Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

KTM duke 250

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    V-Strom 650
    Alıntı byanmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gizli bilgiden ziyade kimse daha o kadar hızlanacak fırsat bulamadı sanıyorum. en azından bende o yürek yok. 155'e kadar çıktım, amortisör çok sert, tem'de bile yavaşken farketmediğimiz küçük yol kusurları var. 150 üzerinde motor ufak ufak yerden kesiliyor. daha hızlanmaya şahsen maçam yemedi: ) üstelik amortisör en yumuşak 2. ayarda.

unutmazsam 6.vites'te 100 km'de kaç devir çevirdiğine bakarım bugün, oradan 9500 devirdeki teorik hızını oranlarız. her halükarda 170 civarıdır. motorun pratik hızı 140 civarı bu arada. 130-140'a kadar gayet istekli hızlanıyor. Tem'de mahmutbey gişelerini edirne yönüne geçince tema'nın oralarda bir yokuş vardır. o yokuşta bile 6.viteste 120-130'la giderken hızlanıyor.[COLOR="Silver"]
    6. viteste 7000 devir civarı 120 ile gidiyor. Devir kesiciye hiç girmedim ama kontak açıldığında göstergedeki her şey bir kontrolden geçer ya, orda gördüğüm kadarıyla 9500 devirin üzeri kesikli çizgi ile gösterilmiş. eğer motor 9500 devirde kesiciye giriyorsa 9500/7000*120 = 160 redline hızı. yok 10bin devirde kesiciye giriyorsa son hız 170. göstergede gözüken bu tabi, gps'e göre %3-5 fazla gösteriyordur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    omeraydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690smc-R
    6. Vites 10.000 devir max hızı kesiciyle birlikte 160 km test edildi.

Saolasın ömer.

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    cümleten merhabalar . üniversite öğrencisiyim 21 yaşındayım . arabam var ve 3. yılım universitede 3 yıldır arabayla gidip gelyorum . ama artık motor almaya karar verdik ilk başta cbr 250 istiyordum en kötü hadi 125 cbr olsun ss olsun şeklim olsun diyordum taki duke yi görene kadar geçen gün bayiye gittik babamla konustuk odeme planını felan olusturduk işte . herneyse adapazarından almaya karar verdık orası daha uygun geldi 15900 orda burda 18 küsür dediler . benim aklımda 2-3 sorun var . adapazarından eskişehire -3 saat yol - pikap kasasında gelse sorun olurmu ? . 182 boyunda 95 kilo ağırlığında bir gencım biraz iri yarıyım yani ve benim ilk motor tecrübem için bana fazla gelirmi ? . genel sohbettekiler tam sana göre bır sıkıntı yaşamazsın tarzında soylemler aldım . trafikte nerde ne yapmamız gerektıgını büyük ölçüde biliyorum ve genelde arabaların motorlara nasıl baktıklarını bıldığım icin bu benim için artı olucak diye düşünüyorum araba sürdüğüm için ( yok üstüne çıkanlar seni görmezden gelenler fela zaten 3-5 km yol gidiş dönüş ) tek endişem bu başlangı motoru acaba ? . okumak ıcın motorsiklet teorisi aldım sürücü kursunun eğitimine gidicem ne öğreticekler bilmiyorum eğer debriyaj felansa kuzenimin 125 ybrsinde çözdüm bile .ve şunu sormak ıstıyorum 15.900 lükten alsam ek lastik takmak gereklimi ? yoksa fabrika çıkışı lastikler iyimidir . bu arada yorumları okudum motorlarınızı gördükçe bi ahh çektim çok güzeller kazasız belasız sürmeniz dileğiyle

Öncelikle hayırlı olsun. Kaymak gibi bir motor alıyorsun haberin olsun

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-214.html burada istediğin sorulara cevap bulabilirsin

15.900 olan kampanyalı fiyatıydı yanılmıyorsam. Diğeriyle her şeyi aynı yani. Ben 200'lük versiyonunu kullanıyorum ama bazen 250'ye aklım kaymıyor değil hani. İnan her binişinde yeniden aşık oluyorsun

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle hayırlı olsun. Kaymak gibi bir motor alıyorsun haberin olsun

http://www.motosiklet.net/forum/moto...sligi-214.html burada istediğin sorulara cevap bulabilirsin

15.900 olan kampanyalı fiyatıydı yanılmıyorsam. Diğeriyle her şeyi aynı yani. Ben 200'lük versiyonunu kullanıyorum ama bazen 250'ye aklım kaymıyor değil hani. İnan her binişinde yeniden aşık oluyorsun
    cok tesekkurler bende oyle dusunuyorum . sizce acemi icin bicilmis kaftanmi yoksa sakjn ha diyormusunuz zaten sehir icinde kullanicam itice ustalasmadan 50 ustune cikcagimi sanmiyorum bende o her binisinde asik olmayi 4 gozle bekliyorum aralik sonunda insallah

caglar48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW S1000R
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok, duke 390 ile neredeyse aynı fiyat olması beni şaşırttı.

