Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Fansız motosiklet kullanmak sorun yaratır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende fransız motor diye okuyup anlamadığımdan konya girmedim ta sabah uyku sersemi bakınca fan olduğunu anladım

Arkadaşım motoruna bir sürü para vermişindir riske girip fan sız şehir içinde kullanma taktığın fanın kenarları kapalı olması lazım ki havayı önden alıp arkaya atabilsin demek istediğimi anlamak için bir otomobile bak etrafında plastik kapak var
    Aynen biliyorum o kapaklarıda bir bilgisayar fanının yanlarını kapatsam öyle taksam olur mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Goldshadow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen biliyorum o kapaklarıda bir bilgisayar fanının yanlarını kapatsam öyle taksam olur mu?
    bende renault 11 1.4 var elektrikçi bezi radyatörün üzerinde unutmuş ve ordan fanın üstüne düştüğü için fan motoru yandı benim araç klimalı olduğundan fan motorunu başka araçtan alıp uydurduk pervanenin kenarında 2cm açık kaldığı için motor cıkardığım motordan iki kat kuvvetli olduğu halde hararet problemi yaşadım ta ki pervane kenarına 5mm buşluk bırakıp radyatörün kenarını tamamen kapatacak şekile getirinceye kadar

şunun gibi resmi örnek olarak gösteriyorum https://www.google.com.tr/url?sa=i&r...29086602534066

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler