Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Telefon zinciri ( Faydalı olabilir )

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Dur bakayım ben yarın bu iş için bir program yazayım. Herkes kendine en yakın konumdakini aramak için seçer. Listeye adını, telefonu ve yerini yazan kendi seçtiği bir bölgeye haber verebilir.

Bu askerdeki buddy sistemine benziyor. Fena iş değil ama işlerse acaip olur. Bir haber en geç 15 dak. 10bin kişiye uçar. Fena fikir değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Evet arkadaşlar bencede çok mantıklı

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    [QUOTE=scud]Dur bakayım ben yarın bu iş için bir program yazayım. Herkes kendine en yakın konumdakini aramak için seçer. Listeye adını, telefonu ve yerini yazan kendi seçtiği bir bölgeye haber verebilir.

Bu askerdeki buddy sistemine benziyor. Fena iş değil ama işlerse acaip olur. Bir haber en geç 15 dak. 10bin kişiye uçar. Fena fikir değil.[/QUOT]

hadi arkadaş emeğini bekliyoruz. bakalım elimize ne geçecek

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Arkadaşlar bana istanbul'un tüm ilçe ve semt isimleri lazım. Program üstüne çalışıyorum. Zaten ehliyet salıya gelicek klasik pazar muhabbeti olan bilgisayar başındayım.

Program internet üzerinden çalışacak. Üyeler gerçek isimleriyle önce ilçesini sonra semtini girecek. Kendisine en yakın olan üyeler ile gruplar kuracak. Her türlü yaralanmalı kaza, arıza veya benzeri bir olayı önce kendi grubuna sonra diğer gruba iletecek. Aynı zamanda o an için nete girebilecek bir üye bunu nete yazacak. Eğer telefon zinciri bir yerde tıkansa dahi nette mesajı görenler devam edecek. Tabii bu sistemi kurmaya kurarızda istismara uğramaması gerekiyor. Geyik için değil cidden önemli bir olay için kullanılmalı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler