Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ve soğuk hava hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    tragedie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Selamlar öncelikle. bir kaç sorum olacaktı . motor kullanmaya 2 sene önce başladım. ilk motora bindiğimde kask ve korumala nedir bilmezdim. 4 defa faranjit oldum. sonra ehliyet alıp forumla tanıştıkdan sonra eldivendir monttur. kasktır ve motor kullanma tekniğim gelişti mesala bu sene hiç hasta olmadım. merak ettiğim konu şu vucut soguğa karşı bagışıklıkmı kazanıyor. yoksa ekipmanların daha iyi olması nedeniylemi soguk etkilemiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Ekipmandandır, bizimkiler üşüteceğimi düşünürken sucuk gibi indiğimi bilirim.

Hakkın kim?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    ekipmanlar sayesinde, doğru ekipmanı kullanırsanız kar biel yağsa üşümeyi bırak sıcak bile gelebilir. bu kış okula metroyla gitmek zorunda kaldım 1 hafta kadar, inanılmaz üşümüştüm o hafta. motosiklet üstündeyken baya sıcakta gidiyormuşum meğersem

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı hakikiteker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipmandandır, bizimkiler üşüteceğimi düşünürken sucuk gibi indiğimi bilirim.
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekipmanlar sayesinde, doğru ekipmanı kullanırsanız kar biel yağsa üşümeyi bırak sıcak bile gelebilir. bu kış okula metroyla gitmek zorunda kaldım 1 hafta kadar, inanılmaz üşümüştüm o hafta. motosiklet üstündeyken baya sıcakta gidiyormuşum meğersem

Bazen terli terli binmek zorunda kalıyorum mont ve kask olmasına rağmen yinede rüzgar yiyorum ama hasta olmuyorum. ekipmanların çok faydası var vucudun direnci motor kullanmayan insanlara göre daha yüksek olup olmadığını merak ediyorum

HSGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan Discovery 150
    Alıntı tragedie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazen terli terli binmek zorunda kalıyorum mont ve kask olmasına rağmen yinede rüzgar yiyorum ama hasta olmuyorum. ekipmanların çok faydası var vucudun direnci motor kullanmayan insanlara göre daha yüksek olup olmadığını merak ediyorum
    Hocam rüzgardan korunmak için hani elin incindiğinde koluna bir şey sararlar ya onun siyahı var elinle montu ununla birleştir sonra eldiveni giy gövdeye giren rüzgarı kesiyor ( benim montun bilek kısmındaki ayarı sıkı olmasına rağmen tam kapatmıyor ) Gerek duyarsan aklında bulunsun ;)

Motosikleti
    Bianchi Falcon 125
    Alıntı HSGUL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam rüzgardan korunmak için hani elin incindiğinde koluna bir şey sararlar ya onun siyahı var elinle montu ununla birleştir sonra eldiveni giy gövdeye giren rüzgarı kesiyor ( benim montun bilek kısmındaki ayarı sıkı olmasına rağmen tam kapatmıyor ) Gerek duyarsan aklında bulunsun ;)
    eyvallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)