Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MAX 5 BİN LİRALIK CHOOPER TARZI MOTOR ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorcu abilerim kardeşlerim ben yeni motora baslıcak bi arkadasınızım.Böyle yaz kış binebilicegim masraf cıkarmıcak diledigimde uzun yola gidebilicegim rahat chooper tarzı motor önerilerinizi bekliyorum.20 yasındayım boyum 174 kilo 75.Siteyi yaklasık 1 senedir takip ediyorum uyelık acma fırsatım yeni oldu.Birde bi motor almadan önce nelerine dikkat etmeliyim bu konudada bilgilendirirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    kanuninin bir tane chopper tarzı var ona bakabilirsin

Motosikleti
    Hyosung GV650
    kuba sl 200 al.
    SametK ve calderons bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    falcon mu ne vardı en güzeli o görünüyo

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Kesinlikle kuba superlight 200 ilincielde o fiyatlara bulunur ...
    SametK bunu beğendi.

cokmu ıyı bu kuba superlıght 200 digerlerinden ayıran farkı özellikleri nelerdir biraz bilgilendirirmisiniz

En ucuzu en yakışıklısı yani başka bir + özelliği olduğunu sanmıyorum falcon freedom var birde ama sanırım o aşar seni

Motosikleti
    honda cbf 150 2013 model
    selam arkadaşım kuba veya kanuni mondial bunlar alınacak motor değil bazılarının görünüşü güzel gelebiliş ama fazla değil 1 yılı doldurmadan dökülmeye başlar arkadaşım kuba aldı biryıl sonra sattı hic menmun kalmadı alacaksan honda al kafan rahat olsun sıfır alamıyorsan ikinci el al

Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşım kuba veya kanuni mondial bunlar alınacak motor değil bazılarının görünüşü güzel gelebiliş ama fazla değil 1 yılı doldurmadan dökülmeye başlar arkadaşım kuba aldı biryıl sonra sattı hic menmun kalmadı alacaksan honda al kafan rahat olsun sıfır alamıyorsan ikinci el al
    Max 5 bine homda Cruiser varsa ben de alırım valla
    SametK bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı bacayracam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hepimiz biliyoruz bu bahsettiğimiz markalar japonların 1-2 tık altında kalitede. ama nekadar ekmek okadar köfte meselesi. adam 5000 tl'ye kadar cruiser istemiş. bende kuba sl200 tavsiyesinde bulundum ama o paraya alabileceği daha iyi birşey ben bilmiyorum varsa tabi öğrenmiş oluruz.

Alıntı SametK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cokmu ıyı bu kuba superlıght 200 digerlerinden ayıran farkı özellikleri nelerdir biraz bilgilendirirmisiniz
    belki bilirsin eskiden Keeway diye bir marka vardı ülkemizde işte bunlar giderken bazı ürünlerini bizim yerli tedarikçilere devrettiler. keeway SL 150 ve 200 vardı bunlar Kuba oldu. keza RKS Cruiser'da Keewayindi. bu motorlar enazından o dönemki çinlilere göre 1 tık daha iyi geldi. ha şunuda demiyorum yağ gibi akar daha iyisi yoktur vs filan ama o paraya alınabilecek mantıklı tercihlerden biri. Altındaki motorun ne olduğunu bilirsen ve senden önceki sahibi (ikinci el aldın kabul ediyorum) motorun ırzına geçmediyse ayrıca bakımını zartını zurtunu zamanında ve düzgün yaptırırsan seni üzeceğini düşünmüyorum. şu sıralar Falcon freedom alanlarda oldu ama daha yeni bir alet geçen yıl fuarda görmüştüm görüntü gayet iyiydi ama malzeme kalitesi olarak kuba SL biraz daha iyi gibiydi. bu arada hepsine bak aklına yatanı al.

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Kuba SL 200

Sebebi mi; çok yakışıklı, kullanımı kolay, servisi ve parçası yaygın, halen üretimde.

Falcon freedom 250 alma

Sebebi mi; kaç tane sattı belli değil, servis, parça ne alemde muamma.

Motosikleti
    arayışta
    Arkadaşlar bende konuyu takipteyim, hazır açılmışken şu regal raptor olayına değilseniz kuba ile farkları, benzerlikleri ve hangisinin neden tercih edilmesi gibi, ilginiz için teşekkür ederim

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Regalle ilgili merak ettiklerini sorarsan cevaplayabilirim.

calderons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 sene kullandım Sl200. Hatta ilk konuyu açanlardanım.

Artıları: Konfor - Tasarım
    Eksileri: İşçilik - Yedek Parça Fiyatı - İlgisiz Servis

FatalRhytm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    öncelikle üyeliğin hayırlı olsun aramıza hoşgeldin. sana tavsiyem 5000 TL. civarında motosiklet alacaksan
    1. 0 moto alma o motorların sıkıntısı çok olur 2. el almanı tavsiye ederim en azından 0 sıkıntıları ilk sahibi tarafından giderilmiş olur sen o sıkıntılarla uğraşmazsın.
    2. Düşük KM motosiklet almaya çalış.
    3. Alacağın motosikletin büyük kaza yapmamış olmasına dikkat et ufak tefek kazalar olabilir mesela motor dururken yan yatmış olabilir yada ufaktan düşmüş olabilir bunlar pek sıkıntı değil ama önden kazalı motosikletler sıkıntı yaratır.

Alacağın motosiklet için ise sana tavsiyem ben kullanıyorum ve çok memnunum hem gösterişli hem sağlam yakıtıda oldukça az. Ledow cxm250a klasix
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/47633-%5Bmt%5D-ledow-cxm-250a-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html bu adresten bakabilirsin.
    Belirtmiş olduğun paraya birde Regal Raptor alabilirsin ben ikisi arasında çok kaldım ikisinide uzun süre araştırdım ledow regale göre daha sağlam.
    Son birşey hangisini alırsan al ama önce güvenliğini al!!!
    şimdiden hayırlı olsun alacağın motosiklet kazasız belasız kullanman dileklerimle.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)