Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2015 Sezon Acilisi - Grup surusumuz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık.

Ufak bir eleştirim olacak. Daha doğrusu kendi fikrim.

Bu tip gazlamaların tek yapılması taraftarıyım.

Hızlarımıza göre gruplaştık demişsiniz falat ne kadarda grup olsa arkadakiler öndekilere yetişmek için hep sınırlanırı zorlar.

Bu tüm grup gezmelerinde olur.
    Arkadaki adam zaten sürüşüyle arkada kalıyorsa yetişmek için yapabileceğinin çok üstünde sürmeye başlıyor.

Kendi fikrimdir. Eleştrilere açığım dediğiniz için kendimce bir eleştride bulundum sadece.
    Onun haricinde elinize sağlık.

Mt 07 çok hoşuma giden bir motor fakat videodan bile ne kadar rüzgar yediğiniz belli oluyor.
    Naked bir motorla 140 civarı hıza çıktığımda motosiklet çok güvensiz gelmişti.

Sanki lastikleri yere tam basmıyor gibi bir his oluşmuştu.Tedirgin olup yavaşlamıştım.
    Ondan sonra naked fikrini silmek zorunda kalmıştım.

Boyumun ve kilomunda etkisi büyük bunda

Ama anladığım kadarıyla siz benim kadar iri bir fiziğe sahip değilsiniz ve rüzgarıda seviyorsunuz.

Sormak istediğim benim bu naked motorda hissettiğimi sizde hissediyormusunuz ?

Yoksa az yede zayıfla mı

Katiliyorum abi ama gene soyluyorum grup surusu yapmamis insanlar degiliz. Videoda gordugunuz herkes kardesimiz gibi yani birileri arkada oburumuz onde diye bir tehlike arz edecek ya da geride kalanlari rencide edecek bir durumu icermiyor bu gezi. Her birimiz cok bilincli insanlariz onumuzdeki yardirmis gidiyorsa biz de yapariz o zaman haydi 190la viraj alak diyip kafamiza gecirmeyiz motoru, ki videoda da bahsi gecti bunun abimiz yardirdi giderken ben ve arkamizdakiler o cesareti lastikler isinana kadar bulamamis kismen daha temkinli surmustuk.

Ben 1.76 boy 62 kiloyum dolayisiyla ruzgar uzun yolda agresif kullanmadigim surece bu motorda kesinlikle bende iritasyon yapmiyor. Bir de diger MT sahipleri arkadaslarima anlattigim bir sey de var, bendeki depo ustu canta gogsume gelen ruzgarin ciddi kismini engelledigi icin 200e kadar pek problem yasamiyorum.

Iri arkadaslarimiz da var onlardan da kilolu diye ruzgar beni daha cok yordu diye bir sey duymadim ama tamamen tahmin yurutuyorum
    beko12345 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    havalar düzelmeye başladı artık bol bol grup sürüşleri olur... bizimde bu hafta ufak bir gezimiz oldu =) kız arkadasımda xmax250 abs vardı salı sattık çarşamba xmax 400 momo design aldık. perşembe muhteşem hava vardı istanbulda atladık xmax 400 e rumeli fenerine gittik. scooterlada ne rahat oluyor belli değil artçı olarak valla sırtımı yasladım popoyu yaydım oturdum bütün yol boyunca :D:D:D dedim şöfor sürrrr :D dönüştede ver ben kullanıcam dedim aldım anahtarları elinden biraz denedim xmax 400 ü çok daha keyifli motormuş ne yalan söliyim...

yurtdışında master yaptıgı ıcın 3 haftalıgına geldi eğer dönene kadar yine öyle güzel bir hava olursa ki olur artık nisan ayına geldik biraz daha uzak sapanca gibi bir yerlere gideriz artık herhalde. yine artçı olarak giderim valla çok rahat oluyor :D

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    aynaların mesafesi elciklerden bile uzunmuş.demekki görüş açısı çok iyi

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynaların mesafesi elciklerden bile uzunmuş.demekki görüş açısı çok iyi
    Degil aslinda fabrika cikisi aynalar kollarinizi gosteriyor. Ben ayna uzatma taktim

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    arkadaşlar duyuruları nereden yapıyorsunuz. haberim olsaydı katılmak isterdim.

RmMuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Whats App dan.
    Ozelden tel gonderirsen gruba ekleriz

Hem facebook grubumuzdan (https://www.facebook.com/groups/mt07turkiye/) hem de whatsapptan bulusuyoruz.

Yaklasik 20 gundur de asagi yukari her aktivitemizi Youtube'da Mr Torkovski kanalindan yayinliyoruz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)