sevgili.
    smiles ve SizofrenMacaPapazi bunu beğendiler.

Alıntı Sepya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar karar verdim bir scooter alıp sevgilime vereceğim tabiki önce gerekenler biraz para ve sevgili.
    Sevgilimde aradığım özellikler ;

1-) Olması
    sp83, exteras, oluroyle ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ferhat akşam akşam güldürdün kardeşim..
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    lifan tay 100 - 2012 / emisol 2014 / artık yok :)
    türkiye'de edilmez. manyağın biri çarpar kaçar vicdan azabından yaşayamazsın. elimde olsa artçı olarak bile almıycam ben de gerekiyo bazen. azami dikkatle sürüyorum.
    SizofrenMacaPapazi ve Sokollu bunu beğendiler.

Kask olur bak.. Şöyle ARAİ çok iyi gider açıkcası..

Ya da sevgiliye alınacak tek motor var.. O da bu..

Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    2-) Nefes alması
    Sokollu bunu beğendi.

Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konu benim yarayan kanamdır! Bizimki çok hevesli ve ben de ona güvenilir bir küçük cc scooter almayı çok isterdim.

Ancak en son ada turumuzda düz yolda kafa üstü bisikletten düşerek ölümden döndü ve yaklaşık 24 saatlik, filmlerdeki gibi hafıza kaybı yaşadı.

Bizimki araba kullanırken de bir kere direksiyona atlayarak yol kenarındaki iki kızı ezilmekten kurtardım. "Niye sürüşüme müdahale ettin?" diye de bir ton trip yedim.

Büyük şehirde olmasak hiç durmaz alırdım. İki motor fır fır gezerdik ne güzel. Aklımdan geçen modeller: SYM Mio, elim rahat olsaydı da ikinci el bir Vespa LX-150.
    "Niye sürüşüme müdahale ettin?" sorusundan sonra anlaman gerekirdi hocam..

Soru 1- Kızlar sana bakıyor muydu ?
    Soru 2- Sen kızlara baktın mı ?

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask olur bak.. Şöyle ARAİ çok iyi gider açıkcası..
    Bence de motosiklet kullanan birisine alınacak en güzel hediye ekipmandır. Seçenek bol, adama bi sırtlık da alsan çok değerli olur, eldiven de alsan da çok işine yarar. Arai kask alanın özel şoförü olurum gel desin gelirim
    Mitoqondri bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)