Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Dün sakaryada motorcuların başına gelenler

Motovento
    REKLAM ALANI
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Sakarya'da motosikletçiler ile otomobil sürücüleri arasında çıkan kavga güçlükle yatıştırıldı.

Edinilen bilgilere göre, İzmit'ten Dokurcun tarafına gitmek isteyen 20 kişilik motosikletli grup Akyazı D-140 karayolu Batakköy kavşağı civarında bir otomobilin tacizine uğradıklarını iddia etti. İddialara göre otomobilin üzerlerine sürdüğünü bu sebepten 4 motosikletin düşme tehlikesi yaşadığı ve motor kameralarının kırıldığını belirten motosiklet sürücüleri Kuzuluk Kaplıca evleri önünde otomobil sürücüsünden zararlarının karşılanmasını istedi. Durumu duyan otomobil sürücüsünün arkadaşları olay yerine gelince iki grup arasında gerginlik yaşandı.

20 KİŞİLİK GRUBU TEK BAŞINA DAĞITTI

Çıkan kavga sonrası motosiklet sürücülerinin bir kısmı olay yerinden uzaklaşırken, mağdur olduğunu iddia eden ve ismi öğrenilemeyen motosiklet sürücüsü kavganın ortasında tek başına kaldı. Motosiklet sürücüsü yanında getirdiği elektro şokla kendisine saldıran 20 kişilik gurubu dağıtmayı başardı.

KÖYLÜ KADINLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Kavga sırasında motorcu gencin birçok kişi tarafından darp edildiğini gören köylü kadınlar ellerine sopa alarak kavga eden gruba tepti gösterdi. Olay yerine gelen Jandarma ekipleri birçok kişiyi gözaltına alırken, kalabalık grup motoru tekmeleyerek öfkesini motordan çıkardı.

Kendini elektro şokla savunan motosiklet sürücüsünün grubu dağıtması ile kamera saniye saniye yansırken, Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Kaynak: Milliyet - Akyazi Haber

mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250 L
    demekki sakaryada yirmi kişi bi adama saldırdığına göre delikanlısı bol bi yer zaten istanbulda da 41 plakalalı araçlara ara sıra raslıyorum kalite belliymiş meğer, biz doğuyu eleştirirken güvensiz diye asıl teröristler burnumuzun dibinde haberimiz yok.
    berkcigdem, 40yapar, _kaan_ ve 19 diğerleri bunu beğendiler..

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    O adamı orta bırakaj motorcu arkadaşlarıda arkadaş değilmiş. Ulan sen beraber oturup kalktığın adamı öyle yerde nasıl tek başına bırakırsın ben bunu anlamıyorum. Ülkemizin poliside kesin cok meşguldür ondan gecikmiştir oraya gelmeye. Biz dışarıda birine bişey diyip dokunduğumuz an ters kelepçe yapıp nezarethaneye götürüyorlardı.(Cok yaşandı). İşte böyle bi ülkede yaşıyoruz artık kimin ne olunduğu bilinmiyor. Bildiğin mafya ülkesiyiz birinden laf duydummu hayatında bir surata yumruk atmamış kişi arkasında 30 kişiyle reis oluyor.
    agrasiwe, ctuna81, Radminox ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    1 kişiye saldıran sözde delikanlı sürüsü
    abeciMotoru, Pisman, Shrieker ve 7 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    İşte ahlaksız, şerefsiz Türkiye gerçeği. Olmayan özelliklerimizle övünmekten aslında ne olduğumuzu göremiyoruz. 20 kişi bir kişiye karşı. Sorsan hepsi delikanlıdır.
    dyavol-77, KaanD, hasansonmez ve 17 diğerleri bunu beğendiler..

TEMBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mg
    kaskı çıkarmayaymış keşke, 20sinide yığardı oraya.
    berkcigdem, OnurTr, guitarist76 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

cluuberzone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kısmetse olacak inşallah
    kendi babam bile olsa eğer haksızsa CAHİLCE savunmam...

bu yolda da olur bir mecliste de olur farketmez.