Yani duke 390 a hak veririm, vergi açısından o fiyatlara çıkmasını ama 250de ktm biraz fazla abarmış fiyatı sanki...
    Duke 390 yılbasından sonra 21.000 lira fıyat guncellemesi ile satılacak diye bılıyorum kardesım

Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkurler bende oyle dusunuyorum . sizce acemi icin bicilmis kaftanmi yoksa sakjn ha diyormusunuz zaten sehir icinde kullanicam itice ustalasmadan 50 ustune cikcagimi sanmiyorum bende o her binisinde asik olmayi 4 gozle bekliyorum aralik sonunda insallah
    Ben 125 cc scooterdan 200'lüğe geçince noluyoruz demiştim. Gerçekten torku ve hızlanması müthiş. Sen 250 cc ve 31 beygirlik alacaksan bide dikkatli ol derim. Yani biraz agresif bir alet.

Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 125 cc scooterdan 200'lüğe geçince noluyoruz demiştim. Gerçekten torku ve hızlanması müthiş. Sen 250 cc ve 31 beygirlik alacaksan bide dikkatli ol derim. Yani biraz agresif bir alet.
    anladim. baslangic olarak dikkatli olurum yilin sonunda alicaz bakalim

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    arkadaşlar selesi çok sert herhangi bir çalışma yapan arkadaş oldumu?

E-TEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke200
    Duke 200de bu şekilde sert, zamanla alışıyor insan demekten başka bir şey diyemiyorum,bide siz cbf600den geçtiniz sanırım, titresim de üzer cbf600e göre

Merhaba arkadaşlar, 2015 250 Abs ile aranıza katıldım ben de. 5-6 gün oldu alalı, uzun zaman araştırdım vazgeçtim yine karar verdim derken aldım nihayet Lastikler, abs ve debriyaj konusunda gerçekten çok iyi. Orjinal ekipman ve yedek parçalar çok pahalı, saçma dedirtiyor yani, küçücük bi depo üstü çantaya 550 tl vermek koyar adama )) ama motorun kendisi söylenen fiyata değer bence.
    Tek bi şikayetim var, 2015 itibariyle sele'de iyileştirme yapıldı demişti Barkın abi ama iki saat motorun üstünde kalınca dümdüz oluyor poponuz :/ dahası öne doğru eğim yüzünden sürekli depoya doğru kayıyosun, dizinle sıkmak düz yolda sıkıntı değil ama, trafikte kaldıysan mazallah, büyük çile o sele. airhawk gibi sele pedleri yine anlamsız pahalı, benzer bir alternatif ürün tavsiye edebilir misiniz diye soracaktım ? Bir de orjinal komfort sele'si var ktm'nin. Bundan kullanan var mı? Gerçekten rahat mı ? Çünkü onun da fiyatı 500 lira civarında almaya değer mi acaba ?
    Diğer bir mesele de motordan gelen sıcaklık; güneş altında yine trafikte kalırsanız sol bacağınızla beraber siz de pişiyosunuz maalesef. Bu konuda bitek ben mi şikayetçiyim acaba ?
    İşin aslı çok özenerek aldığım bi motor, biraz daha konforlu hale getirmeye çalışıyorum onu hem şehir için hem de uzun yol için.
    Herkese keyifli sürüşler dilerim!

Motosikleti
    V-Strom 650
    Alıntı flutemania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, 2015 250 Abs ile aranıza katıldım ben de. 5-6 gün oldu alalı, uzun zaman araştırdım vazgeçtim yine karar verdim derken aldım nihayet Lastikler, abs ve debriyaj konusunda gerçekten çok iyi. Orjinal ekipman ve yedek parçalar çok pahalı, saçma dedirtiyor yani, küçücük bi depo üstü çantaya 550 tl vermek koyar adama )) ama motorun kendisi söylenen fiyata değer bence.
    Tek bi şikayetim var, 2015 itibariyle sele'de iyileştirme yapıldı demişti Barkın abi ama iki saat motorun üstünde kalınca dümdüz oluyor poponuz :/ dahası öne doğru eğim yüzünden sürekli depoya doğru kayıyosun, dizinle sıkmak düz yolda sıkıntı değil ama, trafikte kaldıysan mazallah, büyük çile o sele. airhawk gibi sele pedleri yine anlamsız pahalı, benzer bir alternatif ürün tavsiye edebilir misiniz diye soracaktım ? Bir de orjinal komfort sele'si var ktm'nin. Bundan kullanan var mı? Gerçekten rahat mı ? Çünkü onun da fiyatı 500 lira civarında almaya değer mi acaba ?
    Diğer bir mesele de motordan gelen sıcaklık; güneş altında yine trafikte kalırsanız sol bacağınızla beraber siz de pişiyosunuz maalesef. Bu konuda bitek ben mi şikayetçiyim acaba ?
    İşin aslı çok özenerek aldığım bi motor, biraz daha konforlu hale getirmeye çalışıyorum onu hem şehir için hem de uzun yol için.
    Herkese keyifli sürüşler dilerim!
    Merhaba hayırlı olsun, kazasız belasız.
    seleden ben de aynı sebeplerle şikayetçiydim. 15bin km bu şekilde kullandıktan sonra çözümüm şu oldu :

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3928891

Süpermiş tipi biraz bozulmuş doğru ama, rahatlık daha önemli burda! Hem ben yükseklikten şikayetçi değilim belki başka bü çözüm de bulunur. Motosay'i bulucam öyleyse �� Artçı selesinde de mi var aynı işlem acaba ?

Motosikleti
    V-Strom 650
    Alıntı flutemania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süpermiş tipi biraz bozulmuş doğru ama, rahatlık daha önemli burda! Hem ben yükseklikten şikayetçi değilim belki başka bü çözüm de bulunur. Motosay'i bulucam öyleyse �� Artçı selesinde de mi var aynı işlem acaba ?
    evet ben de rahatlığa öncelik verdim, teşekkürler
    artçı selesine bir işlem yaptırmadım ama düşünüyorum. artçı selesinin de ön tarafını biraz yükselteceğim, bu haliyle kalçamı dayayarak destek alamıyorum çünkü.

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    atatürk oto sanayide overdose un sokağında bi kaplamacı var, hatta facebook grubuna 2 gün önce paylaşım yapmıştı o adamın seleleri daha güzel duruyor. fiyatta yamulmuyorsam 300 dedi artçı ve sürücü selesi için. grupta fotoğrafları falan da var.

BerkSeylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    2015 model Duke 250'ler Diablo Rosso 2 ile geliyor ama 2016 modeller metzeler ile geliyor sanırsam tam doğru bir bilgiye sahip olan var mı ? ve eğer metzeler ile geliyorsa bu lastiğin Rosso 2 ler ile arasında ne gıbı farklar var bilgisi olan paylaşırsa memlun olurum.
    Teşekkürler

Arkadaşlar merhaba, duke 250'ye 8500 bakımı için fiyat aldım bugün Ata Motor'dan, yağ ve hava filtreleri, yağ değişimi, buji değişimi yapılacakmış, 400 TL imiş fiyatı. Balatalar ya da başka bişey çıkarsa ekstra oluyor malum. Ne düşünüyosunuz fiyat hakkında ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KawasakiZ50SL
    Parçasından servisinden dem vurduğunuz kawasakinin bile parçaları okadar değil. Hava filtresi yağ filtresi bujisi 200 lirayı bulmuyor. Ağır işçilik bedelimi alacaklar ben anlamadım valla. Ayrıca bujilerin değişmeşi şartmı.Ben daha ilk 900 km bakımından sonra servise bile uğramadım kaza olunca ustaya yöneldim. Motor 10 bini geçti birtek yağ değişimiyle devam.

Motosikleti
    KTM Duke 250
    Motoru dün aldım arkadaşlar. Ruhsat ve plaka işlemleri işimden dolayı haftaya sarktı.

2015 model Duke 250'ler Diablo Rosso 2 ile geliyor ama 2016 modeller metzeler ile geliyor sanırsam tam doğru bir bilgiye sahip olan var mı ? ve eğer metzeler ile geliyorsa bu lastiğin Rosso 2 ler ile arasında ne gıbı farklar var bilgisi olan paylaşırsa memlun olurum.
    Teşekkürler
    Benim aldığımın üzerinde metzeller var. 2016 model.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)