Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yolda kalan motorcu müptezel çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Azizzyzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün 21.10 saatlerinde iş çıkışı Şişli bomontide giderken yolda yokuş yukarı iteklenen Ağır bir motorsiklet gördüm 250lik Chopper dedim herhalde benzini bitti kendimdede 100CC Mondial 100MG Prince var dedim yazık adamlara yokus yukarı itiyorlar benzinlikte uzakta dedim bi yardım edeyim demez olaydım

cektim yanlarına s.a , a.s dedim noldu benzin bitmiş dedim gecmis olsun kendi motorumdan cekeyim cantamdada benim yedek benzin deposu hortumu var actım depoyu dedim cekelim ordan benzin adam cekti ağzına doldurdu benzini dedim hocam napıyorsun öyle degil falan baktık olmuycak dedi işin varmı benzinciye gidip gelelim dedim iyi tamam adam 95 kgmı 100kg belli degil mondiale binmesi ile arka taraf basık kaldı biraz daha sıfır motor içim acıdı tümseklerden yavaş yavaş geçtim şase falan yamulur diye herneyse shell vardı bi tane yolda giderken konusuyoruz nerde calısıyosun dedi bana ben dedim kuryeyim yemek firmasında maaşım şu kadar falan , adama dedim sen ne iş yapıyorsun hiç bişi dedim nasıl yani " sabaha kadar otuyruk akşama kadar yatayruk" dedi acayibime gitti kaç yaşına gelmiş herneyse beni ilgilendirmez aldık 1 lt benzin pet şişe ile motora geri döndük daha benzini koymadan motor marş aldı dedim noldu meğer sıcaktan şişmiş motor bekliyince düzeldi hay dedim sizin motorunuzada baktım bunlar ellerindeki benzini koydu şişeyi koklamaya başladılar ohhh miss miss kokuyo falan bi tanesi çakmagı çıkardı ateşle oynuyo 27-30 yaşlarında adamlar bide kafalarda nazi şapkaları çakma harley davidsoncular

normalde benzin muslugundan akıtırdımda şimdi gece vakti gözükmüyo o hortumu geri takamam yırtılır falan yapmadım iyikide yapmadım benzinim boşa giderdi bu müptezellere

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ciğerim söndü şerefsizim okuyacağım diye ciğerim söndü

tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    iyilik yapsan bir türlü yapmasan bir türlü

Motosikleti
    honda cgl
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciğerim söndü şerefsizim okuyacağım diye ciğerim söndü
    canım sıkıldı ruhum daraldı keşke açmasaydi
    Sokollu ve oggomoggo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Kova vurmaktan ciğeri dolmuş arkadaşların , normaldir.

Alıntı Azizzyzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün 21.10 sularında iş çıkışı Şişli bomontide giderken, yolda yokuş yukarı iteklenen ağır bir motorsiklet gördüm, içimden 250'lik Chopper herhalde dedim.

Benzini bitmiş diye ifade ettiler , bende 100CC Mondial 100MG Prince kullanıyorum, içimden dedimki; " adamlara yazık, motoru yokuş yukarı itiyorlar ve benzinlikte uzakta, yardım edeyim dedim, demez olaydım.

Motorumu yanlarına cektim,

Bendeniz ; S.a

Müptezeller ; A.s

Bendeniz ; Ne'oldu? problem nedir?

Müptezeller ; Benzin bitmiş dediler.

Bendeniz ; Gecmiş olsun,idarelik benzini kendi motorumdan çekeyim diye yardım teklifinde bulundum ( çantamda'da yedek benzin hortumu var )

Depoyu açtım , dedim'ki

Bendeniz ; Benzini depodan çekelim, ( Adam hortum marifeti ile, ağzı ile çekmeye çalıştı beceremedi )

Bendeniz ; Hocam napıyorsun öyle değil,yöntem yanlış ( baktık olmuycak )

Müptezeller ; İşin varmı? benzinciye gidip gelelimmi?

Bendeniz ; Olur, tamam ( Adam 95 kgmı 100kg belli değil, ağır bir yaratık) mondiale binmesi ile arka taraf basık kaldı, biraz'da sıfır motor içim acıdı tümseklerden yavaş yavaş geçtim, şase falan yamulur diye, herneyse ,yolda giderken konuşuyoruz;

Müptezeller ; Nerede çalısıyosun?

Bendeniz ; Yemek firmasında kurye'yim, maaşım şu kadar falan , adama sordum; sen ne iş yapıyorsun?

Müptezeller ; Hiç bişey .

Bendeniz ; Nasıl yani?

Müptezeller ; " sabaha kadar otuyruk akşama kadar yatayruk" dedi, acayibime gitti, kaç yaşına gelmiş, herneyse beni ilgilendirmez, aldık 1 lt benzin pet şişe ile motora geri döndük, daha benzini koymadan motor marş aldı.

Bendeniz ; Ne oldu? " meğer sıcaktan şişmiş motor, bekleyince soğuyup düzeldi, hay dedim sizin motorunuzada...... baktım'ki bunlar ellerindeki benzini depolarına koydular ve benzin şişesini koklamaya başladılar

Müptezeller ; " Ohhh miss miss kokuyo " bir tanesi çakmagı çıkardı ( elemanlar 2 kişi ) ateş ile oynuyor, 27-30 yaşlarında adamlar, birde kafalarda nazi şapkaları, çakma harley davidsoncular

nNormalde benzin musluğundan akıtırdım, ancak gece vakti görünmüyor , o hortumu geri takamam yırtılır falan, yapmadım iyikide yapmadım, benzinim boşa giderdi bu müptezellere
    Çok aykırı bir duru sezmedim , belki siz tam anlatamadınız, yada tavırlarına tilt oldunuz, iyilik yapmışsınız elinize sağlık.
    MotoGlock, ogzcngdk ve shooter1 bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ne var yahu bizde benzin bidonuna çakmak çakıp yaktık çok eğlenceli bir olay, ayrıca benzinde çok hoş kokuyor

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Beynim yandı.
    Hayatımda okuduğum en uzun cümleydi.
    Astım olanlar okumasın tehlikeli
    oggomoggo bunu beğendi.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Birde Türkiye'de zorunlu eğitim var diyorlar..
    mozgur, braveguy, oggomoggo ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Transalp
    Konuyu açan arkadaş müptezel çıktı.Okuyacaz diye canımız çıktı.Arkadaş o adamın sana yaptığı eziyetin daha beterini bize yapıyosun.
    braveguy ve oggomoggo bunu beğendiler.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    oy dağlar dağlarrr
    Sokollu ve oggomoggo bunu beğendiler.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okuyana kadar canım çıktı
    oggomoggo bunu beğendi.

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Bense mavi ekran cikardim okurken

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    bi tek benmi okurken hiçbir sorun yaşamadım bu zamanda çoğu genç sürekli mesajlaştığı için vs noktalama işareti kullanmıyor hepside birbirini anlıyor nedense bir tek bu forumda noktalama işaretine çok takılıyorlar ne dh ta gördüm nede başka forumda
    yasdal bunu beğendi.

Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir tek benmi okurken hiçbir sorun yaşamadım, bu zamanda çoğu genç sürekli mesajlaştığı için vs noktalama işareti kullanmıyor, hepside birbirini anlıyor, nedense bir tek bu forumda noktalama işaretine çok takılıyorlar, ne dh'de gördüm, nede başka forumda
    (Dh gençliğin hali özeti, eskiden beridir teknolojik konuları takib amaçlı takılırım, arada popülerkonular= rezalet.Mt'de nispeten eyidir.)

Önceleri sen gibi düşünüp, ik orta okulda verilen bu yazım kurallarıda ne mikime yarıyorki deridim , ancak okuma adaptasyon, yazar/şair ne demiş? neyi vurgulamış , eser manzummu? 4'lükmü düzmü hikayemi nerede ne anlama gerek, özet nedir? gibi halleri daha iyi anlamak diyaloglu geçen yazılarda kim nerde neyi demekte gibi zımbırıkları anlayabilmek adına yazım noktalama işaretlerini yazım biçimini en az trafik işaretleri kadar önemli buluyorum artık.

Yukarıda forumdaşın yazıyı kendi çapımda pasta olarak düzenledim, yaklaşık 10 dakikamı aldı, ki yazım/edebiyat konusunda bilirkişidedeğilim, yinede işaret ve işaretçilere uyunuz uymayanları uyarınız.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    (Dh gençliğin hali özeti, eskiden beridir teknolojik konuları takib amaçlı takılırım, arada popülerkonular= rezalet.Mt'de nispeten eyidir.)

Önceleri sen gibi düşünüp, ik orta okulda verilen bu yazım kurallarıda ne mikime yarıyorki deridim , ancak okuma adaptasyon, yazar/şair ne demiş? neyi vurgulamış , eser manzummu? 4'lükmü düzmü hikayemi nerede ne anlama gerek, özet nedir? gibi halleri daha iyi anlamak diyaloglu geçen yazılarda kim nerde neyi demekte gibi zımbırıkları anlayabilmek adına yazım noktalama işaretlerini yazım biçimini en az trafik işaretleri kadar önemli buluyorum artık.

Yukarıda forumdaşın yazıyı kendi çapımda pasta olarak düzenledim, yaklaşık 10 dakikamı aldı, ki yazım/edebiyat konusunda bilirkişidedeğilim, yinede işaret ve işaretçilere uyunuz uymayanları uyarınız.
    +1 (10 karakter)
    braveguy bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-25
    Bu sefer guldurmedi..

mozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache RTR 150 / CRF 250 L
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sefer guldurmedi..
    Düşündürdü ama....
    Cellat uyandı yatağında bir gece || "Tanrım" dedi "Bu ne zor bilmece :
    Öldürdükçe çoğalıyor adamlar || Ben tükenmekteyim öldürdükçe..."
    Ataol Behramoğlu

Motosikleti
    MONDİAL 150 ZC (Alayına Gider)
    gençler sonuç ne şimdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)