Ne yazıkkive ne hazindirki milletçe yanlışı sırf ahbabımız dostumuz diye DOĞRU kisvesi altında biliçsizce savunuyoruz.

kardeşim hatalıysa çek kenara hatalısın de.
    nedir bu inatla koruma içgüdüsü
    Pisman ve moturmotur bunu beğendiler.

CengoCenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı hasansonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki sakaryada yirmi kişi bi adama saldırdığına göre delikanlısı bol bi yer zaten istanbulda da 41 plakalalı araçlara ara sıra raslıyorum kalite belliymiş meğer, biz doğuyu eleştirirken güvensiz diye asıl teröristler burnumuzun dibinde haberimiz yok.
    Dostum sakarya nın plaka 54 dür 41 kocaeli. Aman diyim benimde araba plakası 41 arada olan benimkine olmasın
    berkekolik1, elpantt, afu35 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    kendini erkek sanan zavallıların yaptığı dengesizlik. Muhtemelen şahin doğan tayfası it kopuklar... Asıl önemli olan beraber yola çıktığın insanların seni orda o durumda bırakıp gitmesi. Herkesle yola çıkılmazmış demekki. Yola çıktığın insanları iyi tanıyacaksın öyle yola çıkacaksın. yeni tanıştığın insanlarla gezmeyeceksin...
    rebirth bunu beğendi.

CengoCenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    O kadar, sorsan "erkeğim diye övünecek" adam vardı orada. Hiç birisi bir teyze kadar olamadı. Helal olsun teyzeme...
    OnurTr ve guitarist76 bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Taşrada işsiz gençlerin bu tür olayları çok oluyor. Kavga edecek kimse bulamazlarsa birbirlerine dalaşırlar. İş yok , okul yok, akşama kadar kahvede bekle olmuyor tabi. Biraz "ekşın" lazım. "Artiz" gibi gezen ve "artistik" yapan motorcu grubundan daha iyi bir kurban olabilir mi ?
    Aynı durumu asker uğurlaması yapan serserilerde de görebilirsiniz. Birisi bir şey desin de dövelim diye fırsat kollarlar.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    üzücü bir haber. olayı bilmiyoruz da diğer motorcuların gitmesi şık olmamış.
    elektro şok cihazının bu kadar işe yaradığını bilmiyordum.
    Shrieker bunu beğendi.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    İş yerinden izleyemediğim için mecbur telefondan izledim!Üç şey dikkatimi çekti!Bir ordaki yaşlı teyzelerin tepkisi kendilerini tebrik ediyorum ellerinden öpüyorum!Diğeri jandarmanın pasifliği!Diğeri 20 KİŞİLİK MOTORCU GRUBUN ARKADAŞLARI DAYAK YERKEN NERDE OLDUĞU?Acaba ordalardı da ben mi göremedim?Olayın kim haklı kim haksız bölümüne detayları bilmediğim için yorum yapamayacağım.

Ayrıca smiles(İSMAİL ABİ) bu olayı eleştirebilirsin olayın içindeki şahıslarıda eleştiribilirsin oradaki güvenlik güçlerinide eleştirebilirsin!Unutma ki bu ülkenin her yeri böyle değil benim abim yaşındasın(41)benden daha çok şey yaşamış ve görmüş olabilirsin ama bu yaşadığın ekmeğini yediğin yere vatanına ŞEREFSİZ VE AHLAKSIZ TÜRKİYE deme hakkını vermez!Senin gibi güzel bir abime yakıştıramadım!

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Ah ulan bi 20 kişi daha motosiklet eldiveni takılı vaziyette orda olsa keşke. Bunu yazarken bile bacaklarım titredi. Şu şahinci apaçilerden nefret ediyorum nefret. Karı kıza laf atarlar. Bira içerler şişeyi kırarlar köpeğin ayağina batar. Neyse ya...
    FalconX, agrasiwe ve sezar11 bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    o motorcu grubunun geri kalanına (kaçanına ) bir şeyler söylemek isterdim ama kalsın boş ver kavga etmeden önce iyi düşüneceksin girdin mi ölümüne gireceksin veya kavga etmeyeceksin öyle şahinci apaçileri görünce kaçmayacaksın geri vites yapmayacaksın herneyse asabım bozuldu
    FalconX bunu beğendi.

