Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motor uğruna deliriyormuyum?? :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    arkadaşalr başıma gelen ve gittikçe ilginçleşen motorla ilgili bi olayı sizede danışmak istiyorummm..

malum motor alma isteğimiz iyice arttı,motoru da belirledik ama parayı denkleştiremedik.. ve bir iki haftadır başladııı ; nemi : rüyalarda motor sürmemmm..

artık neredeyse her akşam bi rüyada bi motor kullanıyorum ama genelde almak istediğim motoru gt250 cometi kullanıyorum. mesela:
    --ilk kullandığımda , motorun başında birivardı ve bana motoru kullanmayı öğretti, önce açık alanda gaz,debriyaj ayarları sonra frenaj ve en sonunda trafiğe çıkıyordum.. ama dkkatli birşkilde kullanarak, ha bide çoook mutlu olduğumu hatırlıyorum.

-- ondan sonraki bi rüyada da motorla geziyorduk. gene gaz debriyaj uyumu ve de almak istediğim motoru sanki almışım gibi bir mutluluk heves edasıyla..
    .
    .
    .
    son rüyam dün akşam ise artık ustalaşmıştım evet evet, motoru alıyorum köyde dedemlerin yanına gidiyorum fakat kızarlar diye göstermiyorum.. motorda talim yapıyorum köyde toprak arazide, atlıyorum zıplıyorum, sona cuma ezanı okunuyor namaza gidiyor herkes benide çağırıyorlar ben siz gidin diyorum motoru göstermicem yaa, arkadan bende gidiyorum fakat kaldırımlardan felan çiftteker uçuyorum, ufak toprak tepeciklerinden atlıyorum, haa bunları yaparkende altımda bana dayanan 'ybr125 ' var namazı kılarkende motorum calınırmı diye endişe ediyorumm..işte böyle.

ya arkadaşlar varmı rüyaa yorumları ile ilgilenen aranızda, bide benim gibi motoru kullanmasını rüyada öğrenen,talim yapan varmı..inanın şu an motor kullanabilirim,bu güne kadar okuduğum tüm teorik yazıların talimini yaptım sanki dün kullanmışım gibi hissediyorum.. bu beyin çook ilginç bi organ yahuu..
    yoksa ben deliriyormuyum motor sevdasıyla ...???

varmı sizdede böyle şeyler arkdaşlar yoksa tek deli benmiyim
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben de sürüyorum rüyamda. gezmediğim yer kalmadı

her motor hayali kuran insanda olur böyle şeyler
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Hayırdır inşallah!
    Benim motoru alana kadar çeneme vuruyordu.Herkesi motor muhabbetinden kusturuyordum.Aldıktan sonra ise kabusa dönüştü,yabancı eller motoruma dokunuyor,deviriyor üstüne duvar yıkılıyor vs...
    Sonun pek hayır değil anlıyacağın!

Motosikleti
    valla hayır olur inşallah yoksa bakırköyden yerimizi ayırttıracaz gibi duruyor..

sizde de böleşeyler olurmu yoksa bi deli benmiyim
    ayrıca motor kullanmasını teoriğinin en azından uygulamasını yapmak çook ilginçti.inanırmısınız motor da bayaa ağırdı.. eee 2-3 günde bir bayii ye gidip motora oturursanız benim gibi ağırlığını bile tutturursunuz rüyalarınızda .

şu motor delisi GARİBe Allah rızası için bi yardım...
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    valla hayır olur inşallah yoksa bakırköyden yerimizi ayırttıracaz gibi duruyor..
    daha ayırtmadınız mı?
    ben çoktan rezervasyon yaptırdım, tarhin gelmesini bekliyorum
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    abiler çoook önceden daa motor virüsü kapmadan önce bi rüya görmüştüm siyah bir motor vardı altımda dedeminmiş güya eski bi motor dağ bayır gaziyom
    pot pot pot diye ses çıkaran bişy. geçen gün farkettim ki o motor meğer BMW
    R26 imiş. ve pot pot diye ses çıkarıyo. BAkalım bende rüyamdaki gibi dağ bayır gezebilecek miyim?
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Aynı olay şimdi bendede var kardeş, ben gt250r yi almayı planlıyorum ve çevremdekiler artık muhabbetten kusmak üzereler Motorun test sürüşünde mesela frendeki koruyucu maddeden dolayı frenlerin iyi tutmadığını okumuştum bu benim kabusum oldu motoru bayiden alıyorum hop bi arabaya giriyorum sanırım motoru alana kadar kabuslardan ben bu muhabbetten dolayıda çevremdekiler bayağı çekecekler
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Walla benım de esim nerden cıktı bu motor sevdası bılmem ki diyip diyip duruyor gelince senin yazını okutcam bak benden de sevdalıları var derim ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

skyline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O da olur bea:)
    Al benden de o kadar..1 senedir etrafımdakilerin başının etini yedim motor motor diye..Her lafın sonu "ah bir motorum olsaydı" diye bitiyor..Ege üniversitesinde okuyanlar bilir..Kampüsün içinde yeşil köşk vardır..Cok güzel bir yer bira filan da içiliyor..Ama pahalı biraz..Bende gecen bir muhabbette "ulen motorum olsun ilk işim dışardan bira alıp Yeşil köşkün yanındaki çimlere oturup bira içmek olcak"dedim,nasıl olsa motorla bira alıp gelmek kolay ya
    Arkadaşta koptu,abi madem motor aldın niye oraya gidiyosun sahile çek dedi..Ama benim içimde motor aldıktan sonra yapmak istediklerim o kadar abartı duruma geldiki,herşey onla alakalı..Yapmak istediklerimi bi anlatsam 6 sayfa olur

