Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ninja 250sl alma arifesinde gözüme güzel gözükmemeye başladı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Morphin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR650F
    Arkadaşlar 2 hafta sonra ninja 250sl'i almayı planlıyordum. Bu hafta ise ekipmanları alıcaktım.

Taki birinin çektiği resmi görene kadar. Motoru fuar'da yakından da gördüm oysaki.
    Boyum 1.72 75 kg Normal birisiyim. Yinede gözüme çok ufak gözüküyor motor..

Mesela aşağıdaki resim'de cbr 250 bi başka duruyor. Ben buradayım diye bağırıyor resmen.
    Sahilde falan park etmiş olarak görüyorum cbr repsol'ü, Herşeyiyle farklı araç. Jantlarının turuncusuyla ben özelim diyor.

Ama şimdi düşünüyorum. Cbr 250 alana kadar r25 alınır. 14 bin lira nedir ya? 13 bin liraydı ne güzel 1 ay önce
    12400 liraya alınabilecek en mantıklı seçim olarak Ninja 250 SL alıcaz artık. Mantığım bunu söylese de gönlüm hiç oralı değil.

Belki 250sL'e Special edition'daki gibi sticker'lar yapıştırılarak adam edilebilir diye düşünüyorum.
    2 liralık sticker için aşağıdaki güzelim makineyi bize satmıyolar arkadaş şaka gibi ya..

Custom bişeyler yapıp yukarıdaki special edition gibi güzel bir şey yaparsam belki gönlüm ikna olur.
    Eski toprak olarak sizin görüşlerinizi almak istedim bu yüzden.

250sl'e nasıl bir sticker yapıştırsak veya nasıl bir kaplama yapıp adam etsek?
    Benim bildiğin ebay'de falan böyle krenaj'lar için satılan yapışkan kaplama malzemeleri var. Onlardan gelin bi el atında ortaya güzel birşey çıkaralım. Belki başkasınada faydası olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Sl çok küçük ama size uygun olabilir ama bence 250ccde alınıcak tek 0 motor profilinizde yazdığı gibidir:

Motosikleti
    Yzf-R25 Coming soon.

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    r25 var arkadaş kararsızlık yok

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Bence bir kaç kıza göster resimleri onlar karar versin sonuçta onlara hava atacaksın
    s0me0ne, afu35, nemesis-83 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Geçen cumartesi Kadıköy Hasapaşa daydım. Kürekle dağıtılmış gibi r25 vardı :D

Bir objeye ne kadar bakarsanız o kadar sıkılırsınız. Fazla bakmaya gerek yok 2 hafta sonra alıcaksanız motosiklet defterini kapatın direk alın ekipman vs. bakmayın bile motor falan.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bir kaç kıza göster resimleri onlar karar versin sonuçta onlara hava atacaksın
    Hocam hayatımda hiç hava atmak için bir şey almadım. Önemli olan benim mutlu olmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sl çok küçük ama size uygun olabilir ama bence 250ccde alınıcak tek 0 motor profilinizde yazdığı gibidir:

Motosikleti
    Yzf-R25 Coming soon.
    Hocam tecrübem fazla olmadığı için, forum ve AEA'nın da uyarıları doğrultusunda vazgeçtim.
    1 yıl bunda takılıp daha sonra r25'e geçmeyi düşünüyorum veya 2 yıl bunda takılıp xj6, mt07 almayı düşünüyorum.

Bu süre içerisinde fiyatı ile en makul olan araç bu. Cbr250'nin fiyatı ortada.. Çok kısa süre içerisinde bu alet de 13-14 olur kesin. Mantık 250sl diyor. Gönlümede yatması için biraz güzelleştirmek istiyorum.

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Motor bir gönül işidir. Bu sebepten dolayı bence kimsenin söylediğine kulak asmaman gerekir. Eğer zevvkler aynı olsaydı bütün motorlar tek tip olurdu. Motosikletine yapacağın stickerları da bir reklamcıya gidersen ver resmi gösterirsen senin istediğin gibi yaparlar ve sende güzelce yapıştırırsın. Dersenki ben tek oliyim bambaşka şeyler olsun o zaman buyur sana link seç beğen ;)

http://www.ebay.com/bhp/ninja-250-graphic-kits
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor bir gönül işidir. Bu sebepten dolayı bence kimsenin söylediğine kulak asmaman gerekir. Eğer zevvkler aynı olsaydı bütün motorlar tek tip olurdu. Motosikletine yapacağın stickerları da bir reklamcıya gidersen ver resmi gösterirsen senin istediğin gibi yaparlar ve sende güzelce yapıştırırsın. Dersenki ben tek oliyim bambaşka şeyler olsun o zaman buyur sana link seç beğen ;)

http://www.ebay.com/bhp/ninja-250-graphic-kits
    Hocam buradakilere bakmıştım önceden. Pek beğendiğim olmadığı için Custom ne yapılabilir diyerek açtım konuyu.
    Bilirsiniz grenaj'a atılacak 2 çizik bile motoru bambaşka gösterebilir.
    Aşağıda attığım link deki ürün güzel fakat 95 dolar ona verilmez ki ya.

ÜRÜN

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Alıntı Morphin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayatımda hiç hava atmak için bir şey almadım. Önemli olan benim mutlu olmam.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Hocam tecrübem fazla olmadığı için, forum ve AEA'nın da uyarıları doğrultusunda vazgeçtim.
    1 yıl bunda takılıp daha sonra r25'e geçmeyi düşünüyorum veya 2 yıl bunda takılıp xj6, mt07 almayı düşünüyorum.

Bu süre içerisinde fiyatı ile en makul olan araç bu. Cbr250'nin fiyatı ortada.. Çok kısa süre içerisinde bu alet de 13-14 olur kesin. Mantık 250sl diyor. Gönlümede yatması için biraz güzelleştirmek istiyorum.
    Sl alın o zaman, 250cc olsada hafifliğinden dolayı dikkatlide olursanız sorunsuz bir şekilde sürer tecrübe edinirsiniz ama madem naked a geçeceksiniz inazuma neden almıyorsunuz yada pulsar felan?

CHaTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson electra glide ultra classic
    Hocam buradakilere bakmıştım önceden. Pek beğendiğim olmadığı için Custom ne yapılabilir diyerek açtım konuyu.
    Bilirsiniz grenaj'a atılacak 2 çizik bile motoru bambaşka gösterebilir.
    Aşağıda attığım link deki ürün güzel fakat 95 dolar ona verilmez ki ya.

ÜRÜN
    Tamam işte o beğendiğin ürünün resmini al git bir reklamcıya (hani bu otomobillerin üzerine reklamları kaplayan firmalar) onlar aynı resmi birebir çıkartırlar birde onlardan fiyat al bakalım ne fiyat verecekler.
    BETTER SWEAT THAN BLEED ( KAN AKMASINDANSA TER AKMASI ÇOK DAHA İYİDİR)
    BİLMEDİĞİNİ BİLMEMEK EN İYİSİDİR: BİLMEYİP DE BİLDİĞİNİ SANMAK TEHLİKELİ BİR HASTALIKTIR.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sl alın o zaman, 250cc olsada hafifliğinden dolayı dikkatlide olursanız sorunsuz bir şekilde sürer tecrübe edinirsiniz ama madem naked a geçeceksiniz inazuma neden almıyorsunuz yada pulsar felan?
    Çünkü naked'a fiyatından dolayı geçiyorum. Bakalım parayı vurursak eğer 600rr veya cbf650 alırım.
    Bu fiyat artışlarıyla gerçi kıçımıza don alamayıcaz ama.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Alıntı CHaTaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam işte o beğendiğin ürünün resmini al git bir reklamcıya (hani bu otomobillerin üzerine reklamları kaplayan firmalar) onlar aynı resmi birebir çıkartırlar birde onlardan fiyat al bakalım ne fiyat verecekler.
    Mantıklı hocam olabilir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yeni bir şey değil, her zaman CBR 250 daha güzeldi. SL250'nin o incecik deposu ve ufaklığı benim için tek başına almama sebebidir. Diğer yandan mesele SS görünümlü motor almak değilse eğer, Inazuma varken hiçbirine o paralar verilmez. Hele bir de F modeli olursa... İnsanlar nedense fiyatına ve Dunlop lastiklerine bakıp bir anda SL2502nin harika, CBR 250'nin de kötü bir motor olduğuna dair birbirlerini gaza getirdiler. İkisini yanyana görüp üzerine binince SL250 diyecek çok fazla insan çıkacağını sanmıyorum.
    Morphin bunu beğendi.

eger ninja250sl deb vazgecip cbr250r alırsan parana yazık edersin. ben yzf r25 aldım gidişyle duruşuyla 250cc havası değil 300cc havası veriyor.performans olarak çok başarılı
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650GS 2007
    Valla hocam haftasonu hava ne güzeldi, Kadıköy'de 1 saatte 3-4 tane repsol cbr gördüm mutlu oldum

Valla 12-15bin kolay kazanılmıyor ince hesaplar da önemli ama o kadar parayı gözden çıkardıktan sonra istediğinizi alın, gönlünüz hoş olsun
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı skolyusk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger ninja250sl deb vazgecip cbr250r alırsan parana yazık edersin. ben yzf r25 aldım gidişyle duruşuyla 250cc havası değil 300cc havası veriyor.performans olarak çok başarılı
    Bu konuda haklısınız hocam zaten cbr alacağıma r25 alırım şüphesiz. Ama arada 2 bin tl fark var ve tecrübem yok.
    Çabuk alışırım iyi kullanırım, korkusuz bir şekilde antrenman yaparım bunlardan eminim ama yinede r25 çok tuzluya geliyor. + 700 lira lastik parası cabası.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni bir şey değil, her zaman CBR 250 daha güzeldi. SL250'nin o incecik deposu ve ufaklığı benim için tek başına almama sebebidir. Diğer yandan mesele SS görünümlü motor almak değilse eğer, Inazuma varken hiçbirine o paralar verilmez. Hele bir de F modeli olursa... İnsanlar nedense fiyatına ve Dunlop lastiklerine bakıp bir anda SL2502nin harika, CBR 250'nin de kötü bir motor olduğuna dair birbirlerini gaza getirdiler. İkisini yanyana görüp üzerine binince SL250 diyecek çok fazla insan çıkacağını sanmıyorum.
    Haklısınız katılıyorum hocam.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Valla hocam size kötü gözukebilir ben gayet te güzel dikkat cekiyorum. cbr 250 özel diyorsunuz neresi özel bunun anlamadım. Bi sticker için motordan vaz gecicekseniz almayın derim.
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Sabırsız adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla hocam size kötü gözukebilir ben gayet te güzel dikkat cekiyorum. cbr 250 özel diyorsunuz neresi özel bunun anlamadım. Bi sticker için motordan vaz gecicekseniz almayın derim.
    Vazgeçmedim zaten el mahkum bunu alıcam. Sadece İlk mesajda attığım resimdeki gibi biraz sticker ile gözüme güzel gözükmesini sağlamak istiyorum.
    siz bu hali yerine o attığım special versiyon gibi olsun istemezmiydiniz?

Motosikleti
    YZF R25
    Vazgeçmedim zaten el mahkum bunu alıcam. Sadece İlk mesajda attığım resimdeki gibi biraz sticker ile gözüme güzel gözükmesini sağlamak istiyorum.
    siz bu hali yerine o attığım special versiyon gibi olsun istemezmiydiniz?
    dediğiniz gibi çok daha güzel olurdu. bu hali çok boş duruyor.
    Morphin bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    R25 için çok çekinmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten rodaj bitene kadar 1600 km geçecek. 1600 km'de oldukça alışırsın. O paraya SS kasa olacaksa R25 olsun.

Motosikleti
    CBR650F
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25 için çok çekinmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Zaten rodaj bitene kadar 1600 km geçecek. 1600 km'de oldukça alışırsın. O paraya SS kasa olacaksa R25 olsun.
    Hocam motor tecrübem 100-200 km falan. O da çeşit çeşit motorlarla.
    r25 alırsam eğer 2100 lira + 700 tl lastik. = 2800 lira fazla veriyorum. Zaten 5 bin nakit gerisini taksitle almayı düşünüyorum. Kafam çok karışık :(

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)