LifeisBike
    Misafir
    O adamı orada bırakanlara yazıklar olsun..
    Shrieker ve ARçİL bunu beğendiler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    o şahinci dallamaların saldırmasına değilde, motor süren öteki kaçan dallamaların hareketine kızdım.

Motosikleti
    Piaggio Beverly 250
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İş yerinden izleyemediğim için mecbur telefondan izledim!Üç şey dikkatimi çekti!Bir ordaki yaşlı teyzelerin tepkisi kendilerini tebrik ediyorum ellerinden öpüyorum!Diğeri jandarmanın pasifliği!Diğeri 20 KİŞİLİK MOTORCU GRUBUN ARKADAŞLARI DAYAK YERKEN NERDE OLDUĞU?Acaba ordalardı da ben mi göremedim?Olayın kim haklı kim haksız bölümüne detayları bilmediğim için yorum yapamayacağım.

Ayrıca smiles(İSMAİL ABİ) bu olayı eleştirebilirsin olayın içindeki şahıslarıda eleştiribilirsin oradaki güvenlik güçlerinide eleştirebilirsin!Unutma ki bu ülkenin her yeri böyle değil benim abim yaşındasın(41)benden daha çok şey yaşamış ve görmüş olabilirsin ama bu yaşadığın ekmeğini yediğin yere vatanına ŞEREFSİZ VE AHLAKSIZ TÜRKİYE deme hakkını vermez!Senin gibi güzel bir abime yakıştıramadım!
    Şerefsiz, ahlaksız Türkiye biraz maç sloganı gibi olmuş, pardon. Demek istediğimi sinirden anlatamamışım ama buna benzer bir olay başıma geldiği için ekstra sinirlendim.
    Maalesef genellemelere açık bir ülkeyiz ve bu insanların sayısı hiç de az değil. Bindiğin takside, dolmuşta, yoldan geçen arabalarda her taraf padişah tuğrası, Türk bayrağı doludur, ama davranışlar bu kimlikle uyuşmaz. Kahraman, şanlı geçmişiyle övünürken levyeyi kapıp "zor durumdaki" arkadaşına yardım için bilmem kaç kişi tek kişiye girişebilir öldüresiye. Bu olmaz diyebilir misiniz?
    Ekmeğini yerken vergisini ödüyorum ama karşılığını alamıyorum. Karşılığını başkaları alıyor. Ben hesap soruyorum, ama sormayan da çok. Bu memleket benim de memleketim ve daha iyi olsun istiyorum. Bu adamların sayısı azalsın, ahlaklı, saygılı, dürüst insanların sayısı artsın istiyorum. Ekmeğini yeme söylemleri kimseye bir şey kazandırmıyor bunu görmek lazım.
    Bu memleket için emek vermiş ve hayatını kaybetmiş insanların emekleri heba oluyor. Üç beş kendini bilmez diyerek bu olayları azımsamamak gerek.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    bu gençlerin geçmişiyle övünmeleriyle bu yaptıkları şerefsizliklerin bir alakası olabilir mi? bu gençlerin övündüğü şeylere bir baksanıza ya savaş ya fetih ya da katliam... orta çağda avrupa karanlıktayken "islam coğrafyasının" bilimde ne kadar ileri olduğuyla kimse gurur duymaz... ya da aynı şekilde imparatorluklar zamanındaki görece hoşgörüyle.

işimiz gücümüz 500 sene önce 1000 sene önce yaşamış adamlara özlem duymak. bugünkü halimize acıyorum. linç kadar iğrenç, linç kadar karaktersizlik örneği olan başka bir şey var mıdır? ama işte tarihimiz linçle dolu... yazık. çok yazık.
    metinkilic, Thracian, MotorKafa ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Haklı haksız olayına hiç girmiyorum. Motosiklet arkadaşlığı böyle olmamalı. Ayıp etmiş giden arkadaşlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)