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    dostum normaldir rüyada motor görmen!

kişi ne ile meşgül olursa onunla beraber olur rüyadada.

yani kişinin fikri ne ise zikride oduR!.
    itina ile kaza yapılır

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Aynı olay bendede oluyor ara sıra gece rüyamda umarsızca dolaşıyorum çok büyük zevkti. bende çevremdekilerin başını yiyorum motor diye millet beni görüncekaçıyor artık napayım ama aklımda fikrimde motor var başka bişey yok kapı önünden motor geçse hermen koşup bakıyorum deliriyorum galiba diyordum ama sizleri gördükten sonra yaptıklarım normalmiş meğer

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynen hatun delirmek üzere millet beni görünce sakın motosikletten bahsetme hatta mümkünse uzaklaş diyorlar iş yerinde artık kimse yanıma yaklaşmıyor her şeyim o oldu gözüm başka bir şey görmüyor her gün rüyalarıma giriyor desem yeridir normal abi bunlar sen sıkma canını motosikletle ilgili susmak istiyorum ama olmuyor böyle giderse etrafımda kimse kalmayacak...

cbrhalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor siyah inci 34 AZ 6983
    Alıntı thundersss adlı üyeden alıntı
    Aynen hatun delirmek üzere millet beni görünce sakın motosikletten bahsetme hatta mümkünse uzaklaş diyorlar iş yerinde artık kimse yanıma yaklaşmıyor her şeyim o oldu gözüm başka bir şey görmüyor her gün rüyalarıma giriyor desem yeridir normal abi bunlar sen sıkma canını motosikletle ilgili susmak istiyorum ama olmuyor böyle giderse etrafımda kimse kalmayacak...
    Al bendende okadar yanlız yaşayıp yanlız ölecez biz olmadı ortaklaşa bi huzur evi açalım orda yaşlanırız
    YOLCULUĞUN ERKENİ MAKBULDUR 0rh+

Motosikleti
    Alıntı kivanctf adlı üyeden alıntı
    Walla benım de esim nerden cıktı bu motor sevdası bılmem ki diyip diyip duruyor gelince senin yazını okutcam bak benden de sevdalıları var derim ...

valla buna çok sevindim,yazımız işe yarayacak desene..

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben rüyamda hep ya motordan düşüp duruyorum ya da motorun gaz teli kopuyor gidemiyorum. On rüyadır düzgün bir tur atmak nasip olmadı

Motosikleti
    ya onu bilmem de rüyada motor kullanmasını öğrendim o o çok iliginç. arabaya olan ilgim ve bilgimden mi geliyor artık bilmiyorum ama inanın debriyajı yavaşça bırakırken gazı döndürüp kaldırıyorum önü adeta bir kısrak gibi havalanıyor..ulan özel derse para versem böle zevk alamam

arkadaşlarrrrrrr,yokmu rüyaları yorumlayacak birisi..

yokmu başka rüyalar..rüyalarında motorla tanışan,motorla keşfe dalanlar.. bekliyorum zevkle okuyorum..

demekki yalnız değilim, deliler klubune hoş geldiniz.

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı muritu adlı üyeden alıntı
    valla buna çok sevindim,yazımız işe yarayacak desene..
    Aynen oyle ...Tesekkurler ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

Motosikleti
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Ben rüyamda hep ya motordan düşüp duruyorum ya da motorun gaz teli kopuyor gidemiyorum. On rüyadır düzgün bir tur atmak nasip olmadı

valla bizde artık rüyalarda kullnamaya devam edicez anlaşılan hosung lara zam gelecekmiş bana da bu kafa atma smileyini kullandırdılar ya benim gibi sakin adama..

nabacaz bilmiyorum..rüyalarda buluşuruz.

valla ben bir kaç hjaftadır rüya görüyom motorla ilgili ama benimkiler seninki kadar iyi değil mesela ben genellikle rüyamdayken frenler tutmuyor bi bakıyorum vites pedalı yok bi bakıyorum fren kolu yok yada uçurumlardan uçuıyorum fln :D
    Kask tak!

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    abi o rüyada motor sürme olayı mükemmel bişey resmen yaşıyorsun yaa kafayı yemiyorsun bence bu aşk çok büyük bir aşk o kadar tutkuyla bağlı olduğun şey belki rüzgar belki o ses belki v motor ne bileyim o da seni rüyalarında yanlız bırakmıyor işte...yani sonuç olarak yanlız değilsin

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler