Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Köpeklerin motosikletlerle ne alıp veremediği var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Nereye gitsem biryerlerden köpeklerin havlamasını duyuyorum.Çöp karıştıran epeycede iri 3 adetti sanırım kangal kırması köpeğin saldırısına uğradım bir an dedim iniyim ne yapacaklar (erkeklik damarı işte ondan )acaba sizce motordan insem bana saldırırlarmıydı yoksa onların gıcığı motorun sesimi ? Ben sanırım en güzelini yaptım erkekliğin %9 unu tam gaz kaçtım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    NS300 Forza
    Bir dahaki sefere kaçma aniden dur sana yaklaşamayacaklar bile. Onlar kaçanı kovalamayı severler. Ama durdugun anda hemen vazgecerler.Ayrıca kacayım derken düşebilirsin aman dikkat

gxan_7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    havlayan köpek ısırmaz arkadaşın dediği doğru, durunca kaçar hepsi..
    ..Ben Öyle Her Yere İmza Atmam...

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Bence sen genede kaç bu yasadan haberi olmayan cahil bi it e denk gelirsin hem havlar hem ıssırır üzülürüm
    Brs. bunu beğendi.
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    abi aptal hayvanlarda ondan..
    CBR 600F Honda,

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    Abicim ne alakası var!Yıllarca insanoğlunun canını,malını,mülkünü korumuş bu hayvanlara bu laf yakıştı mı?Yaptıklarının nedenine gelince ise sadece basit bir güdü.Çoğu motosikletiniz durduğunda en fazla yanınıza gelip,size koklarlar.Kuduz olup,saldırganlaşmış olanları bu gruba dahil etmeyiniz.Sizi kokladıktan sonra tekrar hareket etiğinizde,sizi tekrar kovalayacaktırlar.Sonuç olarak köpekten korkmayın.Köpekten kaçmak uğruna gereksiz riskler almayın.

valla piskopatına denk gelirsen saldırı ama kolay kolay bi köpek saldırmaz yani...
    Kask tak!

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    % 9 değil arkadaşım % 90

bu arada motorunuza saldıran köpek çok yakındaysa kaçmayın üstüne sürün kaçıyor zaten

yakındayken saldırırsa siz kaçarsanız yandan saldırıyor bi tutarsa paçanızdan vay halinize
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Tifosi12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    genelleme yapmasak ii olur..
    [B][SIZE="2"][COLOR="Red"]DİDİ[/COLOR][/SIZE][/B]
    "BAĞIMSIZLIK VE HÜRRİYET BENİM KARAKTERİMDİR.."

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6

Ite Karşi Akrep.... !!!!

benim kendi köpeksavarım var. yanıma gelmelerini bekliyorum ondan sonra yaklaşık 6000-8000 devir arası iki aragazı verdim mi.. ne köpek kalıyor ortada ne bi şey....:P

Akrep kesin çözüm oluyor köpeklere...:
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Legendary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla köpekler motorları çok görmedikleri için saldırmayı deniyorlar.böyle bi durumda motordan inip yerden taş alır gibi yaparsan hepsi kaçar....sende gazlar devam edersin
    ***A H M E T***

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yerden taş alırken,sesli bir şekilde de daş yokmu lan daş diye bağırırsan daha etkili olur.

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Motora kendinize köpek almanız lazım bence, köpek meşgul olsun diğer köpeklerle

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı
    Yerden taş alırken,sesli bir şekilde de daş yokmu lan daş diye bağırırsan daha etkili olur.

Alıntı HAYALBUYSA adlı üyeden alıntı
    benim kendi köpeksavarım var. yanıma gelmelerini bekliyorum ondan sonra yaklaşık 6000-8000 devir arası iki aragazı verdim mi.. ne köpek kalıyor ortada ne bi şey....:P

Akrep kesin çözüm oluyor köpeklere...:
    buda iyi çözüm..
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    sapanca gezisinde bi tane takıldı peşimize 12 kişiydik gurupta hayvan kme havlıcanı şaşırdı
    gurupla gezin hayvanı şaşırtın derim

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    itlerin başı boş gezmesi yasak ... yola heryere atlıyor insanları tehlikeye atıyorlar . toplatılmalarını sağlamak lazım onların canlarını korumak için ortalıkta başı boş köpek görünce çağırın zabıtayı götürsünler . mahallenizde görünce böyle yapın . çok saldırıyorlar çoluk çocuğa yola atlıyorlar beş on parçaya bölünüyorlar .

hindistandaki inek hikayesine döndü . uyuzu kuduzu bir arada geziyorlar . toplatılmalarını sağlayın kendilerinden korkanları ısırır ve kovalarlar . motorda kaçan canlı gibi geliyor onlara .

it insana değil . insan ite yaramıştır . amerikada ki it bakımı ile dünyadaki açlık sorunu giderilebiliyor . o yüzden ite değil bir aç insana bakınız . it bakabilmek için en az 1 insanı da aynen bakın . ki üzerinize hak geçmesin .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    iş yerımın onunde ıkı tane kopek hayvanı var benım ekzosun sesını duydummu baslıyolar kosmaya. bende yenı bı taktık gelıstırdım koperkler pesımdeyken onları pesımden kosturacak kadar yavaslıyom iş yerımden ıkı soakak uzaklasınca basıyom gerı ısyerıme donuyom onlar yetısene kadar ben ıcerı girmiş oluyorum. aksamlarıda yok oluyolar ortalıkta nasıl fikir ama ben zaten kopekten korkarım
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    Ben su tabancası aldım... Gördüm mü sıkıyorum... Kaçıo itler...
    Cüneyt Eralp

Onur Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial rs 151 peugeot 307 premium
    Sanki bir ara köpekleri kaçıran bir alet çıkmıştı sanırım böyle birşey motora takılamazmı ? Verdiğiniz önerileri bu akşam deneyeceğim hakkınızı helal edin bakalım havlayan köpek ısırıyormu

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaw amma eğlenceli topicmiş burası....
    Köpekleri severim, motosikletime havlanları motordan inip sevdiğim çok olmuştur.
    Hatta en son Sapanca gezisinde motoru çalıştırınca havlayan hayvanın yanına gittim biraz oynadık hatta.
    Köpekler insanların en iyi dostudur.
    Hayvana eziyet edeni görürsem aynısını ona yaparım, bu konuda da çok iddalıyım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler